KAMERA PREDNA ZADNA CIERNA SKRINKA SKODA KODIAK RS

Kategória: Komplexné riešenia, Parkovacia kamera

KAMERA PREDNA ZADNA CIERNA SKRINKA SKODA KODIAK RS – Všetci dobre vieme aké je to na cestách. Veľa nezodpovedných alebo nepozorných vodičov. Stačí malá chvíľka a vaše auto sa môže zmeniť z krásneho auta na kus šrotu. O to horšie je keď neviete dokázať že na vine nie ste vy ale niekto druhý.  Ako tomu predísť?

Čierna skrinka

Je alebo sú kamery v aute ktoré nahrávajú situáciu okolo vás. Jedná sa o prednú ale aj o zadnú kameru. Pomocou týchto záznamov viete dokázať kto bol na vine a čo sa vlastne stalo. Na slovensku akceptujú tieto zábery aj poisťovne a aj policajti.

A ako BONUS pokiaľ máte kvalitné kamery tak máte aj pekný záznam z výletu alebo dovolenky.

ŠKODA KODIAK RS

V tomto prípade si zákazník priniesol vlastnú Čiernu skrinku. Predná kamera sa uchytila na spätné zrkadlo. Display je dotykový a po prejdení do úsporného režimu kamera stále nahráva a display slúži ako spätné zrkadlo. Zadná kamera je nalepená na zadnom okne a sníma situáciu za vozidlom.

Bežné napájanie takýchto kamier je do zapaľovača v aute. V takomto prípade ale môžu vodičovi prekážať káble. Preto pri montáži u nás urobíme externý zapaľovač ktorý je schovaný a aj kabeláž ku kamere je schovaná. Pri takomto riešení sa nemusíte báť že by vám kamera vybila auto.

KAMERA PREDNA ZADNA CIERNA SKRINKA SKODA KODIAK RS