Ozvučenie pre BMW

Kategória: Montáže, Novinky, Reproduktory

Ozvučenie pre BMW

Máte BMW a ste spokojný so všetkým okrem ozvučenia? U nás tento problém veľmi rýchlo vyriešime s našimi OEM reproduktormi pre BMW a MINI. 

Tieto reproduktory presne pasujú do áut BMW a MINI. Ich výmena je nenáročná, keďže sú vyrobené tak aby nahradili pôvodné reproduktory bez väčšieho zásahu do auta alebo do kabeláže reproduktorov. Tým pádom nie je problém so zárukou.

Ktoré značky používame?

Používame Ground Zero, STEG, U Dimension, Vibe a MB Quart. Tieto značky máme overené , sú vysoko kvalitné a vieme zaručiť že zákazník bude spokojný s ozvučením.

Ako prebieha výmena?

Náš odborný pracovník demontuje tapacír, následne vymení pôvodné reproduktory za reproduktory značky ktorú si vyberiete alebo ktorú si necháte odporúčiť od nás a napoja sa na pôvodnú inštaláciu a všetko zase zloží do pôvodného stavu.

Vozidlá značky BMW majú basové reproduktory pod sedačkou. Aj tieto sa menia rovnako ako reproduktory vo dverách.

Reproduktory pre BMW / MINI kúpiš TU

Ozvučenie pre BMW a MINI pre náročnejších

Pre náročnejších máme pripravené kompletky, ktoré obsahujú už aj zoslňovače aj niektoré majú aj DSP procesory alebo aj tlmenie a odhučnenie. V týchto kompletkách je zarátaná aj montáž a nastavenie zosilňovača. Pozieť si ich môžeš TU

Odporúčame

  • Reproduktory napojiť na zosilňovač nakoľko výstupný výkon je slabý a pre dosiahutie kvalitňejšieho zvuku je potrebný zosilňovač. Je niekoľko možností ako to urobiť. Napríklad :
  1. OEM zosilňovač ktorý sa napojí na pôvodnú kabeláž
  2. 4-kanálový zosilňovač
  3. Zosilňovač s DSP procesorom
  • Pri každej výmene reproduktorov odporúčame rovno vytlmiť dvere. Je to kvôli tomu aby reproduktory lepšie hrali a taktiež to zabráni prenikaniu hluku cez dvere do auta. Tlmenie môžeš kúpiť TU

A ak si myslíš že to zvádneš sám tu nájdeš návod ako na to. Správne tlmenie dverí

Tak neváhaj a nakupuj alebo nás rovno kontaktuj.

 

Odkazy : Ground Zero, U Dimension, Vibe, MB Quart, STEG