FIAT 595 ABARTH DLS EXCURSION DRARTEX EVOTEC

Kategória: Montáže, Reproduktory, Subwoofer, Tlmenie, Zosilňovače

FIAT 595 ABARTH DLS EXCURSION DRARTEX EVOTEC – Tento krásavec k nám prišiel najprv iba na subwoofer a tlmenie. Hudbu v aute mal od spoločnosti bic audio. Tak sme sa pustili do práce. Keď sme rozobrali dvere a zákazník uvidel aké reproduktory má v aute rozhodol sa ich vymeniť.

Reproduktory a Subwoofer

Rozhodli sme sa pre DLS Performance MB6.2 do predných dverí a do zadu sme dali DLS Performance M526. Subwoofer sme robili zákazníkovi na mieru nakoľko si želal vyšiť logo ABARTH. Do bedne sme osadili 2-krát Excursion 8″.

Zosilňovače

Ako je vidno na fotkách na subwoofer sme napojili Excursion HXA 1K (monoblok) a ne reproduktory sme použili Excursion HXA 45. Auto hralo krásne, ale zákazník to počúval strašne na hlas zosilňovač mu nestačil tak sme ho vymenili za výkonnejší DLS P40

Tlmenie a Odhlučnenie

Samozrejme základom kvalitnej hudby je vytlmiť a odhlučniť auto. Na vonkajší plech, uzatvorenie dverí a na tapacír sme použili DrArtex Iridium . Ako odhlučnenie sme použili EVOTEC NEOPRENE 6mm. Tak isto sme pokračovali aj v zadnej časti auta.

FIAT 595 ABARTH DLS EXCURSION DRARTEX EVOTEC

O značke :

DLS

je spojenie medzi vami a hudobným zážitkom v aute ďaleko za hranicami normálu.

Od založenia DLS v roku 1979 sme vyvinuli a vyrobili reproduktory do auta pre milovníkov hudby. V priebehu rokov sme získali množstvo ocenení za naše reproduktorové systémy a boli sme veľmi úspešní na majstrovstvách sveta v oblasti zvuku, a to tak vo Švédsku, ako aj vo zvyšku sveta.

Základom nášho úspechu je vášeň pre reprodukciu hudby, ktorú zdieľajú všetci riaditelia spoločnosti. Toto poskytuje pohon na vývoj perfektného systému reproduktorov.

Hudba je subjektívna veda. Meracie nástroje sú síce užitočné, ale môžu tiež stanoviť limity. Naše uši sú potrebné na ďalší rozvoj.

Nebojíme sa v priebehu vývoja pustiť sa do neznáma – nie je pre nás cudzie experimentovať s hľadaním dokonalého zvuku

Odkaz : DLS