Reproduktory
Čítať ďalej...

Výmena predných reproduktorov za overenú komponentnú sadu od Groun Zero GZTC165TX. Dvere sme samozrejme "otvor" je omnoho menší ako výškový reproduktor Ground Zero. Doporučil som zákazníkovy ine umiestnenie, no pre dizajn to zákazník zatiaľ odmietol. Montáž nám trvala 4 hodiny. 

Čítať ďalej...

V tejto Octavii odchadzali repro starobou a to je vždy dobrý dôvod na Upgrade systému podľa požiadavok majiteľa. V zhľadom na zákazníkove rozhodnutie sme zvolili základné tlmenie STP-čkom. Po vytlmení sme osadili MDF lakované redukcie a do nich už 165 komponentné stredobasy Hertz. Celá sada od HERTZ ESK 165.5 je niečo čo sa oplatí kúpiť a následne si vychutnávať. Montujeme ju aj na autorádio a následne keď si zákazník rozhodne, že treba upgrade nieje problém doplniť zosilováč, veď dnes su v ponuke aj malá a kvalitne HERTZ alebo Excursion. Takžé pokiaľ sú peniaze a auto nieje problém. Táto montáž nám trvala 3hodiny. 

Čítať ďalej...

V tejto dodávke išlo o trochu spríjemnenie pracovného prostredia. V zadnej časti sa pracuje a majiteľ tam trávi dosť času pri práci. Plechy sme pretlmili pomocou antirezonančného materiálu od STP Anticor G. Do dutín kde nieje kontakt s vodou sme doplnili ešte akustické rúno od zákazníka. Do plastových častí sme osadili koaxiálne 165mm reproduktory od Ground Zera a napojili na sériové autorádio. Pevne verím, že majiteľovy sa bude lepšie pracovať po tejto úprave. Montáž nám trvala 4h. 

Čítať ďalej...

Vzladom na nespokojnosť zákazníka s Cantonom sme vymenili reproduktory Canton za komponenty od Hertz. Táto talianská značka sa mi zvukovo veľmi páči a vzhľadom na cenu týchto reproduktorov je to pre mňa jasná voľba pri repro do 200e. Osadili sme sériu ENERGY do dverí ktoré sme samozrejme vytlmili alubutilom od STP a samozrejme aj odhlučnili. Podľa mňa pre niekoho kdo chce lepší zvuk a nemá na to milión je táto zostava optimálna. Montáž nám trvala 1 deň.

Čítať ďalej...

Toto je už niekoľkatá Vitara u nás na zlepšení zvuku. Po dohovore zo zákazníkom sme sa rozhodli pre reproduktory Hertz Energy série do predných dverí komponentné a do zadných koaxiálne, v prvom kroku napojené na autorádio. Dvere sme samozrejme poriadne vytlmili a odhlučnili, aby vynikol potenciál kvalitných talianských reproduktorov a preto som aj výškové reproduktory "priznal" na trojuholnik aby sa zvuk mohol voľne šíriť. Osobne sa mi strašne páči zvukové podanie z výškových reproduktorov Hertz, ten zvuk je naozaj ľúbivý a strašne ma zaujal. Hneď je radosť do montáže. Celá montáž nám trvala 5hodín.  

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club