Reproduktory
Čítať ďalej...

Ďalšie autíčko, ktoré rezonovalo a azvukovo moc nepresvedčilo. Ale tak keby to robili super nemali by sme prácu. V tomto prípade  overená klasika a aj keď sa mi to už nepozdáva stále to isté robiť, ale v tej cene sú proste super. Do predných aj zadných dverí sme osadili Hertz Energy kompá. Samozrejme dvere sme vytlmili pomocou Ground Zero Gold a Ground Zero SIlver a odhlučnili pomocou Gladen Aero Wave. Všetko je pekne na svojom mieste akurat výškače som priznal, teda ich ukázal svetu, a im dovolil vyniknúť a potešiť ušká poslucháčov a aj zákaznik pochválil ako krásne hrajú keď su vonku a niesu obmedzované krytkou a zlým náklonom. Montáž nám trvala 1 pracovný den 3 montážnici. 

Čítať ďalej...

 Základné a cenovo prijatelné zlepšenie zhuku BMW je výmena reproduktorov vo dverách. V tomto prípade sme vzhľadom na absenciu výškového reproduktoru menili aj plastové trojholníky v kotrých je už možnosť osadiť výškový reproduktor. Do dverí, vytlmených STP silverom a Silent Coatom 2mm, sme osadili 10cm komponetné BMW reproduktory od MB Quart samozrejme na pôvodné miesta. Zadné koaxiálne MB Quart sú osadené na zadnom pláte pod zadným oknom tak isto v pôvodnom umiestnení. Montáž nám trvala 6 hodín.

Čítať ďalej...

 V tejto Vitare sme už menili predné reproduktory za komponetné JBL GTO 609c, samozrejme tlemenie a odhlučnenie. Vždy je lepšie začat s predkom, keď neviete čo všetko chcete. Následne po pojazdený zistíte či ísť ďalej a ak ano akym smerom. Tu sme vytlmili a odhlučnili zadné dvere a osadili koaxiálne reproduktory JBL GTO série. Zvuk je výrazne lepší ako zo sériových reproduktorov a nevytlmených dverí. Montáž nám trvala 4hodiny.

Čítať ďalej...

Naša sobotňajšia montáž. Hneď od rána sme sa s kolegom vrhli na tento Peugeot. Repro bolo menené už raz ale nedopadol zvuk podľa majiteľa dobre. My sme vymenili reproduktory za kompá od Hertzu Energy sériu. Vzhľadom na nevhodné umiestnenie výškového reproduktoru som nepoužil pôvodné umiestnenie ale zvolil som umiestnenie lepšie nasmerované na posádku vozidla. Dvere sme samozrejme vytlmili a odhlučnili to je dnes už základ. Lepši komfort jazdy, kľud a lepšia reprodukcia hudby. Tlemenie sme požili Silen Coat a STP Gold no a na odhlučnenie obľúbený Gladen Aero Wave. Montáž nám trvala cca 4 hodiny. 

Čítať ďalej...

V tejto Mazde bol osadený Prémiový system BOSE. Nakoľko ale odišiel 20cm stredobass a nový bol neskutočne drahý, rozhodli sme sa pre výmenu za adekvátny reproduktor od GLADEN. Na sklade sme mali redukcie MDF na 20cm reproduktor a tak výmena pre nás nebola žiadne problém. Nakoľko sa auto dlho u terajšieho majiteľa neohreje dlho tak sme dvere ani nevytlmovali. Výmena nám trvala 1 hodinu obe dvere.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club