Subwoofer
SUBWOFER_ESX_QSB8_AUDIOTUNING.SK-1901-3.jpg

Momentálne testujeme, aby sme nepredávali "mačku vo vreci", tento subwoofer od ESX. Jedná sa o 200mm basák umiestnený v štrbinovej ozvučnici. Parametre sú na takého krpca úctihodné výkon 400/800W, impedancia 2+2 Ohmy, X-MAX +-18mm no a pre tých čo nechcú zapratať celý kufor, ale rátajú každý cm priestoru su tu rozmery 46x33x18cm. Ozvučnicu môžete osadiť veľa spôsobmi aj vďaka pribaleným nožičkám, takže na ležato, stojato alebo na bok nieje problém. Prvé pocity po dvoch dňoch sú veľmi, veľmi prekvapivé. Jeho cena 219eur tiež nieje zlá. 

SUBWOOFER_TLMENIE_ODHLUCNENIE_ZOSILNOVAC_TOYOTA_GT86_GROUND_ZERO_GLADEN_SILENT_COAT_-0234.jpg

Nedostatok basov v tejto  Toyote sme riešili subwooferom od Ground Zero. V aute je príplatkový system JBL, ale basov nieje nikdy dosť. V mieste pre rezervu bol osadený 16,5cm subwoofer JBL, ktorý sme nahradili boxom osadeným 25cm Ground Zero basovým reproduktorom. Zosiňovač Gladen RC600c1 dodá požadovaný výkon a aj kvalitu. Do prednej časti k ruke vodiča sme osadili káblové ovládanie hlasitosti pre subwoofer, veď niekedy treba menej a niekedy viacej, podľa pesničky a momentálnej nálady. Vždy je dobré mať dostatok výkonu. Pre zabránenie rezonanciám sme kufor vytlmili/odhlučnili Silent Coat Triple materiálom. Montáž nám trvala 4h a cena práca + materiál  625eur.

SUBWOOFER_HONDA_CIVIC_ALPINE-0244.jpg

Náš zákazník už má vymenené reproduktory vo dverách a samozrejme sme dvere vytlmili a odhlučnili, ale požadoval dokreslenie nižších frekvencií. No a tu príde na reč vždy veľkosť kufra a čo všetko sa tam vozí :) Vybrali sme preto malý subwoofer ALPINE, ktorý má veľmi prijateľnú cenu. V balení je aj kabeláž a káblové ovládanie. Subwoofer je  "hore nohami" pre šikminu v zadnej časti kufra. Montáž nám trvala 2hodiny a cena práca + materiál 215eur.

SUBWOOFER_ALPINE_SWE-815-9631.jpg

Tento subwoofer ma veľmi prekvapil. 8" v malej ozvučnici, ktorú môžete použiť ako uzavrenku ale aj štrbinový ozvučnicu vďaka pribalenej "zátke". Je to riešenie pre každého, kto chce sub pod sedadlo, alebo niečo malé a nechce aby mu to "rozbilo" auto. V cene 134 eur je to veľmi dobré, nakoľko je to výrazne lepšie ak pod sedadlové, ktoré sa aj tak málo kedy pod sedadlo vojdu a sú drahšie. V balení je aj káblové ovládanie a aj kabeláž. Montáž trvá do 2h. 

LED_DENNE_SVIETENIE_SUBWOOFER_SKODA_FABIA_1_PIONEER-0981.jpg

Takže máme tu naše lowcost auto škoda fábia v neskutočne živej motorizácií 1,4TDi. No po kúpe som sa rozhodol pre zmenu predných repro a vytlmenie odhlučnenie dverí. Teraz prišiel rad na LED denné svietenie a nakoľko v aute boli hmlovky rozodol som sa použiť náhradu, ktorá obsahuje  LED denne svietenie aj LED hmlovku. No a kedže bezpečnosť sme splnili a vyriesili tak sme sa vrhli do upgrade zvuku. Prišiel mi na vyskúšanie sub od PIONEER-u a tak sme ho tam osadili. Rozmery sú celkom super, akurat "bojových" 1300W naviem ako mysleli, ale po zapojení si mylsím že to "neni marný" ako by naši český bratia povedali. Zvuk je celkom "ľúbivý" a viem si predstaviť jeho osádzanie do áut. takže kto neverí, nech sa zastaví si vypočuť. Auto ešte nieje vytlmené, takže basy porobia pazvuky, ale tak LowCost.  Subwoofer stojí štandart MOC 209eur a obsahuje set aj kabeláž, takže už len auto a chuť do práce potrebujete.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club