Reproduktory
Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130
Čítať ďalej...

S novým systémom RSE predstavuje spoločnosť Eton komponentný systém, ktorý vo svojej kategórii stanovuje nové štandardy. Nová membrána je charakteristická pre RSE. Eton-typická štruktúra hrebeňa prešla s jemnými zakrivenými čiarami. Nie je to len z optických dôvodov, ale dáva to membráne viac tuhosti a stability. Membránový materiál je z novej zmesi papiera a penového papiera. Kôš z liatiny dopĺňa klasický vzhľad reproduktora. Montážna hĺbka je iba 55 mm, čím sa RSE ľahko inštaluje. 25mm výškový reproduktor má keramicko-hliníkový povrch, ktorý je tiež celkovou novinkou.

Čítať ďalej...

Zvuk a výkon v každej situácii Najvyššia kvalita, vynikajúci zvuk a ideálne rozmery. Pridaný výkon, dynamika a tlak. A to všetko za veľmi rozumnú cenu. Toto je nová rodina POW Compression. 16 cm, 2-pásmový systém so sklenenou / papierovou membránou a výškovým výškoměrom 25 mm.

Čítať ďalej...

Našu ponuku príslušenstva sme obohatili o značku VIBE. Jedná sa o Anglickú značku a pribudli nám pár zaujímavých vecí. Pevne verím, že pribudne časom ďalšie a ďalšie užitočné príslušenstvo aj pre uľahčenie montáže aj pre zlepšenie ovládania, zapojenia. Všetko u nás na predajni aj na našom eshope.  

Čítať ďalej...

Vždy som nejako podvedome ignoroval značku VIBE, ale v poslednej dobe a najmä vďaka ich "ohmataniu" som sa rozhodol ju zaradiť do našej ponuky. Samozrejme nie všetko, ale len vybrane produkty. Reproduktory série BLACKAIR máme už skladom a po rozbalení som sa veľmi potešil, že bude naša ponuka reproduktorov okolo stovky pestrejšia. Veľmi ma zaujalo po rozbalení veľké množstvo príslušenstva k ľahšej a lepšej montáži. Takže nieje problém lepšienasmerovať výškové reproduktory vďaka pribaleným "domčekom". Veľkosť výškača 28mm ma veľmi milo prekvapila, mám rád zvuk veľkých výškačov. Výhybka je veľmi pekne spracovaná  a na danu cenovú kategóriu úplne super. Stradobas je štandartnej konštrukcie a zaujme jeho krytka, ktorú síce nevyužívame skoro vôbec, ale vyzerá poctivej konštrukcia tak isto ako samotný stredobass. Výkon 120/360W RMS/MAX, frekvenčný rozsah 45-25.000Hz je úplne super, aj keď veľa repro v danej cene sa pohybuje +- v danom rozsahu no a posledný veľmi dôležitý údaj je citlivisť a tá je 90dB. Reprodukory budú u nás do zrušenia v akciovej cene 119,90Eur. Kúpiť si môžete u nás na predajni alebo na našom eshope.

Čítať ďalej...

Dlho som rozmýšľal aké reproduktory by som chcel zákazníkomponúkať. Po odskúšaní u mňa favorizujúcich DLS som sa rozhodol ponúknuť ich v sete. V sete nájdete komplet všetko čo treba ku montáži a dosiahnutiu výborného zvuku. Pekne poporiadku. Základ každej montáže je tlmenie a odhlučnenie, v našom sete je tlmenie dverí aj tapacíru a samozrejme odhlučnenie. Komponentne 165mm reproduktory DLS MB 6,2 všetko potrebne k montáži ako MDF, konektory a inštalačný materiál a samozrejem aj montáž u nás/2-4hodiny/. Nakoľko sa jedná o moju obľúbenúznačku je aj set stavaný na kvalitu a nie na cenu a tomu zodpovedaju aj materiáli. V prípade otázok nás kontaktujte. Set je možné u nás zakúpiť aj na splátky.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club