Mercedes ozvučenie od značky STEG

Kategória: Komplexné riešenia, Montáže, Reproduktory, Subwoofer

Mercedes ozvučenie od značky STEG

Mercedes ozvučenie od značky STEG

Prečo práve STEG?

Reproduktory a subwoofery sú vyrobené a vyladené priamo pre autá značky mercedes a to zaručí výbornú kompatibilitu a úžasný zvuk. Je to PLUG & PLAY systém, čo znamená že sa to napája na pôvodnú kabeláž auta. Takže žiadne cvakanie káblov. Takáto výmena trvá len niekoľko hodím takže už v deň montáže si môže užívať lepší zvuk na cestách.

 

STEG BZ40A

 

 

Náš odborný pracovník demontuje tapacír, následne vymení pôvodné reproduktory za reproduktory značky STEG ktoré napojí na pôvodnú inštaláciu a všetko zase zloží do pôvodného stavu.

 

 

 

 

 

STEG BZW80L/R

 

 

Subwoofery značky STEG sú jediné na svete ktoré ponúkajú presnú náhradu za originál.

Ak nemáte audio systém Burmester odporúčame k nim pripojiť zosilňovač, nakoľko originálny výstup má slabý výkon.

 

 

 

Kompatibilita

STEG je primárne určený pre vozy značky Mercedes triedy C, E, S a GLC so základným aj s Burmester audio systémom. Po výmene reproduktorov v aute za reproduktory značky STEG dosiahnete prémiový zvuk za výbornú cenu.

Mercedes ozvučenie od značky STEG

Pri montáži reproduktorov odporúčame vytlmiť a odhlučniť dvere. Tlmenie a odhlučnenie zabráni rezonaciam a prenikaniu hluku do auta cez dvere. Taktiež to zlepší kvalitu zvuku nakoľko reproduktory budú hrať do auta a nie do dverí a smerom von. U nás na stránke nájdete aj návod ako vytlmiť dvere. Správne tlmenie dverí

Nakúpiť STEG reproduktory môžeš v našom e-shope

Tlmenie zase kúpiš TU

Alebo nám napíšte a objednajte sa na montáž.

 

Odkaz : STEG