JL AUDIO C1-650 2-pásmové komponentné reprduktory

Nepretržité spracovanie energie (RMS) 50 W
Špičková hudba s výkonom 225 W
Odporúčaný výkon zosilňovača (RMS) 10 – 75 W / Ch.
Účinnosť systému 91,0 dB @ 1 W / 1 m
Nominálna impedancia systému 4 Ω
Frekvenčná odozva systému 59 Hz – 22 KHz ± 3 dB

129.90

Skladom

Popis

JL AUDIO C1-650 2-pásmové komponentné reprduktory

Reproduktory JL AUDIO C1-650 2-pásmové komponentné reprduktory poskytujú skutočnú podstatu a skvelý zvukový výkon vo formáte navrhnutom na ľahké uchytenie za výrobné mriežky.

Na uľahčenie montáže sú súčasťou basových reproduktorov C1-650 adaptívne krúžky s viacerými aplikáciami, ktoré umožňujú ľahkú inštaláciu za volantu do vozidiel vybavených nadmernými otvormi pre reproduktory s rozmermi 6,5 palca a 6,75 palca. Bez krúžku sa basové reproduktory zmestia aj do mnohých „6-palcových“ reproduktorových miest. Povrchové a zapustené držiaky sú súčasťou výškových reproduktorov C1 pre maximálnu všestrannosť pri inštalácii.

Ovládače woofera C1 využívajú proprietárne modelovanie FEA a odborné znalosti JL Audio v oblasti návrhu nízkofrekvenčných ovládačov. Táto znalosť sa používa na vytváranie reproduktorov, ktoré dokážu hrať hlasno, pričom si zachovávajú plynulý, dynamický zvuk s nízkym skreslením. Jadrom C1-650 je patentovaný oceľový rám s rozmermi 6,50 palca (165 mm) a DMA optimalizovaný motorový systém. Minerálny plnený vstrekovaný polypropylénový kužeľ je zavesený na prednej strane s gumovým lemom a opatrne navrhnutým plochým pavúkom Conex® v hornej časti hlasovej cievky, aby sa presne regulovala pohyb hlasovej cievky. Pozlátené káble sú starostlivo vedené a pripevnené k pavúkom, aby sa zabránilo únave a bzučeniu. Jedná sa o rovnaké druhy prvkov a materiálov, aké sa bežne vyskytujú na oveľa drahších reproduktoroch.

Reproduktory C1, vybavené skutočným hliníkovým výškovým reproduktorom s hránkami na hranách, stoja vo svojej kategórii ďalej od ostatných vo svojej kategórii s vynikajúcou vysokofrekvenčnou čistotou a rozlíšením. Dizajn tweetera má vo svojej podstate vynikajúcu mimoosovú odozvu a vysokofrekvenčné rozšírenie. Výhodou je aj tlmenie hodvábneho priestorového odpruženia a ferrofluidu v medzere hlasovej cievky spolu s vynikajúcou silou obvodu neodymového magnetu. Zahrnutý je zabudovaný horný priechodný filter druhého rádu s rozšíreným obvodom Tweeter Protection Circuitry, ktorý ďalej zvyšuje hladkosť a zlepšuje manipuláciu s výkonom.

Pokiaľ ide o pomer cena výkon, C1 je skutočný obchod!

Tiež pozri :

JL AUDIO C1-650X

Odkazy : JL AUDIO

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “JL AUDIO C1-650 2-pásmové komponentné reprduktory”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.