JL AUDIO C1-650X Koaxiálne reproduktorovy

Nepretržité spracovanie energie (RMS) 50 W
Špičková hudba s výkonom 225 W
Odporúčaný výkon zosilňovača (RMS) 10 – 75 W / Ch.
Účinnosť systému 90,5 dB @ 1 W / 1 m
Nominálna impedancia systému 4 Ω
Frekvenčná odozva systému 48 Hz – 24 KHz ± 3 dB

99.90

Skladom

Popis

JL AUDIO C1-650X Koaxiálne reproduktorovy : 6,5-palcový (165 mm) basový reproduktor, 0,75-palcový (19 mm) hliníkový výškový reproduktor

Reproduktory C1 poskytujú skutočnú podstatu a skvelý zvukový výkon vo formáte navrhnutom na ľahké uchytenie za výrobné mriežky.

Na uľahčenie montáže sú súčasťou C1-650x krúžky adaptérov na viac aplikácií, ktoré umožňujú ľahkú inštaláciu za volantu do vozidiel vybavených nadmernými otvormi pre reproduktory s rozmermi 6,5 palca a 6,75 palca. Bez prstenca sa reproduktor zmestí aj na veľa miest „6 palcov“.

Ovládače woofera C1 využívajú proprietárne modelovanie FEA a odborné znalosti JL Audio v oblasti návrhu nízkofrekvenčných ovládačov. Táto znalosť sa používa na vytváranie reproduktorov, ktoré dokážu hrať hlasno, pričom si zachovávajú plynulý, dynamický zvuk s nízkym skreslením. Jadrom C1-650x je patentovaný oceľový rám s rozmermi 6,50 palca (165 mm) a DMA optimalizovaný motorový systém. Minerálny plnený vstrekovaný polypropylénový kužeľ je zavesený na prednej strane s gumovým lemom a opatrne navrhnutým plochým pavúkom Conex® v hornej časti hlasovej cievky, aby sa presne regulovala pohyb hlasovej cievky. Pozlátené káble sú starostlivo vedené a pripevnené k pavúka, aby sa zabránilo únave a bzučeniu. Jedná sa o rovnaké druhy prvkov a materiálov, aké sa bežne vyskytujú na oveľa drahších reproduktoroch.

Reproduktory C1, vybavené skutočným hliníkovým výškovým reproduktorom s hránkami na hranách, stoja vo svojej kategórii ďalej od ostatných vo svojej kategórii s vynikajúcou vysokofrekvenčnou čistotou a rozlíšením. Dizajn tweetera má vo svojej podstate vynikajúcu mimoosovú odozvu a vysokofrekvenčné rozšírenie. Výhodou je aj tlmenie hodvábneho priestorového odpruženia a ferrofluidu v medzere hlasovej cievky spolu s vynikajúcou silou obvodu neodymového magnetu. Na ďalšie zvýšenie hladkosti a zlepšenie manipulácie s výkonom sa používa pravý hornopriepustný filter 2. poriadku.

Pokiaľ ide o pomer cena výkon, C1 je skutočný obchod! To je JL AUDIO C1-650X Koaxiálne reproduktorovy

 

Tiež pozri :

JL AUDIO C1-650

 

Odkazy : JL Audio

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “JL AUDIO C1-650X Koaxiálne reproduktorovy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.