Reproduktory
REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_FIAT_DOBLO-0325.jpg

V tomto Doble to vôbec nehralo dobre. Výber reproduktorov padol na JBL GX600c. Aj keď sú od výroby použité13cm reproduktory, zvolili sme radšej 16,5cm, ktoré sa nám podarilo osadiť bez nejakého stresu a úprav nezlučiteľných so zárukou nového vozidla. Dvere sme vytlmili kvalitným materiálom od DrArtex a odhlučnili Neoprénom 6mm. Zvuk po takejto prerábke je výrazne lepši a vzhľadom na tlmenie a odhlučnenie aj komfort jazdy je lepší. Montáž nám trvala 3h a cena práca + materiál 370eur.

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_CITROEN_BERLINGO_JBL_DRARTEX_NEOPRENE-0348.jpg

V tomto Berlingu to vôbec nehralo dobre. Výber reproduktorov padol na JBL GX600c. Dvere sme vytlmili kvalitným materiálom od DrArtex a odhlučnili Neoprénom 6mm. Vytlmili sme vonkajší, vnútorný plech dverí a samozrejme aj tapacír, vonkajši plech sme ešte odhlučnili Neoprene 6 materiálom.  Zvuk po takejto prerábke je výrazne lepši a vzhľadom na tlmenie a odhlučnenie aj komfort jazdy je lepší. Montáž nám trvala 3h a cena práca + materiál 310eur. 

REPRODUKTORY_BMW-0191.jpg

Tieto ešte originálne reproduktory síce už doslúžili, ale u nás nieje probém si vybrať dôstojnu náhradu do Vášho BMW. Skladom máme reproduktory od 49eur a celé sady od 189eur. Tieto konkrétne sme po dohovore so zákazníkom vymenili za Dietz 10cm koax v cene 49eur. 

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_FIAT_DOBLO_JBL_DRARTEX_NEOPRENE-3261.jpg

V tomto Doble to vôbec nehralo dobre. Výber reproduktorov padol na JBL GX600c. Aj keď sú od výroby použité13cm reproduktory, zvolili sme radšej 16,5cm, ktoré sa nám podarilo osadiť bez nejakého stresu a úprav nezlučiteľných so zárukou nového vozidla. Dvere sme vytlmili kvalitným materiálom od DrArtex a odhlučnili Neoprénom 6mm. Zvuk po takejto prerábke je výrazne lepši a vzhľadom na tlmenie a odhlučnenie aj komfort jazdy je lepší. Montáž nám trvala 3h a cena práca + materiál 370eur. Zadné si zákaznik zatiaľ osadil sám :)

REPRODUKTORY_AUTORADIO_TLMENIE_SMART_ROADSTER_HERTZ_PIONEER_SILENT_COAT_-2465.jpg

Zákazník mal podozrenie na "poškodenie" reproduktora, nakoľko vydával "pazvuky". Po rozobratí sa jeho obavy naplnili. Po dohode so zákazníkom sme pristúpili aj k výmene autorádio za Pioneer MVH S300BT, teda najlacnejšie s BT a BT audio. Zvukovo aj výbavou a funkčnosťou veľmi vydarený model. Reproduktory sme zvolili HERTZ ESK 130.5, stredobasy do dverí a výškové reproduktory sme osadili na prístrojovú dosku pre lepší zvuk. Dvere sme vytlmili a odhlučnili novým "sendvičom" od Silent Coat. Celá montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál 412eur.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club