JL audio

JL audio

Skvelý zvuk nie je len naším poslaním. Je to naša vášeň.

JL Audio je nezávislá súkromná americká spoločnosť pôsobiaca na trhoch s domácim, mobilným, športovým a námorným zvukom. Zameriavame sa na poskytovanie jedinečného inžinierstva, vynikajúcej kvality a vysokovýkonného zvuku našim zákazníkom na celom svete. Za našim úsilím je pevné presvedčenie, že skvelý zvuk má skutočnú hodnotu a že naši zákazníci môžu „rozlíšiť“.

V celom JL Audio nájdete ľudí, ktorí milujú zvuk, berú ho veľmi vážne a považujú sa za šťastných, že majú kariéru v takom príjemnom poli. Skutočné „audio matice“ sa nachádzajú v každom rohu zariadení JL Audio v Miramar na Floride a vo Phoenixe v Arizone. Patria sem bývalí maloobchodníci so zvukom, majstri sveta IASCA, inštalatéri, nahrávací inžinieri a technický personál s rozsiahlymi skúsenosťami s profesionálnym dizajnom zvukových produktov pre automobily a domácnosti.

Podpora nášho inžinierskeho úsilia je vynikajúca skupina špecializovaných odborníkov v oblasti výroby a logistiky, ktorí zabezpečujú, aby továrne JL Audio po celom svete a tu v USA udržiavali naše vysoké štandardy kvality. Áno, čítate túto poslednú časť správne … veľa našich reproduktorov staviame tu v USA. Pretože väčšina našich prémiových reproduktorov obsahuje patentované technológie, ktoré vyžadujú jedinečné techniky montáže, zistíme, že je najlepšie ich stavať tam, kde dokáže priamo riadiť tieto kritické procesy. V súčasnosti sú všetky naše prémiové ovládače subwooferov a všetky naše reproduktory zabudované rovnako ako väčšina našich uzavretých subwooferových systémov a všetky naše produkty Stealthbox®.

Space neumožňuje spomenúť všetkých talentovaných ľudí, ktorí pracujú v JL Audio, ale môžem zdieľať, že ich nadšenie pre vynikajúci zvuk sa prejavuje v každom detaile našich produktov a obchodnom prístupe.

Verím, že túto vášeň budete počuť zakaždým, keď budete počúvať produkt JL Audio.

Ďakujeme, že ste navštívili našu webovú stránku!

Lucio Proni
Spoluzakladateľ, generálny riaditeľ a hlavný inžinier

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky