Reproduktory
Čítať ďalej...

V tejto Skoda Fabia už dosluhovali reproduktory. Samozrejme ani fabrické tlmenie. Dvere sme po rozobraní dôkladne odmasnili a vytlmili STP Gold-om, tapacíre STP Silver-om. Keď už sa dvere otvárali bolo by hriech do nich nedať odhlučnenie GLADEN AERO WAVE, veď plát stojí 13eur a bohate stačia dva kusy na predné dvere. Výsledok je počuť aj na zvuku aj na odhlučnení. Reproduktory som zvolil JL CLUB 6500 vzhľadom na cenu, montážnu hĺbku a samozrejme aj zvuk sa mi tam krásne hodili. Montáž nám trvala 2h a cena práca + materiál 294eur. 

Čítať ďalej...

Toto je prvé LODGY, ktoré sme u nás mali. Po otvorení dverí nám bolo hneď jasné prečo je zvuk aký je. Každopádne vzhľadom na cenovú kategóriu je to pochopitelné. Dvere sme vytlmili STP Gold-om a tapacíre STP Silver-om. Odhlučnenie Gladen. Do MDFredukcií sme osadili 165mm stredobasy s komponetných repro JBL CLUB 6500C. Výškový reporduktor sme osadili do trojholníka spätného zrkadla, kde krásne zapadol. Montáž nám trvala 3h cena práca + materiál 315eur 

Čítať ďalej...

Dlho sme riešili so zákazníkom, čo mu nahradí poškodené Focal reproduktory, boli už staré a už sa to nanich prejavovalo. Nakoniec cena/výkon výber padol na reproduktory DLS a musím povedať že super rozhodnutie. Výškové reproduktory museli ísť vzhľadom na veľkosť do pribalených domčekov a na prístrojovú dosku, ale mne a zákazníkovy sa to páči a samozrejme zvukovo je to to naj čo môže byť. Napojenie máme v aktíve na štvorkanál Audison a samozrejme DSP procesor Audison Bit One. Nakoľko čas  nás tlačil dohodli sme sa zo zákazníkom na rýchlom naladení a po sviatkoch poriadne poladíme keď bude mať zákazník viacej času. Každopádne už pár hodín čo som mohol počúvať nás nadchlo.

Čítať ďalej...

V tejto Fábií sme menili repro za účelom zlepšenia zvukovej reprodukcie. Zákazník si vybral komponentné reproduktory od JBL. Na nás ostalo vytlmenie Silent Coat-om a odhlučnenie Gladen Aero Wave. Po rozobratí dverí odvŕtaní nitov sme všetko poriadne odmastnili a očistili. Následne sme všetko vytlmili a aj odhlučnili. Do vytlmeních a odhlučnených dverí sme osadili reproduktory do lakovaných MDF redukčných krúžkov. Dopojenie na pôvodnú kabeláž ja ľahšie vďaka redukčným adaptérom, ktoré máme samozrejme ako väčšinu potrebnú k výmene skaldom. Montáž nám trvala 4 hodiny. 

Čítať ďalej...

Dnešná doba prináša ľudom presne to za čo si zaplatia. Teda aspoň automobilky to tak poňali. V tomto prípade sme menili lišty okolo okien za účelom doplnenia výškového reproduktoru. Hneď sme vymenili aj stredový reproduktor a aj 20cm basový reproduktor, ktorý obsahovala trojpásmová sada od Udiemension. Dvere sme základne vytlmili Silent Coat-om. Zvuk je vďaka novej sade lepší a v prípade potreby je možne zlepšnie vďaka 4kanálovému zosilňovaču. Montáž nám trvala 4h. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club