Reproduktory
Notice: Undefined property: JCategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130
Čítať ďalej...

V tejto novej Škode Octavií 3 to nehralo celkom ako malo a tak sme po dohovore so zákazníkom rozhodli pre výmenu reproduktorov. Voľba padla na Ground Zero GZTC 165TXII, ktoré veľmi rád napájam na OEM rádia. Dvere sme samozrejme museli pripraviť na túto výmenu a tak prišlo vytlmenie SIlent Coat a odhlučnenie Gladen. Osadenie do lakovaných MDF podložiek je samozrejmosť, nutnosť a aj štandart u nás. Vzhľadom na výber u nás nás hádam nič nezaskočí. Zvuk je samozrejme lepší a akurát sa nám nepáči ako fungujú "moderné" OEM autorádia. Je ľahké vyskúšať ako sa "deformuje" zvu pri vyššej hlasitostí a pridávaní-uberaní basov na equalizéri. Ale doba je v znamení Equalizačnýh kriviek tak život ide ďalej. Montáž nám trvala jeden pracovný deň.

Čítať ďalej...

Nie často máme u nás takýto hudobný skvost a tak som hneď vzal moju zrkadlovku a tešil sa. Jedná sa o výškový reproduktor od FOCAL rada UTOPIA. Podľa mňa jeden z najkrajších výškačov aké som videl. Udávana citlivosť 94,1dB, výkon 200W Max  , Impedancia 8Ohmov..Proste luxus pre rozmaznané ušká.

Čítať ďalej...

V tomto Subaru sme vytlmili, odhlučnili dvere a vymenili pôvodné reproduktori. Na vytlmenie dverí sme použili Silent Coat 2M a odhlučnenie Gladen AERO WAVE. Na vytlmenie dverového obloženia sme použili Ground Zero GZDM Silver. Pôvodné reproduktori sme vymenili za overenú kvalitu od Ground Zero GZTC 165 TXII. Zvuk je ovela lepší vďaka vytlmeniu, odhlučneniu a kvalitným reproduktorom. Montáž nám trvala 4 hodiny.

Čítať ďalej...

Táto firemná Octávia mala od výroby len predné reproduktory. Na nás bolo doplniť aj zadné. Nakoľko v Škode platí keď niesu reproduktory=niesu ani káble, natiahli sme nové 2x1,5mm2 repokáble od rádia do dverí. Po nakáblovní sme osadili MDF redukcie na uchytenie reproduktora. Sadu si zákazník vybral od Ground Zera GZTC 165TXII. Všetko sme osadili na pôvodné miesta a dvere zložili. Tentokrát bez tlmenia, nakoľko sa jedná o firemné a nikdo to nepreplatí. Montáž nám trvala 4h. 

Čítať ďalej...

V tomto SUPERB sme menili sériové reproduktory. Výber padol na komponentne 165 tky od HERTZ ESK 165L.5. Ich parametre ako výkon a citlivosť su výborne. Dvere sme samozrejme vytlmili pomocou STP Gold a Ground Zero Gold / Silver a odhlučnili u nás najpoužívanejším Gladen Aero Wave. Lakované MDF podložky a reprokonektory na OEM kabeláž je samozrejmosť. Výsledok stojí za ten upgrade a aj peniaze. Nám trvala montáž jeden pracovný deň.  

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club