Reproduktory
Čítať ďalej...

Ďalšou našou AUDIOTUNING KOMPLETKOV je set na ozvučenie vylepšenie OEM zvuku v BMW a Mini. Jedná sa o u nás veľmi používanú sadu predných reproduktorov uDimension obsahujúcu 10cm kompá do dverí a 20cm bass repro pod sedadlá. Všetko je samozrejme do pôvodných miest. Aby bolo dosť výkonu KOMPLETKA obsahuje aj zosilňovač 4 kanálový CRUNCH malých rozmerov, ktorý sa samozrejme schová, takže ho vidieť nebude. No a aby to bolo komplet  v sete je napajací set od Ground Zera 10mm2, repro káble a všetko potrebné k montáži samozrejme aj montáž u nás. Vám stačí auto a 699Eur s DPH. Ak Vám bude málo je možne ešte set rozšíriť o tlmenie a odhlučnenie podľa požiadavok.Pre nás problém nieje.

Čítať ďalej...

Aby som uľahčil výber sady do auta rozhodol som sa obnoviť naše KOMPLETKY. Dnes Vám predstavím našu KOMPLETKU III. Jedná sa o kombináciu komponentných reproduktorov od Ground Zera GZIC 16X a koaxiálnych GZIF 65X. V sete je všetko čo potrebujeme k montáží od MDF redukčných medzikrúžkov, konektorov na pripojenie k sériovej inštalácií až po tlmenie. V sete je 6 plátov GZDM 3750Gold na dvere a 2 kusy GZDM 3750 SIlver na tapacíre. Samozrejme je v cene aj montáž u nás, takže KOMPLETKA. Stačí len Vaše auto a 399Eur. Doba montáže cca 7 hodín.

Čítať ďalej...

Tieto reproduktory som si zamiloval vďaka ich parametrov ktoré sú v pribalovom manualy. Frekvenčný rozsah 35Hz az 26kHz je úplne super. Ani citlivosť 90dB nieje zlá. Každopádne som reproduktory vybalil a poriadne ich obzrel a omakal. Páčia sa mi a verím, že aj zvukovo budú perfektné, ale to až po montáži zistím. Tieto reproduktory sa predávajú v troch verziach. My budeme predávať sadu s klasickou veľkou výhybkou. K dispozícií je ešte sada s menšou výhybkou, ktorá už obsahuje aj káble prepojovacie a aj montážny domček na výškový reproduktor a posledná verzia je verzia v bielom, ktorá obsahuje aj klasicku výhybku aj domček na výškač, ale všetko je biele, čo bude asi problém. Sada GZRC 165AL sa zatial predáva v MOC 229Eur. Deliaca frekvencia je 3500Hz strmosť 12dB a výkon 120W RMS a 190W Max.

Čítať ďalej...

Pre nášho zákazníka sme doviezli tieto luxusné 3 pásmové komponenty od vyhláseneého výrobcu Focal. Jedná sa o sériu K2 s kevlarovou membránou. Výhyblka ponúka veľa možností nastavovania a aj Bi-Amping, čo využijeme pri našej montáži. V balení je aj "domček" na montáž stredového a výškového reprodukoru, ktorý sa umiestňuje na palubnú dosku. Po montáži reproduktorov je na zakrytie krytka potiahnuta s priezvučnou tkaninou. Je zbytočné opisovať toto luxusné trojpásmo, je to špička a myslím si, že vzhľadom na cenu nie nedosiahnuteľné. 

Čítať ďalej...

Nejedná sa o žiadnu novinku na trhu. Tieto reproduktory sú už nejaký čas na trhu, len k nám si hľadali chvíľku cestu. No nakoľko Hertz je silná a kvalitná značka, veľmi rád ich vítam u nás napredajni. Jedná sa o 165mm komponetné reproduktory, rozmerovo ideálne skoro do každého auta, nakoľko ani montážna hĺbka nieje moc veľká. Som rád, že aj keď sa jedná o najnižšiu sériu od Hertz, tak sada obsajhuje aj normálnu výhybku, aj keď sa nejedná o Top model. Osobne by som túto sadu zapájal na autorádio prioritne stým, že ani malý zosilňovač neuškodí. Ich cena je stanovená na 95,-Eur s DPH.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club