SEAT CUPRA REPRODUKTORY DLS + TLMENIE EVOTEC DRARTEX

Kategória: Komplexné riešenia, Reproduktory, Subwoofer, Tlmenie, Zosilňovače

SEAT CUPRA REPRODUKTORY DLS + TLMENIE EVOTEC DRARTEX

Náš stáli zákazník si kúpil nové auto a keďže v starom mal už od nás robenú hudbu rozhodol sa to prehodiť do nového auta. Zosilňovače AUDISON a subfoofer FOCAL ostali zo starého auta. Reproduktori sme sa rozhodli vymeniť nakoľko mali za sebou už naozaj veľa rokov a už aj čo to za sebou.

Do dverí sme osadili reproduktori DLS MB6.2 a samozrejme že sme ich aj vytlmili. Tlmenie je základný krok pri výmene reproduktorov. Na vonkajší plech a na uzavretie sme použili DrArtex Gold HD a na tapacír DrAretex Lite. Ako ohlučnenie používame Evotec neoprene 6mm.

SEAT CUPRA REPRODUKTORY DLS + TLMENIE EVOTEC DRARTEX

DLS

je spojenie medzi vami a hudobným zážitkom v aute ďaleko za hranicami normálu.

Od založenia DLS v roku 1979 sme vyvinuli a vyrobili reproduktory do auta pre milovníkov hudby. V priebehu rokov sme získali množstvo ocenení za naše reproduktorové systémy a boli sme veľmi úspešní na majstrovstvách sveta v oblasti zvuku, a to tak vo Švédsku, ako aj vo zvyšku sveta.

Základom nášho úspechu je vášeň pre reprodukciu hudby, ktorú zdieľajú všetci riaditelia spoločnosti. Toto poskytuje pohon na vývoj perfektného systému reproduktorov.

Hudba je subjektívna veda. Meracie nástroje sú síce užitočné, ale môžu tiež stanoviť limity. Naše uši sú potrebné na ďalší rozvoj.

Nebojíme sa v priebehu vývoja pustiť sa do neznáma – nie je pre nás cudzie experimentovať s hľadaním dokonalého zvuku

Odkaz : DLS