Ground Zero + JBL BASS SET

Zľava!

1-kanálový analógový zosilňovač do auta Ground Zero GZIA 1.600HPX-II + Subwoofer JBL S2-1224 je perfektná kombinácia za výbornú cenu

393.00 299.00

Skladom

Popis

Ground Zero GZIA 1.600HPX-II  + JBL S2-1224SS + kabeláž

Subwoofer JBL S2-1224ss doplnený o jedno kanálový zosilňovač od Ground Zero. Tento Ground Zero + JBL BASS SET sme pripravili pre tých, ktorý sú spokojný s audiosystémom, čo už majú v aute, ale chýbajú im tam basy. K setu sme pridali aj potrebnú kabeláž – 20mm napájací set od Ground Zero.

  • Naše skúsenosti :
  1. Subwoofer JBL S2-1224ss je u nás starý známy. Montovali sme ho už veľakrát a zatiaľ sme boli mimoriadne spokojný aj my aj naši zákazníci.
  2. Ground Zero GZIA 1.600HPX-II výborný výkon za výbornú cenu. Našimi testami prešiel a preto je aj u nás v ponuke.

 

1-kanálový analógový zosilňovač do auta.

Ground Zero GZIA 1.600HPX-II parametre:

Výkon RMS: 1x 230/400/600 W na 4/2/1 Ohm

Variabilný LPF: 30-250 Hz

Variabilný Bass Boost 0-12 dB pri 45 Hz

Diaľkové ovládanie v cene

Vysokoúrovnostní vstupy s funkciou automatického spínania na základe prijatia signálu

Bielo podsvietené logo Ground Zero

Diaľkový ovládač bassremote súčasťou balenia

Rozmery: 333x213x50 mm

 

Subwoofer JBL S2-1224 poskytuje zdokonalenú efektivitu a vyšší výkon v otvorenej ozvučnici, bez rozptyľovania hluku alebo „fúkania” vytváraného porto. Vďaka nášmu patentovanému aerodynamickému portu. Aerodynamický dizajn je matematicky navrhnutý tak, aby prúdenie vzduchu v porte bolo bez turbulencií a zabránilo bežnému šumu, neartikulovaným basom pri veľkej záťaži. A čo viac, naša patentovaná technológia voliteľnej impedancie poskytuje dve najžiadanejšie impedancie (2 a 4 ohmy) pomocou prepínača, ktorý umožňuje týmto ozvučniciam optimalizáciu takmer ku každému systému a zosilňovaču. Vysokovýkonné woofery s nízkym skreslením používané v týchto ozvučniciach reprodukujú hlbšie basy s impozantným dôrazom, ktorý je synonymom JBL profesionálneho zvuku už takmer 70 rokov.

Ground Zero + JBL BASS SET

Odkazy : Ground Zero / JBL

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Ground Zero + JBL BASS SET”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.