Reproduktory
Čítať ďalej...

Pre každého komu sa pokazili reporduktory a nemá veľa peňazí na nové, máme v ponuke komponetné 165mm reproduktory od Vibe. Jedná sa o model SLICK 6c. Sada obsahuje dva výškové reproduktory, dva stredobasové a dve výhybky. Technické parametre výkon 60/270W, frekvenčný rozsah 55-25000Hz, impedancia 4Ohmy niesú vôbec zlé. Ich cena je  79,90eur. Momentálne máme na ne akciu 34,90eur až do vypedania. Takže nieje na čo čakať. Zakúpiť si môžete u nás na predajni, alebo na našom Eshope.

Čítať ďalej...

Pre každého majiteľa BMW, ktorý nemá výškové reproduktory a napáči sa mu ako mu to hraje, je tu sada reproduktorov od MB Quart. Jedná sa o 10cm komponentnú sadu obsahujúcu 2x výškový reproduktor, 2x stredobas, 2x výhybka a samozrejme všetky veci potrebné k výmene pôvodných reproduktorov. Ak si už zákaznik niečo na aute robil a vie si rozobrať dverové obloženie /tapacír/ tak je výmena veľmi nenáročná. Treba len objednať s BMW trojholníky s otvorom na výškový reproduktor. /cca 20-60eur/. Zvuk po výmene je citeľne lepší aj vzhľadom na dopojenie výškových reproduktorov samozrejme aj kvalitou značky MB Quart. Výrobca udáva výkon 120W, ale je to podla max výkon, RMS je 60W. Kompatibilita s BMW E a F série, no a MINI v pohode tiež. Cena repro je 149eur. Túto sadu si môžete zakúpiť u nás v Ivanke pri Dunaji alebo v našom Eshope.

Čítať ďalej...

Ďalšou našou AUDIOTUNING KOMPLETKOV je set na ozvučenie vylepšenie OEM zvuku v BMW a Mini. Jedná sa o u nás veľmi používanú sadu predných reproduktorov uDimension obsahujúcu 10cm kompá do dverí a 20cm bass repro pod sedadlá. Všetko je samozrejme do pôvodných miest. Aby bolo dosť výkonu KOMPLETKA obsahuje aj zosilňovač 4 kanálový CRUNCH malých rozmerov, ktorý sa samozrejme schová, takže ho vidieť nebude. No a aby to bolo komplet  v sete je napajací set od Ground Zera 10mm2, repro káble a všetko potrebné k montáži samozrejme aj montáž u nás. Vám stačí auto a 699Eur s DPH. Ak Vám bude málo je možne ešte set rozšíriť o tlmenie a odhlučnenie podľa požiadavok.Pre nás problém nieje.

Čítať ďalej...

Aby som uľahčil výber sady do auta rozhodol som sa obnoviť naše KOMPLETKY. Dnes Vám predstavím našu KOMPLETKU III. Jedná sa o kombináciu komponentných reproduktorov od Ground Zera GZIC 16X a koaxiálnych GZIF 65X. V sete je všetko čo potrebujeme k montáží od MDF redukčných medzikrúžkov, konektorov na pripojenie k sériovej inštalácií až po tlmenie. V sete je 6 plátov GZDM 3750Gold na dvere a 2 kusy GZDM 3750 SIlver na tapacíre. Samozrejme je v cene aj montáž u nás, takže KOMPLETKA. Stačí len Vaše auto a 399Eur. Doba montáže cca 7 hodín.

Čítať ďalej...

Tieto reproduktory som si zamiloval vďaka ich parametrov ktoré sú v pribalovom manualy. Frekvenčný rozsah 35Hz az 26kHz je úplne super. Ani citlivosť 90dB nieje zlá. Každopádne som reproduktory vybalil a poriadne ich obzrel a omakal. Páčia sa mi a verím, že aj zvukovo budú perfektné, ale to až po montáži zistím. Tieto reproduktory sa predávajú v troch verziach. My budeme predávať sadu s klasickou veľkou výhybkou. K dispozícií je ešte sada s menšou výhybkou, ktorá už obsahuje aj káble prepojovacie a aj montážny domček na výškový reproduktor a posledná verzia je verzia v bielom, ktorá obsahuje aj klasicku výhybku aj domček na výškač, ale všetko je biele, čo bude asi problém. Sada GZRC 165AL sa zatial predáva v MOC 229Eur. Deliaca frekvencia je 3500Hz strmosť 12dB a výkon 120W RMS a 190W Max.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club