Reproduktory
Čítať ďalej...

Dnes, vzhľadom na cenu nového auta a šetrenie kde sa dá, je bežné, že auto moc neohúri majiteľa po hudobnej stranke. Na to sme tu ale my, aby sme Vá s tým pomohli a dopriali Vám chýbajúci hudobný zážitok počas jazdy vo Vašom aute. Ako na to? Najlepšie a najjednoduchšie je sa u nás zastaviť na nezáveznu konzultáciu, kde Vám vysvetlíme ako učiniť nápravu. Len tak v kocke to zhrniem, tlmenie a odhlučnenie dverí vždy pomôže no a keď zbadáte reproduktory čo máte v aute sami budete vedieť, že ich výmena je nutnosť. Tým dosiahnete výrazné zlepšenie a možnosť posunúť to ešte ďalej. Napríklad zosilňovač pomôže reproduktorom vyniknúť a ukázať Vám čo v nich je, alebo subwoofer, ktorý Vám zahrá to čo Vám nezahrajú reproduktory a samozrejme Vám nerozoberie auto, teda pokiaľ to nebudete sami chcieť, veď máme Remote ovládačky na reguláciu podľa nálady resp hudby. V prípade, že máte takýto problém, kľudne nás kontaktujte. 

Čítať ďalej...

S novým systémom RSE predstavuje spoločnosť Eton komponentný systém, ktorý vo svojej kategórii stanovuje nové štandardy. Nová membrána je charakteristická pre RSE. Eton-typická štruktúra hrebeňa prešla s jemnými zakrivenými čiarami. Nie je to len z optických dôvodov, ale dáva to membráne viac tuhosti a stability. Membránový materiál je z novej zmesi papiera a penového papiera. Kôš z liatiny dopĺňa klasický vzhľad reproduktora. Montážna hĺbka je iba 55 mm, čím sa RSE ľahko inštaluje. 25mm výškový reproduktor má keramicko-hliníkový povrch, ktorý je tiež celkovou novinkou.

Čítať ďalej...

Zvuk a výkon v každej situácii Najvyššia kvalita, vynikajúci zvuk a ideálne rozmery. Pridaný výkon, dynamika a tlak. A to všetko za veľmi rozumnú cenu. Toto je nová rodina POW Compression. 16 cm, 2-pásmový systém so sklenenou / papierovou membránou a výškovým výškoměrom 25 mm.

Čítať ďalej...

Našu ponuku príslušenstva sme obohatili o značku VIBE. Jedná sa o Anglickú značku a pribudli nám pár zaujímavých vecí. Pevne verím, že pribudne časom ďalšie a ďalšie užitočné príslušenstvo aj pre uľahčenie montáže aj pre zlepšenie ovládania, zapojenia. Všetko u nás na predajni aj na našom eshope.  

Čítať ďalej...

Vždy som nejako podvedome ignoroval značku VIBE, ale v poslednej dobe a najmä vďaka ich "ohmataniu" som sa rozhodol ju zaradiť do našej ponuky. Samozrejme nie všetko, ale len vybrane produkty. Reproduktory série BLACKAIR máme už skladom a po rozbalení som sa veľmi potešil, že bude naša ponuka reproduktorov okolo stovky pestrejšia. Veľmi ma zaujalo po rozbalení veľké množstvo príslušenstva k ľahšej a lepšej montáži. Takže nieje problém lepšienasmerovať výškové reproduktory vďaka pribaleným "domčekom". Veľkosť výškača 28mm ma veľmi milo prekvapila, mám rád zvuk veľkých výškačov. Výhybka je veľmi pekne spracovaná  a na danu cenovú kategóriu úplne super. Stradobas je štandartnej konštrukcie a zaujme jeho krytka, ktorú síce nevyužívame skoro vôbec, ale vyzerá poctivej konštrukcia tak isto ako samotný stredobass. Výkon 120/360W RMS/MAX, frekvenčný rozsah 45-25.000Hz je úplne super, aj keď veľa repro v danej cene sa pohybuje +- v danom rozsahu no a posledný veľmi dôležitý údaj je citlivisť a tá je 90dB. Reprodukory budú u nás do zrušenia v akciovej cene 119,90Eur. Kúpiť si môžete u nás na predajni alebo na našom eshope.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club