Tlmenie
Warning: getimagesize(images/stories/andrejove/AKCIE/saunika/stp_gold.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1558 Warning: getimagesize(images/stories/andrejove/AKCIE/saunika/stp_gold.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1558
Čítať ďalej...

Do našej ponuky tlmenia odhlučnenia som po skuške u nás zaradil tlmenie odhlučnenie od nemeckého výrobcu Gladen. Už u nás slho používame obľúbené odhlučnenie Gladen Aero Wave a teraz po odskúšani ponúkame aj MULTI, FOAM a Neopren. Multi je kombinácia tlmenia odhlučnenia dobra na kufor, podlahy, podblatníky atď. Ja to volám sendvič pre lenivých a šetrných. V jednom kroku sa to vytlmí a aj odhluční a ešte to aj pekne vyzerá. Osobne preferujem samostatne tlmenie /alubutil/ a na to následne nalepiť Neopren napríklad. FOAM budeme používať na nezaťažové miesta, takže dvere a na plasty. Pevne verím, že už naozaj je z čoho vybrať. Nakúpiť môžete aj z nášho ešhopu.

Čítať ďalej...

Nehorľavá polyuretánová pena s hliníkovou čelnou fóliou pre použitie najmä v motorovom priestore automobilu - kapota. Účinne tlmí hluk motora, v zime udržuje teplo a pomáha šetriť motor, v lete zamedzuje prehrievaniu kapoty. Balenie: 1 plát 90 x 90 cm Hrúbka 20 mm. 

Čítať ďalej...

Zlá reprodukcia hudby priviedla zákazníka ku nám na výmenu reproduktorov a hneď sme mu doporučili aj vytlmenie/odhlučnenie dverí. Našťastie zákazník súhlasil a s výsledkom bol spokojný. 

Čítať ďalej...

Pri vyšších hlasitostiach rezonovali dvere a dosť to kazilo hudobný zážitok z Prémiovej zostavy Bang&Olufsen. Auto sme poriadne vytlmili a odhlučnili. Tým pádom bude zážitok aj hudobný a aj bude v aute menej hluku od vonkajších vplyvov.

 

novinka

U nás samozrejme ku kompám od 39,90Eur si môžete kúpiť aj tlmenie už od 2,90Eur. Ponuku budeme samozrejme priebežne rozširovať a samozrejme Vám radi poradíme pri kúpe u nás.

Čítať ďalej...Čítať ďalej...

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club