Subwoofer
SUBWOOFER_PIONEER_TS-WX300A-9611.jpg

Na skalde máme ďalší kúsok nový. Jedná sa o aktívny subwoofer Pioneer TS WX300A v cene 179eur. Výhoda je, že aj keď sa jedná o 30cm basový reproduktor osadený v bassreflexovej ozvučnici. Na boku ozvučnice je pod bassreflexovej časti osadený aj zosilňovač. V balení je aj kabeláž, takže nič netreba dokupovať. 

GROUND_ZERO_GZCS_10SUB-3960.jpg

Pre všetkých ktorý síce chcu, ale nemajú ho kam dať máme v ponuke subwoofer do podlahy namiesto rezervy. Jedný sa o produkt od nemeckéj značky Ground Zero. V uzavretej ozvučnici je umiestnený 25cm basový reproduktor umiestnený membránou dole. Subwoofer má 4 gumenné nožičky aby neprišlo ku stretu membrány s podlahou vozidla a tým k jeho poškodeniu. Rozmery a tevhnické údaje nájdete nižšie.

 Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

ZOSILNOVAC_SUBWOOFER_ESX_HXP_2-9956.jpg

V poslednej dobe sa do našej ponuky dostávajú produkty nemeckých značiek. Tento krát je to basový set od ESX. Dvojkanálový zosilňovač s dostatočným výkonom a subwoofer. Ten je osadený 30cm basovým reproduktorom v basreflexovej /štrbinovej/ ozvučnici. Na moje prekvapenie sa nejedná o moc veľkú ozvučnicu. V sete za 229eur sa nachádza okrem zosilňovača, subwoofra aj napäťový set, takže všetko potrebne je v jednom balení.  Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

ETON_FORCE_12-600_G-9677.jpg

 Kvalitný subwoofer, od nemeckej značky ETON, s 30cm basovým reproduktorom osadenom v uzavretej ozvučnici. Výkon 450W RMS je dostatočný pre vychutnanie si hudby vo Vašom aute počas jazdy. Vzhĺadom na uzavrenú ozvučnicu a výkon sú rozmery prijateľné 41*37,5*31,5/23,5cm.  

Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

JBL_S2-1224SS-9647.jpg

Subwoofer JBL S2-1224 poskytuje zdokonalenú efektivitu a vyšší výkon v otvorenej ozvučnici, bez rozptyľovania hluku alebo "fúkania” vytváraného portom, vďaka nášmu patentovanému aerodynamickému portu. Aerodynamický dizajn je matematicky navrhnutý tak, aby prúdenie vzduchu v porte bolo bez turbulencií a zabránilo bežnému šumu, neartikulovaným basom pri veľkej záťaži. A čo viac, naša patentovaná technológia voliteľnej impedancie poskytuje dve najžiadanejšie impedancie (2 a 4 ohmy) pomocou prepínača, ktorý umožňuje týmto ozvučniciam optimalizáciu takmer ku každému systému a zosilňovaču. Vysokovýkonné woofery s nízkym skreslením používané v týchto ozvučniciach reprodukujú hlbšie basy s impozantným dôrazom, ktorý je synonymom JBL profesionálneho zvuku už takmer 70 rokov. Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club