VIBE HI LO Critical link line convertors 4 Channel LOC4-V5

Prevodník LOC4 poskytuje perfektné riešenie pre integráciu vášho doplnkového zosilňovača s hlavnou jednotkou Factory Fit / OEM. 4 vstupné kanály a 4 výstupné kanály. Nielenže odvodzuje nízkoúrovňový vstup RCA pre váš zosilňovač z výstupov reproduktorov na hlavnej jednotke, ale vďaka technológii VIBE AUTO SENSE tiež poskytuje diaľkové zapnutie vášho zosilňovača. Preto nie je potrebné do vozidla pridávať samostatný spínač ani lokalizovať zapaľovanie so zapnutým +12 V napájaním.

39.90

Skladom

Popis

VIBE HI LO Critical link line convertors 4 Channel LOC4-V5

Jednoduchý spôsob, ako pridať zosilňovač do vozidla bez toho, aby ste museli meniť hlavnú jednotku z výroby /originálne autorádio/.  Prevodník LOC4 poskytuje perfektné riešenie pre integráciu vášho doplnkového zosilňovača s hlavnou jednotkou Factory Fit / OEM. 4 vstupné kanály a 4 výstupné kanály. Nielenže odvodzuje nízkoúrovňový vstup RCA pre váš zosilňovač z výstupov reproduktorov na hlavnej jednotke, ale vďaka technológii VIBE AUTO SENSE tiež poskytuje diaľkové zapnutie vášho zosilňovača. Preto nie je potrebné do vozidla pridávať samostatný spínač ani lokalizovať zapaľovanie so zapnutým +12 V napájaním. Cena je 39,90Eur. VIBE HI LO Critical link line convertors 4 Channel LOC4-V5

Tiež pozri : VIBE CL LOC

Odkazy : VIBE

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VIBE HI LO Critical link line convertors 4 Channel LOC4-V5”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.