Subwoofer
LED_DENNE_SVIETENIE_SUBWOOFER_SKODA_FABIA_1_PIONEER-0981.jpg

Takže máme tu naše lowcost auto škoda fábia v neskutočne živej motorizácií 1,4TDi. No po kúpe som sa rozhodol pre zmenu predných repro a vytlmenie odhlučnenie dverí. Teraz prišiel rad na LED denné svietenie a nakoľko v aute boli hmlovky rozodol som sa použiť náhradu, ktorá obsahuje  LED denne svietenie aj LED hmlovku. No a kedže bezpečnosť sme splnili a vyriesili tak sme sa vrhli do upgrade zvuku. Prišiel mi na vyskúšanie sub od PIONEER-u a tak sme ho tam osadili. Rozmery sú celkom super, akurat "bojových" 1300W naviem ako mysleli, ale po zapojení si mylsím že to "neni marný" ako by naši český bratia povedali. Zvuk je celkom "ľúbivý" a viem si predstaviť jeho osádzanie do áut. takže kto neverí, nech sa zastaví si vypočuť. Auto ešte nieje vytlmené, takže basy porobia pazvuky, ale tak LowCost.  Subwoofer stojí štandart MOC 209eur a obsahuje set aj kabeláž, takže už len auto a chuť do práce potrebujete.

SUBWOOFER_ZOSILNOVAC_VW_GOLF_JBL_CRUNCH-6632.jpg

Zákazníkovi chýbali basy v aute. Nakoľko stredy a výšky sa zákazníkovy páčili nebolo ich treba zatial meniť. Na doplnenie basov sme použili subwoofer JBL GT5-1204BR, ktorý ponúka vďaka overenej tridsiatke v bassreflexe slušný bass. Na živenie sme použili zosilňovač CRUNCH malých rozmerov, ktorý sme osadili do dvojitej podlahy, aby nezavadzal. Regulácia basov je pomocou REMOTE ovládača osadenom "po ruke" vodičovi. Subwoofer je samozrejme možné ľahko demontovať vďaka konektoru. Montáž nám trvala 3h a výsledok stojí zato.

SUBWOOFER_MB_GLC_GROUND_ZERO-2089.jpg

Keď niekomu nestačí bass v aute a hľadá niečo hlasné a za dobré peniaze je tu tento kus od Ground Zera SPL série. Osobne som ho mal v aute a plánujem si kúpiť na vybláznenie dvojitý, lebo keď už tak už. No ale zákazník nechcel zapratať celý kufor tak sme zvolili single. Subwoofer je napojený na monoblok CRUNCH a čákam na potvrdenie či stačí zákazníkovy, alebo dáme silnejší, nakoľko už bol v aute osadený na iný subwoofer.  Výrobok si môžete omakať, pomojkať alebo čo už len Vám je milé u nás v predajni. Výkon 1000W SPL, impedancia 2x2Ohmy, Objem 45Litrov, Rozmery 560x360x360/260mm. Jeho cena v akciii 179eur.

SUBWOOFER_VW_MULTIVAN_HIFONICS_POWERBASS-9794.jpg

 Tento VW Multivan mal už od nás vytlmené a odhlučneneé dvere osadené overenými reproduktormi Hertu Energy série. Teraz sme dopojili štvorkanál Hifonics, ktorý si zákazník doniesol. Na predná výstupy sme zapojili už spomínané reproduktory HERTZ a na zadné sme dopojiili subwoofer PowerBass 10" osadený v uzavrenke, samozrejme vytlmenej. Pre ochranu samotného reproduktoru sme použili ochrannú mriežku. Zvuku samozrejme pomohol ako zosilňovač tak aj subwoofer. To je vždy istota zlepšenia. Montáž nám trvala cca 4h. 

ZOSILNOVAC_SUBWOOFER_BMW_X5_CRUNCH_GROUND_ZERO-8495.jpg

 Zákazník chcel do svojho BMW X5 pridať trochu bassov, tak sa rozhodol pre zosilovač CRUNCH GTO 1750 na ktorý bude napojdený subwoofer Ground Zero GZIC 12. Zosilovač sme skovali do kufra pod DVD mechaniku a box zo subwooferom perfektne sadol do kufra. Montáž nam trvala 5 hodín.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club