Reproduktory
REPRODUKTORY_AUTORADIO_TLMENIE_SMART_ROADSTER_HERTZ_PIONEER_SILENT_COAT_-2465.jpg

Zákazník mal podozrenie na "poškodenie" reproduktora, nakoľko vydával "pazvuky". Po rozobratí sa jeho obavy naplnili. Po dohode so zákazníkom sme pristúpili aj k výmene autorádio za Pioneer MVH S300BT, teda najlacnejšie s BT a BT audio. Zvukovo aj výbavou a funkčnosťou veľmi vydarený model. Reproduktory sme zvolili HERTZ ESK 130.5, stredobasy do dverí a výškové reproduktory sme osadili na prístrojovú dosku pre lepší zvuk. Dvere sme vytlmili a odhlučnili novým "sendvičom" od Silent Coat. Celá montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál 412eur.

REPRODUKTORY_SKODA_FABIA_1_JBL-1551.jpg

V našej Fábií neboli od výroby zadné reproduktory. Nakoľko niesu repro niesu ani káble od rádia do zadných reproduktorov. Tie sme napojili do Euro konektoru a nakáblovali do kufra, kde sa do pôvodného uchytenia osadili koaxiálne reproduktory JBL STAGE 6402. Takže už je v aute vzhľadom na viacej reproduktorov lepšie rozloženie zvuku a netreba prednými ozvučovať celé auto.mMontáž nám trvala 3h. 

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_FIAT_DOBLO_GROUND_ZERO_DRARTEX_GLADEN-0639.jpg

V tomto Doble to vôbec nehralo dobre. Výber reproduktorov padol na Ground Zera GZTC130 vzhľadom na rozdelenú výhybku pre výškový a stredobasový reproduktor, čo je výhoda pre zachovanie inštalácie a tým pádom menej stresu v servise. Dvere sme vytlmili kvalitným materiálom od DrArtex a odhlučnili Gladen-om. Zvuk po takejto prerábke je výrazne lepši a vzhľadom na tlmenie a odhlučnenie aj komfort jazdy je lepší. Montáž nám trvala 3h a cena práca + materiál 330eur. 

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_CITROEN_C4_PICASSO_DR_ARTEX_GLADEN_GROUND_ZERO_-9535.jpg

V tomto C4 Picasso sme menili reproduktory pre zlepšenie hudobného pôžitku. Najprv sme samozrejme dvere poriadne vytlmili a odhlučnili. Tlmenie DrARTEX o hrúbke 1,6mm na dverový obklad (tapacír) a 2,0mm na vonkajší a vnútorný plech dverí. Samozrejme dvere sme aj odhlučnili GLADEN-om . Do takto upravených dverí sme osadili komponentné repro do predných dverí GZTC165TX a do zadných koaxiálne GZTF16. Zvuk je samozrejme lepší, všetko je na svojom mieste nič nieje vidieť, rozdiel je počuť. Tak ako zvuk zlepšil sa aj komfort jazdy vďaka tlmeniu a odhlučneniu. Osobne by som dal ešte štvorkanálový zosilňovač, ale to je už na možnostiach a požiadavkach zákazníka. Montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál 610eur.

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_VOLVO_XC60_DLS_AUTOFUN_XWAVE_GLADEN-4157.jpg

Vzhľadom na nespokojnosť zákazničky s OEM zostavou, aj keď pri porovnaní s omnoho drahšími zostavami hrala dostatočne, sme pristúpili v prvom kroku k výmene predných reproduktorov a samozrejme vytlmenie a odhlučnenie, bez ktorého by to nemalo zmysel. Reproduktory vzhľadom na požiadavky a náročnosť zákazníčky sme zvolil DLS MB6.2, ktoré uspokojili zákazničku zatiaľ na autorádio. Dvere sme vytlmili Autofun tlmiacim materiálom v troch hrúbkach a odhlučnili Gladen-om. Do budúcna je možné vylepšenie zosilňovačom alebo výmenou reproduktorov v zadných dverách. Montáž nám trvala 6 hodín, cena montáž + materiál 370eur. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club