Ground Zero DSP 4.80AMP

4-kanálový zosilňovač s integrovaným 8-kanálovým signálovým procesorom (DSP)
6-kanálový vstup (RCA)
AUX vstup (3.5mm jack)
TOSLINK vstup
Jednoduché ovládanie kompatibilné s Windows
Nastaviteľné filtre HPF/LPF/BPF (6 – 48 dB/dek)
Pamäť až na 10 užívateľských nastavení
LED indikátor
výstupný výkon: 4 Ω (CEA) 4 x 80 W, 2 Ω (CEA) 4 x 130 W

499.00

Skladom

Popis

Ground Zero DSP 4.80AMP sme už odskúšali vo viacerých autách a milo nás prekvapil. Jednoducho sa dá nastaviť cez PC a má niekoľko pozícii na uloženie nastavení.

Ground Zero DSP 4.80AMP  je 4 kanálový zosilňovač s DSP procesorom. Výstupný výkon @ 4 Ohm (CEA *) 4 x 80 W. Výstupný výkon @ 2 Ohm (CEA *) 4 x 130 W. 4-kanálový zosilňovač s integrovaným 8-kanálovým signálovým procesorom (DSP). Vysoko výkonný 2 Ohm stabilný zosilňovač triedy D – 6-kanálový line vstup (RCA) – 6-kanálový vstup na vysokej úrovni (s funkciou automatického zapnutia) vstup (zásuvka 3,5 mm) – vstup TOSLINK (vzorkovacia frekvencia až do 24 bitov / 96 kHz) – konektor pre voliteľné rozhranie (bezdrôtový prenos hudby) Ground Zero DSP 4.80AMP

 

Tiež pozri : ESX Quantum QE80.4DSP

 

O spoločnosti Ground Zero

Rešpektujte hudbu!

Už po niekoľkých rokoch je nemecká značka s americkými koreňmi už medzinárodne známa. V Amerike je Ground Zero popredným výrobcom subwooferov s veľkým priestorovým zvukom. Dnes spoločnosť so svojou celosvetovou distribúciou vo viac ako 65 krajinách ponúka kompletný sortiment viac ako 400 automobilových hifi produktov, všetko vyvinuté v Nemecku.Značka Ground Zero, ktorá je celosvetovo registrovaná, je jedným z najuznávanejších svetových značiek v oblasti automobilovej hifi. Najlepším dôkazom sú porovnávacie testy v nezávislých obchodných časopisoch, do ktorých produkty Ground Zero neustále umiestňujú víťazný kruh s najlepšími hodnoteniami ceny / výkonu, funkcií a kvality.

 

odakaz na výrobcu GROUND ZERO

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Ground Zero DSP 4.80AMP”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.