Reproduktory
Čítať ďalej...

V tejto Fábií sme menili repro za účelom zlepšenia zvukovej reprodukcie. Zákazník si vybral komponentné reproduktory od JBL. Na nás ostalo vytlmenie Silent Coat-om a odhlučnenie Gladen Aero Wave. Po rozobratí dverí odvŕtaní nitov sme všetko poriadne odmastnili a očistili. Následne sme všetko vytlmili a aj odhlučnili. Do vytlmeních a odhlučnených dverí sme osadili reproduktory do lakovaných MDF redukčných krúžkov. Dopojenie na pôvodnú kabeláž ja ľahšie vďaka redukčným adaptérom, ktoré máme samozrejme ako väčšinu potrebnú k výmene skaldom. Montáž nám trvala 4 hodiny. 

Čítať ďalej...

Dnešná doba prináša ľudom presne to za čo si zaplatia. Teda aspoň automobilky to tak poňali. V tomto prípade sme menili lišty okolo okien za účelom doplnenia výškového reproduktoru. Hneď sme vymenili aj stredový reproduktor a aj 20cm basový reproduktor, ktorý obsahovala trojpásmová sada od Udiemension. Dvere sme základne vytlmili Silent Coat-om. Zvuk je vďaka novej sade lepší a v prípade potreby je možne zlepšnie vďaka 4kanálovému zosilňovaču. Montáž nám trvala 4h. 

Čítať ďalej...

Tento Mercedes Benz E-classe už mal vymenené komplet predné repro a doplnený zosilňovač od nás. Teraz prišiel rad aj na zadné dvere. Vzhľadom na cenu a dostupnosť a samozrejme kompatibilitu s prednými sme sa rozhodli pre Ground Zero GZIF 4001FX-Slim. Jedná sa o 10cm koaxiálne reproduktora s nízkou montážnou hĺbkou. Dvere sme základne vytlmili tlmiacim materiálom od Ground Zera. Montáž nám trvala cca 4h. 

Čítať ďalej...

Smartík k nám prišiel osadenými koaxiálnými reproduktormi, čo asi štandartne stačí, ale nášmu zákazníkovy nie. A tak sme do predných dverí osadili komponentné reproduktory Ground Zero GZTC 13TX. Do dverového obkladu stredobasové repro a na prístrojovú dosku veľké výškače osadené v pribalených domčekoch. Vždy ma udiví zvuk z "priznaného" a dobre nasmerovaného výškového reproduktora. Je to aj s lacnejším reprom lepší a výraznejší zvuk. Táto montáž nám trvala 3h. 

Čítať ďalej...

V tejto novej Škode Octavií 3 to nehralo celkom ako malo a tak sme po dohovore so zákazníkom rozhodli pre výmenu reproduktorov. Voľba padla na Ground Zero GZTC 165TXII, ktoré veľmi rád napájam na OEM rádia. Dvere sme samozrejme museli pripraviť na túto výmenu a tak prišlo vytlmenie SIlent Coat a odhlučnenie Gladen. Osadenie do lakovaných MDF podložiek je samozrejmosť, nutnosť a aj štandart u nás. Vzhľadom na výber u nás nás hádam nič nezaskočí. Zvuk je samozrejme lepší a akurát sa nám nepáči ako fungujú "moderné" OEM autorádia. Je ľahké vyskúšať ako sa "deformuje" zvu pri vyššej hlasitostí a pridávaní-uberaní basov na equalizéri. Ale doba je v znamení Equalizačnýh kriviek tak život ide ďalej. Montáž nám trvala jeden pracovný deň.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club