TOYOTA COROLA HYBRID REPRODUKTORY HERTZ TLMENIE STP EVOTEC

Kategória: Komplexné riešenia, Montáže, Reproduktory, Tlmenie

TOYOTA COROLA HYBRID REPRODUKTORY HERTZ TLMENIE STP EVOTEC – V tejto Corolle sme v prvom kroku vytlmili a odhlučnili 4 dvere a kapotu. Následne sme vymenili zadne reproduktory za koaxiálne Hertz X165, ktoré vďaka citlivosti 93,5dB sa hodia na sériové rádio. Dvere sme vytlmili vonkajší + vnútorný plech STP Black Gold a odhlučnili EVOTEC Neopren N6. Tapacír sme vytlmili STP Black Silver a odhlučnili. Takto vytlmené a odhlučnené dvere výrazne zlepšia komfort počas jazdy /zníženie hluku/ a zlepšia kvalitu zvuku aj OEM zostavy. Vzhľadom na absenciu vytlmenia kapoty od výroby sme kapotu vytlmili STP Black Gold-om a na zvukovú a tepelnú izoláciu sme použli Silent Coat. Montáž nám trvala 1 deň.

TOYOTA COROLA HYBRID REPRODUKTORY HERTZ TLMENIE STP EVOTEC

 

Filozofia HERTZ

Hertz, jednotka frekvencie, počet cyklov za sekundu.

Od názvu značky až po vlastnosti produktu všetko v Hertz car audio odráža to, že sme spoločnosť zameraná na výkon a dizajn.

Nadšenie pre hudbu rezonuje v tíme Hertz a leží v centre všetkého, čo robíme. V priebehu rokov sme vybudovali vynikajúci tím talentovaných a zanietených inžinierov, ktorí sa zaviazali navrhovať produkty najvyššej úrovni.

Každý nový projekt vychádza z potrieb fanúšikov a nadšencov. Je vyvinutý tak, aby ich spojil so hudbou a jej emóciami.

Filozofia spoločnosti Hertz je jedinečnou kombináciou prvotriedneho zvuku, tradície, dômyselných inovácií a vysokej kvality, kombinovaných v kompletnej rade produktov pre maximálnu spokojnosť našich zákazníkov.

Odkazy : HERTZ