Subwoofer
Čítať ďalej...

V poslednej dobe sa do našej ponuky dostávajú produkty nemeckých značiek. Tento krát je to basový set od ESX. Dvojkanálový zosilňovač s dostatočným výkonom a subwoofer. Ten je osadený 30cm basovým reproduktorom v basreflexovej /štrbinovej/ ozvučnici. Na moje prekvapenie sa nejedná o moc veľkú ozvučnicu. V sete za 229eur sa nachádza okrem zosilňovača, subwoofra aj napäťový set, takže všetko potrebne je v jednom balení.  Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Čítať ďalej...

 Kvalitný subwoofer, od nemeckej značky ETON, s 30cm basovým reproduktorom osadenom v uzavretej ozvučnici. Výkon 450W RMS je dostatočný pre vychutnanie si hudby vo Vašom aute počas jazdy. Vzhĺadom na uzavrenú ozvučnicu a výkon sú rozmery prijateľné 41*37,5*31,5/23,5cm.  

Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Čítať ďalej...

Subwoofer JBL S2-1224 poskytuje zdokonalenú efektivitu a vyšší výkon v otvorenej ozvučnici, bez rozptyľovania hluku alebo "fúkania” vytváraného portom, vďaka nášmu patentovanému aerodynamickému portu. Aerodynamický dizajn je matematicky navrhnutý tak, aby prúdenie vzduchu v porte bolo bez turbulencií a zabránilo bežnému šumu, neartikulovaným basom pri veľkej záťaži. A čo viac, naša patentovaná technológia voliteľnej impedancie poskytuje dve najžiadanejšie impedancie (2 a 4 ohmy) pomocou prepínača, ktorý umožňuje týmto ozvučniciam optimalizáciu takmer ku každému systému a zosilňovaču. Vysokovýkonné woofery s nízkym skreslením používané v týchto ozvučniciach reprodukujú hlbšie basy s impozantným dôrazom, ktorý je synonymom JBL profesionálneho zvuku už takmer 70 rokov. Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Čítať ďalej...

V poslednej dobe sa ponuka OEM reproduktorov pre BMW veľmi rozšírila a to sa mi veľmi páči. A tak som naskladnil nové basové 20cm reproduktory pod sedadlá BMW  od nemeckého výrobcu ESX. Výkon majú utešených 180/300W čo je dosť na to si spraviť radosť z jazdy, alebo zo stánia v zácpach naších každodenných. Frekvenčný rozsah 30-300Hz je na tento štýl basových reproduktorov úplne super. Mne sa ľúbi aj cenovka 299eur, ktorá je nižšia ako u ostatných výrobcoch a tým pádom bude dostupnejšia hudba do BMW vozidiel.

Čítať ďalej...

Ďalší subwoofer  do našej ponuky. Jedna sa o uzavrenku samozrejme vytlmenú akustickým rúnom. Osadili sme ju 30 cm basovým reproduktorom od Ground Zera Iridium série GZIW 300X. Jedná sa o jednocievkový basák s impedanciou 4 Ohmy a výkonom 350W RMS. Uzavrenka bola vyrobená na mieru za zadné sedadlo. Super si rozumie s výkonným štvorkanálom, monoblokom alebo trojkanálom s našej ponuky. Myslím si, ýe poteší nejedného zákazníka. Naša cena je 149eur s DPH.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club