AUDI Q7 DRARTEX EVOTEC GROUND ZERO CRUNCH ESX

Kategória: Reproduktory, Subwoofer, Tlmenie, Zosilňovače

AUDI Q7 DRARTEX EVOTEC GROUND ZERO CRUNCH ESX – Toto bola pre mňa chuťovka. Nejde ani tak o auto ako o majiteľa a koncepciu zlepšenia zvuku. Základ boli FullRange reproduktory Ground Zero GZUF 60SQX osadene v prístrojovej doske namieste pôvodných výškových reproduktorov. Na uchytenie sme použili úchyty vyrobené na mieru v 3D tlačiarni.

Prečo FullRange reproduktory? Mám ich vyskúšané v mojom aute a iné nechcem, teda 3 pásmo je super ale laminovať a mať na prístrojovke stred a výšku nebolo možné osadiť a v takomto aute nechcú zákazníci nič vidieť, len počuť. Rozsah maju 250-22000Hz, v tomto prípade ich režeme pomocou DSP 4-kanálového zosilňovača Ground Zero GZDSP 4-80X-PRO 800Hz a strmosťou 12dB. Samozrejme ešte po rozohraní budeme dolaďovať a podľa potreby meniť 400-800Hz. Ich cena 179eur nie je nedosiahnuteľná a stoja za každé euro. Na spodok sme napojili veľmi výnimočné stredobasy Ground Zero GZNK 165SQ /4 ohm, 130 / 200 W, 40 Hz – 3 kHz/ tiež ich mám u seba a klobúk dole pred nimi. Tak isto sú napojene na DSP zosilňovači. Zadné reproduktory sú komponentné Groun Zero GZRC 165.2SQ-IV napojené na 2 kanál CRUNCH GTO2125, ktorý tiež ovláda DSP. Na doplnenie basovej zložky sme použili subwoofer ESX V1100A osadený v rezerve.

Dvere sem samozrejme vytlmili DrARTEX a EVOTEC a odhlučnili EVOTEC. Samozrejme nakoľko sa jedná o nové auto, všetko sme robili „dopájaním“ sa na pôvodnú kabeláž, bez jej poškodenia a rozoberať len to najnutnejšie. Montáž nám trvala 3 dni. Výsledná suma práca + materiál 3100eur.

AUDI Q7 DRARTEX EVOTEC GROUND ZERO CRUNCH ESX

odakaz na výrobcu GROUND ZERO  ESX