Tlmenie dverí set BASIC

63.00

Skladom

Popis

Základný set tlmenia dverí

Tlmenie dverí set BASIC obsahuje : 4 pláty tlmenia Autofun VDM M2 HL, 2 pláty Autofun VDM M1 HL a 2 pláty Autofun BP05.

Montáž a použitie : 4 pláty 2mm materiálu na vonkajší plech a uzavretie, 2 pláty 1,6mm materiálu na tapacír a 2 pláty BP05  taktiež na tapacír hlavne v okolí otvoru na reproduktor.

Autofun VDM  je ysoko kvalitný viacvrstvový vibro-tlmiaci materiál, ktorý kombinuje vrstvy novo vyvinutého polymérového zloženia so zlepšenou priľnavosťou, pokročilými termostabilnými vlastnosťami, zvýšenou flexibilitou a účinnosťou. Hliníková fólia materiálu sa vyrába pomocou tepelného spracovania, čo ďalej zvyšuje trvanlivosť a pevnosť. Je to konečné riešenie pre boj s problémami s vibráciami v širokej frekvencii a teplotných rozsahoch.
Zloženie: Tento výrobok je polymérna vrstva na základnom materiáli butylkaučuku s samolepiacou vrstvou lepidla a vonkajším povrchom z hliníkovej fólie.

Autofun BP 05 je flexibilný výrobok, môže byť použitý na akékoľvek povrchy. Poskytuje vysoké tlmenie vibrácií a tepelnú izoláciu. Odporúčané oblasti pre inštaláciu dvere, tapacír, strešné a interiérové panely.

 

Tlmenie dverí set BASIC

Odkazy : Sound-net

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Tlmenie dverí set BASIC”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.