SUZUKI VITARA DLS AUTOFUN GROUND ZERO EVOTEC ESX

Kategória: Montáže, Reproduktory, Subwoofer, Tlmenie, Zosilňovače

SUZUKI VITARA DLS AUTOFUN GROUND ZERO EVOTEC ESX – Toto auto bolo pre nás výzva. Prvé auto v ktorom sme použili aktívny subwoofer do rezervy od nemeckej značky ESX. Dvere sme poriadne vytlmili /vonkajší+vnútorný plech + tapacír/ Autofun M2 /15ks/ a samozrejme odhlučnili EVOTEC Neopren 6 /4ks/. Do takto upravených dverí sme osadili do predných kompá DLS M6.2 a do zadných koaxiálne Ground Zero GZRF 65AL do lakovaných MDF redukcií.

Vytlmenie a odhlučnenie pomáha zvuku, nakoľko menej hluku preniká do auta a tak isto aj z auta a tým pádom je aj cesta kludnejšia a komfortnejšia. Nakoľko subwoofer je osadený v rezervnom kolese v podlahe, podlahu sme vytlmili a odhlučnili Silent Coat Tripler teda sendvičom Alubutyl+neoprén. Nerezonuje podlaha, menej hluku sa dostáva do auta a keď tam niečo odložíte nebúcha to o plech.

Subwoofer ESX V1100A splnil očakávania a je super pri autách, kde je možné „prúdenie“ basov do kabíny vozidla, teda sedan a kupé by som riešil klasickým subwoofrom radšej. Nakoľko sériové rádio neposkytuje dostatok výkonu je v aute osadený 4 kanálový DSP zosilňovač od Ground Zero, ktorým sa dá vyladiť lepšie zvuk pre potreby konkrétneho zákazníka/poslucháča. Všetko sme montovali, vzhľadom na nové auto, tak, aby bol aj značkový servis v pohode a záruka mohla pokračovať aj po výmene audia. V prípade potreby nieje problém pôvodné audio vrátiť naspäť.

Montáž nám trvala 2 dni a cena práca + materiál 1780eur

 

 

Odporúčame : SUZUKI VITARA DLS AUTOFUN GROUND ZERO EVOTEC ESX

v prípade že sa tlmia dvere odporúčame už rovno aj vymeniť reproduktory. Jednak lepšie repro = lepší zvuk a keď už to rozoberáme a tlmíme je lacnejšie to urobiť naraz.

A ak si myslíte že to zvládnete sami tak tu máme pre vás celý návod ako to urobiť, aké materiály kam použiť a čo je potrebné vedieť. Správne tlmenie dverí. Tlmenie aj odhučnenie môže kúpiť u nás aby ste mali istotu že kupujete kvalitný materiál ktorý je certifikovaný a odolný. Reproduktory kúpite TU tlmenie TU a máme pre vás pripravené aj tlmiace sety.

Pokiaľ máte záujem aj o fólie tak klikajte » TuningFolie