Reproduktory
Čítať ďalej...

Vždy sa snažím ponúknuť veľa muziky za čo najlepšie peniaze. V tomto prípade som naskladnil komponentné 165mm reproduktory od DLS. Ich označenie je DLS M6.2 Sada obsahuje 25mm soft dome výškový reproduktor, ktorý ľahko nainštalujete do auta vďaka pribaleným "domčekom". 165 stredobass má kužeľ z papiera vystužený textilnými vláknami a 90 mm silný magnet zaručuje dobré ovládanie basov. Samozrejme sú pribalené aj mriežky. Výhybka má strmosť 12dB a deliaca frekvencia je 5500Hz.  Jedná sa o úplne novú sadu od DLS, tak verím, že bude robiť všetkým radosť.

Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Čítať ďalej...

Predstavujem Vám nové reproduktory od GroundZera. Ide o nástuocuv legendárnych Titanií GZTC 165TXII. Páči sa mi, že nechali možnosť dať zvlášť výškový reproduktor s výhybkou a zvlášť stredobass. Výhoda, keď máte nové auto a výškový reproduktor na prístrojovej doske resp A-stĺpik. Netraba cvakať kabeláž. Uvidíme či sa ujmu tak ako ich predchodcovia.  Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Čítať ďalej...

Pre všetkých majiteľov vozidiel BMW s basovým reproduktorom pod sedadlom sme pripravili zvýhodnený set pre zlepšenie hudbobného pôžitku. V sete máme základné tlmenie predných dverí a tapacíru STP GOLD-om a Silver-om a samozrejme aj odhlučnenie tapacíru GLADEN-om. Komponentná 10cm sada do dverí od výrobcu uDimesion, s výkonom 50/120W, sa dá osadiť aj keď nemáte v aute otvor na výškový reproduktor a nechcete investovať do originálnej lišty od BMW. Je to síce horšie riešenie, ale lepšie ako nemať výškové repro v aute.

Čítať ďalej...

Pre majiteľov áut s 165mm repro vo dverách sme pripravili zvýhodnený set pre zlepšenie hudobného pôžitku v aute. Predné a zadné dvere, tapacíre majú v sete základné vytlmenie STP GOLD-om a SILVER-om a samozrejme lakované MDF redukcie. Reproduktory som zvolil dopredu komponentné HERTZ K165 a dozadu koaxiálne HERTZ X165, nakoľko sa jedná o významného talianského výrobcu kvalita je zaručená. Na posilnenie basovej zložky sa do kufra osadí aktívny subwoofer JBL Basspro 12, ktorý ma výkonu na každú náladu a pesničku a ako bonus samozrejme káblové ovládanie hlasitosti po ruke vodiča osadené. Montáž nám bude trvať 1deň a cena práca + všetok materiál potrebný 666eur. 

Čítať ďalej...

V dnešnej dobe viacero áut ma možnosť od výroby trojpásmových komponentných reproduktorov do predných a niektoré aj do zadných dverí. Na základe toho, že u nás je požiadavka na takéto reproduktory naskladnil som od DLS referenčné repro. Jedná sa o DLS RC6.3. Podľa mňa sú výborne a v danej cene 480eur je zvukové podanie nadpriemerne. Osadili sme ich už do auta a milo prekvapili. Ich parametre Výkon 100/150W RMS/MAX, frekvenčný rozsah 40-22.000Hz, citlivisť 85dB, deliace frekvencie 550/4000Hz, rozmery stredobass 165mm, stredový 63mm a výškový reproduktor 25mm. Osobne sa veľmi teším na ich ďalšie montáže, aj keď vzhľadom na cenu to nebude masovka. 

Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club