Reproduktory Hertz CK 165

Impedancia Ω 4
Frekvenčná charakteristika Hz 55 ÷ 22,5k
Citlivosť dB SPL 93
Hlasová cievka Ø mm (in.) Woofer 25 (1)
Veľkosť basového reproduktora mm (in.) 165 (6.5)
Veľkosť tweetera mm (palce) 26 (1)
Wooferový magnet Ferit s vysokou hustotou toku
Výškový magnet Neodym
Pasívny crossover typu 2

147.90

Skladom

Popis

Reproduktory Hertz CK 165 patriamedzi najkvalitnejšie reproduktory v cene do 149,- €. Hertz CK 165 ponúka nový výškový reproduktor Hertz C 26 s 26 mm kalotou a 20 mm kmitacou cievkou pre detailnú a prirodzenú reprodukciu stredne vysokých frekvencií. Tím výskumu a vývoja dlho pracoval na optimalizácii charakteristík rozptylu výškového meniča C 26, aby maximalizoval výkon a prirodzené zafarbenie zvuku, ktoré podporuje frekvenčnú linearitu. Mnoho času bolo investovaných aj do výskumu dokonalého materiálu pre membránu stredobasu C 165 – dlhým procesom bol vybraný SPP-M (Semi Pressed Paper-Mica), ktorý zachováva prirodzený zvuk pololisovaného papiera a prášok Mica zo sľudy zlepšuje tuhosť. Výsledkom je vynikajúca rovnováha medzi ľahkosťou a tlmením, ktorá je nevyhnutná pre výkonný a presný zvuk. Veľký feritový magnet poskytuje vynikajúcu kontrolu aj pri vysokých výkonoch. Ultrakompaktné frekvenčné výhybky CCX 2 s možnosťou nastavenia výškového reproduktora (0, +3 dB) využívajú vybrané komponenty pre plný a pútavý zvuk. Mriežky CG 165 (obsiahnuté v balení) rozjasní interiér vozidla svojim sofistikovaným dizajnom. Sú vyrobené z vysoko odolného ABS plastu s kovovým pletivom a ponúkajú vysoký stupeň ochrany v kompaktnej veľkosti.

Hlavné vlastnosti výškových reproduktorov Hertz C 26

 • Mäkká kalota Tetolon® 26 mm a 20 mm kmitacia cievka pre prirodzenú a podrobnú reprodukciu hudby.
 • Neodymový magnet s magnetickým tokom s vysokou hustotou, optimalizovaný pre maximálnu reguláciu počas vysokoenergetických dynamických prechodov v strednom vysokofrekvenčnom rozsahu.
 • Geometria membrány je optimalizovaná metódou FEM (Finite Element Modeling) pre lineárnu frekvenčnú odozvu v inštaláciách mimo os alebo v zlom uhle vyžarovania zvuku.
 • Široká ponuka príslušenstva pre jednoduchú inštaláciu je súčasťou balenia.

Hlavné vlastnosti stredobasových reproduktorov Hertz C 165

 • 165 mm (6,5″) pololisovaná papierová membrána SPP-M (Semi Pressed Paper-Mica), ktorá je obohatená práškom zo sľudy pre dosiahnutie vynikajúcej rovnováhy medzi ľahkosťou a pevnosťou.
 • Feritový magnet s vysokou hustotou v kombinácii s nízkouhlíkovými polárnymi doskami pre zníženie skreslenia pri vysokých výkonoch.
 • 25 mm kmitacia cievka s hliníkovým prvkom.
 • Kompaktný a transparentný, trojramenný kôš akusticky kombinovaný s gumovým krytom magnetu pre úplné tlmenie rušivých vibrácií.
 • Dodáva sa s elegantnou mriežkou z vysoko odolného plastu ABS.

Hlavné vlastnosti výhybiek Hertz CCX 2

 • Nastavenie úrovne výškového reproduktora pomocou dvojpolohového spínača (0, +3 dB).
 • Kondenzátory s nízkymi stratami a nízkoodporovej cievky vyrobenej z čistej medi pre maximálnu priezračnosť zvuku a čisté vysoké frekvencie.
 • Kompaktný dizajn s kovovou povrchovou úpravou pre jednoduchú inštaláciu a s vetracími otvormi pre efektívny odvod tepla.

Reproduktory Hertz CK 165

 

Tiež pozri : Reproduktory Hertz DSK 165.3 + DCX 165.3

odkazy : Hertz

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Reproduktory Hertz CK 165”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.