AUDIOTUNING BMW SET 3 GROUND ZERO DSP

Kategória: Komplexné riešenia, Montáže, Reproduktory, Reproduktory, Reproduktory, Subwoofer, Subwoofer, Subwoofer, Tlmenie, Tlmenie, Zosilňovače, Zosilňovače, Zosilňovače

 

AUDIOTUNING BMW SET 3 GROUND ZERO DSP – Takto vyzerá zloženie nášho setu pre BMW. Jedná sa o tretí stupeň úpravy zvuku,v ktorom sú použité komponenty od nemeckej značky Ground Zero.

  • Komponetne Ground zero 10cm reproduktory s výkonom (RMS/max.) 50 / 100 Watts, Impedanciou 3 Ohmy, citlivosťou 87 dB a frekvenčným rozsahom 100 Hz – 25 kHz osadené v predných dverách  a 20cm basovými repro Ground Zero umiestnené pod sedadlami vodiča a spolujazdca s výkonom (RMS/max.) 100 / 160 Watts, impedanciou 2 Ohms, citlivosťou 86 dB a frekvenčným rozsahom 35 – 250 Hz. Takže frekvenčné pásmo je pokryté ako sa patrí. No aby všetko malo dostatok výkonu a najmä rozdelenie podľa potrieb 10cm komponentných repro a 20cm basových reproduktorov.
  • Ssada je doplnená o 4 kanálový DSP zosilňovač Ground Zero s výkonom 4x 80 Watts RMS @ 4 Ohm. DSP ma 8 kanálový výstup /4x výkonový a 4x RCA/ takže je možné riadiť ešte napríklad 4 kanál na zadne dvere a center. A prečo práve DSP? Pomocou DSP /Digital Signal Processor/ je lepšia možnosť individualizácie zvuku na konkrétneho poslucháča a auta. Nastavenie deliacej frekvencie dvere vs basaky pod sedadlami, strmosť, časové korekcie no a samozrejme Equalizer na každý výstup zvlášť v rozsahu aký máte nastavený. Takže nastavenie zvuku je neobmedzené. Sada obsahuje aj tlmenie odhlučnenie 2x dvere, kabeláž, prácu a všetko potrebné k montáži. Cena je 1380eur, doba montáže 1,5dňa. AUDIOTUNING BMW SET 3 GROUND ZERO DSP

O spoločnosti Ground Zero

Rešpektujte hudbu!

Už po niekoľkých rokoch je nemecká značka s americkými koreňmi už medzinárodne známa. V Amerike je Ground Zero popredným výrobcom subwooferov s veľkým priestorovým zvukom. Dnes spoločnosť so svojou celosvetovou distribúciou vo viac ako 65 krajinách ponúka kompletný sortiment viac ako 400 automobilových hifi produktov, všetko vyvinuté v Nemecku.Značka Ground Zero, ktorá je celosvetovo registrovaná, je jedným z najuznávanejších svetových značiek v oblasti automobilovej hifi. Najlepším dôkazom sú porovnávacie testy v nezávislých obchodných časopisoch, do ktorých produkty Ground Zero neustále umiestňujú víťazný kruh s najlepšími hodnoteniami ceny / výkonu, funkcií a kvality.

 

odakaz na výrobcu GROUND ZERO