ESX QUANTUM QSB BASSREFLEX SYSTEM

20 cm (8 ”) systém Bassreflex

Výkon 400/800 W RMS / max.

Impedancia 2 + 2 Ohmy

Duálna hlasová cievka 64 mm

Kompaktný obal s výšivkou loga

S ochrannou mriežkou a voliteľným stojanom

Rozmery: 46 x 33 x 18 cm

219.00

Skladom

Popis

ESX QUANTUM QSB BASSREFLEX SYSTEM

Odvetrané skrine QUANTUM QSB majú veľmi kompaktný dizajn. S impedanciou 2 + 2 ohmy, subwoofer môže byť tiež zapojený v 4 ohmoch alebo dokonca v 1 ohme. Aby sa dosiahol maximálny výkon zo zosilňovača. Vďaka veľkým hlasovým cievkam (50 mm pri QSB6 a 64 mm pri QSB8 a novému modelu QSB10 sú tieto subwoofery navrhnuté pre dynamický výkon a môžu byť napájané ešte výkonnejšími zosilňovačmi. Skrinky QSB nájdu správne miesto v takmer každom vozidle, s výškou iba 16 cm sa box QSB6 dá umiestniť aj na dvojité dno batožinového priestoru, alebo napríklad za sedadlo. Pre modely QSB6 a QSB8 sú zahrnuté voliteľné stojaté nohy, ktoré umožňujú umiestniť reproduktory na brucho v kufri. ESX QUANTUM QSB BASSREFLEX SYSTEM

Tiež pozri : ESX QUANTUM QSB6

ESX

bol vždy známy pre prvotriedne zosilňovače, ale v posledných rokoch značka tiež získala vynikajúcu reputáciu pre špičkové subwoofery a reproduktory. Všetky dnešné produkty ESX sú vypracované medzinárodným tímom vývojárov a dizajnérov a pred ich výrobou vo vybraných závodoch doma alebo v zahraničí sú skontrolované na pripravenosť na sériovú výrobu v rámci komplexných skúšok a vytrvalostných testov v nemeckom ústredí v Kronau. Naladené v Nemecku.

odkazy : ESX

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ESX QUANTUM QSB BASSREFLEX SYSTEM”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.