Subwoofer
Čítať ďalej...

 Zákazník chcel do svojho BMW X5 pridať trochu bassov, tak sa rozhodol pre zosilovač CRUNCH GTO 1750 na ktorý bude napojdený subwoofer Ground Zero GZIC 12. Zosilovač sme skovali do kufra pod DVD mechaniku a box zo subwooferom perfektne sadol do kufra. Montáž nam trvala 5 hodín.

Čítať ďalej...

Ďalší "krpec"  čo sme pre nášho zákazníka stvorili. Jednalo sa o uzavrenku samozrejme vytlmenú akustickým rúnom. Osadili sme ju 25 cm basovým reproduktorom od Ground Zera Tiatanium série GZTC 25TX. Jedná sa o dvojcievkový basák s impedanciou 2x2 Ohmy a výkonom 300W RMS. Uzavrenka bola vyrobená na mieru do úložného priestoru pod sedadlo. Super si rozumela so štvorkanálom od CRUNCH GTX 4800, ktorý ešte napájal predné kompá vo dverách. Pokial zákazník nieje vyslovený "búchač" úplne krásne postačuje.

Čítať ďalej...

Pre zvýraznenie basov v BMW sme vymenili OEM 165mm bass repro za MB Quart 200mm repro vyrobené presne pre BMW a MINI. Bass je výrazne lepší a silnejší ako s pôvodnými reproduktormi. Samozrejme basové repro, ktoré montujeme ma lapšie parametre ako OEM a tak záruka lepších basov je istá. Montáž trva cca 2-2,5Hod pri výmene oboch reproduktorov. 

Čítať ďalej...

Konečne prišiel ten čas, keď boly hviezdy v správnej konštalácií a mohli sme konečne dokončiť tento passat. Jedna vec bola čakanie na dodanie subwoofra k nám, no a druhá, keď zákazník sa uvolní a príde si poň. Nakoniec to padlo na sobotu  a tak som sa aspoň nenudil a nevymýšlal blbosti v práci. Montáž netrvala dlho nakoľko už tam všetko bolo spravené a napojené, ale pohodička s dobrým zákazníkom v sobotu na firme je na nezaplatenie a ešte sme si pritom hudbu smaozrejme pustili.

Čítať ďalej...

veľmi rád "schovávam" zosilňovače a všetko čo netreba mať na očiach. Vzhľadom na veľký výber malých zosilňovačov čo máme v ponuke to nieje problém. V tomto prípade sme "schovávali" zosilňovač Crunch, ktorý bol napojený na dual subwoofer JBL GT5. Aby bolo dosť "šťavy" pre zosilňovač tak sme použili 20mm2 napäťový set a samozrejme kapacítor. Cel á montáž nám trvala 4hodiny. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club