Set na Tlmenie Torpéda

120.00

Skladom

Popis

Pripravili sme pre vás Set na Tlmenie Torpéda. Vytlmenie torpéda zabranuje prenikaniu hluku od motorovej časti vozidla. Set obsahuje 2 pláty tlmenia DrArtex Gold, 1 plát odhlučnenie Evotec 6mm + práca. V prípade potreby sa môže použiť aj viac materiálu. Ak si trúfate môžte to skúsiť sami, my vám dodáme materiál a veľmi radi vám poradíme.

Prečo tlmiť torpédo?

Ako vidíte vyššie torpédo je priestor medzi motorom a kabínov vodiča, ktorý je prázdny a plechový. Zvuk motora s týmto priestorom dobre šíry a plechy prenášajú zvuk ďalej do kabíny vodiča. Vytlmením toho priestoru zabránime vznikaniu tohoto hluku a následnému prenikaniu do kabíny vodiča. Preto sme pripavili pre vás Set na Tlmenie Torpéda.

Ak si trúfate môžte to skúsiť sami, my vám dodáme materiál a veľmi radi vám poradíme.

Výhoda DrArtex

Ponúkame najskúsenejšie a testované výrobky na zvukovú izoláciu automobilov na trhu. Trávime stovky hodín testovaním, aby sme zaistili, že naše výrobky sú na najvyššej úrovni v kvalite a výkone. Naším cieľom je zlepšiť zdravie vodičov a cestujúcich prostredníctvom lepšieho tlmenia zvuku a zvukovej izolácie vozidla. Sme presvedčení, že vodiči by mali mať väčšiu kontrolu nad svojim vozidlom. Všetky produkty značky DrArtex sú testované a nezávadné. Taktiež majú potrebné certifikáty.

odkazy : DrArtex

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Set na Tlmenie Torpéda”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.