Subwoofer
Čítať ďalej...

Konečne prišiel ten čas, keď boly hviezdy v správnej konštalácií a mohli sme konečne dokončiť tento passat. Jedna vec bola čakanie na dodanie subwoofra k nám, no a druhá, keď zákazník sa uvolní a príde si poň. Nakoniec to padlo na sobotu  a tak som sa aspoň nenudil a nevymýšlal blbosti v práci. Montáž netrvala dlho nakoľko už tam všetko bolo spravené a napojené, ale pohodička s dobrým zákazníkom v sobotu na firme je na nezaplatenie a ešte sme si pritom hudbu smaozrejme pustili.

Čítať ďalej...

veľmi rád "schovávam" zosilňovače a všetko čo netreba mať na očiach. Vzhľadom na veľký výber malých zosilňovačov čo máme v ponuke to nieje problém. V tomto prípade sme "schovávali" zosilňovač Crunch, ktorý bol napojený na dual subwoofer JBL GT5. Aby bolo dosť "šťavy" pre zosilňovač tak sme použili 20mm2 napäťový set a samozrejme kapacítor. Cel á montáž nám trvala 4hodiny. 

Čítať ďalej...

Na posilnenie hudobného zážitku sme do tohoto BMW osadili subwoofer od Ground Zera, ktorý ma slim ozvučnicu GZRB 3000XFL. Jedná sa o veľmi tenký subwoofer osadený 30cm basákom. Čo sa týka živenia subwoofra použili sme krpca od Excursion HXA1K s dialkovým káblovým ovládaním. O dostatok napájania sa stará napeťoý kábel 20mm2 a samozrejme aj 1F kapacítor. Oba tieto diely sú umiestnené v podlahe vozidla a tým pádom nikomu nezavadzajú, a auto vyzerá až na subwoofer úplne sériovo. montáž nám trvala 4 hodiny.

Čítať ďalej...

Obča spríde zákazník čo vie, že bez subwoofra to nieje ono, len pri hladaní miesta v jeho aute vždy počujem sem nie ani tu ani tu kufor potrebujem a pod..... V tomto prípade sme osadili SLIM basák od Ground Zera v SLIM uzavrenke GZIW 3000XFL. No a nakoľko sa jedná a pasívny subwoofer tak treba aj zosilňovač a pomer cena/výkon/rozmer jednoznačne HXA 1K, ktorý sme doplnili o káblové ovládanie pre lepšiu reguláciu basov. Káblový set vzhľadom na výkon sme použli 20mm2 od Ground Zera. Zosilňovač je schovaný a nikomu nezavadzá. Subwoofer som osadil priamo na sedalo takže zaberá minimum kufra. Celá montáž nám trvala 4 hodiny.

Čítať ďalej...

Posledná vec čo chýbala v tomto Pole bol subwoofer a monoblok. Zákaznik sa rozhodol pre Gladen 12SPL v počte 2ks. Dodávateľ nám vyrobil aj bednu podla jeho skúseností najlepšiu pre bežné počúvanie. Nakoniec to ani nieje cez celý kufor ako sme si najprv mysleli :) Basáky vyzerajú super a aj parametre dávaju vedieť, že nočný kľud  sa rušiť nabetón bude. Zosik sme zohnali síce jazdený, ale od overeného človeka a nakoľko bol ešte v našej záruke nakoľko bol kúpeny u nás nebolo čo riešiť. GZPA 1,6KHC má výkon a v aute je to cítiť. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club