ESX QUANTUM QSB6

Systém Bassreflex 16,5 cm (6,5 ”)

Výkon 250/500 W RMS / max.

Impedancia 2 + 2 Ohm

50 mm duálna hlasová cievka

Kompaktný obal s výšivkou loga

S ochrannou mriežkou a voliteľným stojanom

Rozmery: 38 x 28 x 16 cm

169.00

Skladom

Popis

ESX QUANTUM QSB6

Odvetrané skrine QUANTUM QSB majú veľmi kompaktný dizajn. S impedanciou 2 + 2 ohmy každý, subwoofer s ci môže byť prevádzkovaný v 4 ohmov alebo dokonca v 1 ohme s cieľom získať maximum z zosilňovača. Vďaka veľkej kmitaciej cievke (50 mm pri QSB6 a 64 mm na QSB8 a nové modelové QSB10 tieto subwoofery sú navrhnuté pre dynamický výkon a môže byť poháňaný ešte silnejší zosilňovačov. Vďaka plochému dizajnu, novej Skrinky QSB nájdu správne miesto v takmer každom vozidle, s výškou iba 16 cm môže byť skrinka QSB6 umiestnená v dvojitej podlahe batožinového priestoru, alebo napríklad za sedadlom. Pre modely QSB6 a QSB8 sú zahrnuté voliteľné stojaté nohy, ktoré umožňujú umiestniť reproduktory na brucho v kufri. ESX QUANTUM QSB6

Odporúčame :

ESX Quantum QE80.4DSP

ESX

bol vždy známy pre prvotriedne zosilňovače.  V posledných rokoch značka tiež získala vynikajúcu reputáciu pre špičkové subwoofery a reproduktory. Všetky dnešné produkty ESX sú vypracované medzinárodným tímom vývojárov a dizajnérov a pred ich výrobou vo vybraných závodoch doma alebo v zahraničí sú skontrolované na pripravenosť na sériovú výrobu v rámci komplexných skúšok a vytrvalostných testov v nemeckom ústredí v Kronau. Naladené v Nemecku.

odkazy : ESX

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ESX QUANTUM QSB6”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.