Subwoofer
SUBWOOFER_ZOSILNOVAC_VW_GOLF_JBL_CRUNCH-6632.jpg

Zákazníkovi chýbali basy v aute. Nakoľko stredy a výšky sa zákazníkovy páčili nebolo ich treba zatial meniť. Na doplnenie basov sme použili subwoofer JBL GT5-1204BR, ktorý ponúka vďaka overenej tridsiatke v bassreflexe slušný bass. Na živenie sme použili zosilňovač CRUNCH malých rozmerov, ktorý sme osadili do dvojitej podlahy, aby nezavadzal. Regulácia basov je pomocou REMOTE ovládača osadenom "po ruke" vodičovi. Subwoofer je samozrejme možné ľahko demontovať vďaka konektoru. Montáž nám trvala 3h a výsledok stojí zato.

SUBWOOFER_MB_GLC_GROUND_ZERO-2089.jpg

Keď niekomu nestačí bass v aute a hľadá niečo hlasné a za dobré peniaze je tu tento kus od Ground Zera SPL série. Osobne som ho mal v aute a plánujem si kúpiť na vybláznenie dvojitý, lebo keď už tak už. No ale zákazník nechcel zapratať celý kufor tak sme zvolili single. Subwoofer je napojený na monoblok CRUNCH a čákam na potvrdenie či stačí zákazníkovy, alebo dáme silnejší, nakoľko už bol v aute osadený na iný subwoofer.  Výrobok si môžete omakať, pomojkať alebo čo už len Vám je milé u nás v predajni. Výkon 1000W SPL, impedancia 2x2Ohmy, Objem 45Litrov, Rozmery 560x360x360/260mm. Jeho cena v akciii 179eur.

SUBWOOFER_VW_MULTIVAN_HIFONICS_POWERBASS-9794.jpg

 Tento VW Multivan mal už od nás vytlmené a odhlučneneé dvere osadené overenými reproduktormi Hertu Energy série. Teraz sme dopojili štvorkanál Hifonics, ktorý si zákazník doniesol. Na predná výstupy sme zapojili už spomínané reproduktory HERTZ a na zadné sme dopojiili subwoofer PowerBass 10" osadený v uzavrenke, samozrejme vytlmenej. Pre ochranu samotného reproduktoru sme použili ochrannú mriežku. Zvuku samozrejme pomohol ako zosilňovač tak aj subwoofer. To je vždy istota zlepšenia. Montáž nám trvala cca 4h. 

ZOSILNOVAC_SUBWOOFER_BMW_X5_CRUNCH_GROUND_ZERO-8495.jpg

 Zákazník chcel do svojho BMW X5 pridať trochu bassov, tak sa rozhodol pre zosilovač CRUNCH GTO 1750 na ktorý bude napojdený subwoofer Ground Zero GZIC 12. Zosilovač sme skovali do kufra pod DVD mechaniku a box zo subwooferom perfektne sadol do kufra. Montáž nam trvala 5 hodín.

SUBWOOFER_GROUND_ZERO_GZTW_25TX-6155.jpg

Ďalší "krpec"  čo sme pre nášho zákazníka stvorili. Jednalo sa o uzavrenku samozrejme vytlmenú akustickým rúnom. Osadili sme ju 25 cm basovým reproduktorom od Ground Zera Tiatanium série GZTC 25TX. Jedná sa o dvojcievkový basák s impedanciou 2x2 Ohmy a výkonom 300W RMS. Uzavrenka bola vyrobená na mieru do úložného priestoru pod sedadlo. Super si rozumela so štvorkanálom od CRUNCH GTX 4800, ktorý ešte napájal predné kompá vo dverách. Pokial zákazník nieje vyslovený "búchač" úplne krásne postačuje.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club