BMW 1 F20 GROUND ZERO AUTOFUN EVOTEC

Kategória: Montáže, Reproduktory, Subwoofer, Tlmenie, Zosilňovače

BMW 1 F20 GROUND ZERO AUTOFUN EVOTEC – V tejto jednotke sme použili našu BMW kompletku 2 v cene 1080eur. Predné dvere sme vytlmili a odhlučnili a osadili 10cm komponetné repro od Ground Zero, ktoré presne pasujú a majú aj konektory ako orig reproduktor. Do pôvodných boxov pod sedadlá vodiča a spolujazdca sme osadili 20cm basové repro tiež Ground Zero, box me samozrejme vytlmili. Toto všetko ale neuspokojí zákazníka nakoľko v aute chýba výkon. Ten sme vyriešili pridaním 4 kanálu /2 kanáli na 10cm kompá 2x dvere a 2 na basové repro/. Týmto zapojením je možné ľahšie rozdeliť výkon medzi 10cm repro vo dverách a 20cm bass pod sedadlá. Tak isto je lepšie nastavenie deliacej frekvencie 10cm repro vs 20cm bass repro. Montáž nám trvala 1,5 dňa. Montáž je robená spôsobom s ktorým nemajú problém ani predajci nových áut a tým pádom nepadá záruka. BMW 1 F20 GROUND ZERO AUTOFUN EVOTEC

Odporúčame : v prípade že sa tlmia dvere odporúčame už rovno aj vymeniť reproduktory. Jednak lepšie repro = lepší zvuk a keď už to rozoberáme a tlmíme je lacnejšie to urobiť naraz.

A ak si myslíte že to zvládnete sami tak tu máme pre vás celý návod ako to urobiť, aké materiály kam použiť a čo je potrebné vedieť. Správne tlmenie dverí. Tlmenie aj odhučnenie môže kúpiť u nás aby ste mali istotu že kupujete kvalitný materiál ktorý je certifikovaný a odolný. Reproduktory kúpite TU tlmenie TU a máme pre vás pripravené aj tlmiace sety.

Pokiaľ máte záujem aj o fólie tak klikajte » TuningFolie