JEEP WRANGLER TLMENIE STP EVOTEC REPRODUKTORY GROUND ZERO

Kategória: Montáže, Reproduktory, Tlmenie

JEEP WRANGLER TLMENIE STP EVOTEC REPRODUKTORY GROUND ZERO – Prvý krok V tomto Jeep-e bolo tlmenie a odhlučnenie dverí a samozrejme výmena reproduktorov. Dvere sme vytlmili vonkajší + vnútorný plech STP Black Gold a odhlučnili EVOTEC Neopren N6. Tapacír sme vytlmili STP Black Silver. Takto vytlmené a odhlučnené dvere výrazne zlepšia komfort počas jazdy /zníženie hluku/ a zlepšia kvalitu zvuku aj OEM zostavy. Predná reproduktory sme nahradili Ground Zero GZRC 165AL-VI a do zadných koaxiálne GZRF 65. Montáž nám trvala 1 pracovný deň. V druhom kroku sme zákazníkovi zapojili monoblok GLADEN a subwoofer JBL.

JEEP WRANGLER TLMENIE STP EVOTEC REPRODUKTORY GROUND ZERO

  • Reproduktory od značky Ground Zero predávame a montujeme už dlhé roky a sme s nimi veľmi spokojný. K týmto reproduktorom odporúčame aj tlmenie nakoľko to výrazne zlepší kvalitu zvuku a komfort z jazdy. Ground Zero GZTC 165 mm dvojpásmové komponentné reproduktory sú vhodné pre každodenného poslucháča, ale aj pre náročnejších v kombinácii so zosilňovačom. Tu si môžete pozrieť jednu z našich montáži kde sme menili reproduktory vpredu aj vzadu a taktiež sme aj tlmili dvere pre zlepšenie zvuku a komfortu z jazdy. Montáž nám trvala jeden pracovný deň : SUZUKI VITARA AUTOFUN GROUND ZERO EVOTEC

O spoločnosti Ground Zero

Rešpektujte hudbu!

Už po niekoľkých rokoch je nemecká značka s americkými koreňmi už medzinárodne známa. V Amerike je Ground Zero popredným výrobcom subwooferov s veľkým priestorovým zvukom. Dnes spoločnosť so svojou celosvetovou distribúciou vo viac ako 65 krajinách ponúka kompletný sortiment viac ako 400 automobilových hifi produktov, všetko vyvinuté v Nemecku.Značka Ground Zero, ktorá je celosvetovo registrovaná, je jedným z najuznávanejších svetových značiek v oblasti automobilovej hifi. Najlepším dôkazom sú porovnávacie testy v nezávislých obchodných časopisoch, do ktorých produkty Ground Zero neustále umiestňujú víťazný kruh s najlepšími hodnoteniami ceny / výkonu, funkcií a kvality.

 

odakaz na výrobcu GROUND ZERO