FORD C-MAX AUTOFUN EVOTEC GROUND ZERO

Kategória: Reproduktory, Tlmenie

FOERD C-MAX GROUND ZERO AUTOFUN EVOTEC

Zlepšenie zvuku v tomto C-Maxe dostali za úloho reproduktory od nemeckej značky Ground Zero. Predné dvere sme poriadne vytlmili, vonkajší a vonkajší plech  Autofun M3/5ks/ a Autofun M1 /2ks/ na tapacír a odhlučnili Neoprene 6 /2ks/. Do takto upravených dverí sme osadili pomocou MDF redukcií komponentné reproduktory Ground Zero GZTC 165TXII . Výmeniu reproduktorov sme dosiahli lepší zvuk a samozrejme aj vytlmenie a odhlučnenie prospelo zvuku a komfortu počas jazdy. V prípade potreby je možné pokračovať v zlepšovaní podľa potrieb zákazníka či už pridaním zosilňovača na reproduktory pre dosiahnutie lepšieho vybudenia, alebo dopojenie subwoofera. Montáž nám trvala 4h a cena práca + materiál 350eur.

FORD C-MAX GROUND ZERO AUTOFUN EVOTEC

  • Reproduktory od značky Ground Zero predávame a montujeme už dlhé roky a sme s nimi veľmi spokojný. K týmto reproduktorom odporúčame aj tlmenie nakoľko to výrazne zlepší kvalitu zvuku a komfort z jazdy. Ground Zero  reproduktory sú vhodné pre každodenného poslucháča, ale aj pre náročnejších v kombinácii so zosilňovačom.

O spoločnosti Ground Zero

Rešpektujte hudbu!

Už po niekoľkých rokoch je nemecká značka s americkými koreňmi už medzinárodne známa. V Amerike je Ground Zero popredným výrobcom subwooferov s veľkým priestorovým zvukom. Dnes spoločnosť so svojou celosvetovou distribúciou vo viac ako 65 krajinách ponúka kompletný sortiment viac ako 400 automobilových hifi produktov, všetko vyvinuté v Nemecku.Značka Ground Zero, ktorá je celosvetovo registrovaná, je jedným z najuznávanejších svetových značiek v oblasti automobilovej hifi. Najlepším dôkazom sú porovnávacie testy v nezávislých obchodných časopisoch, do ktorých produkty Ground Zero neustále umiestňujú víťazný kruh s najlepšími hodnoteniami ceny / výkonu, funkcií a kvality.