Reproduktory
Čítať ďalej...

Vzhľadom na nespokojnosť zákazničky s OEM zostavou, aj keď pri porovnaní s omnoho drahšími zostavami hrala dostatočne, sme pristúpili v prvom kroku k výmene predných reproduktorov a samozrejme vytlmenie a odhlučnenie, bez ktorého by to nemalo zmysel. Reproduktory vzhľadom na požiadavky a náročnosť zákazníčky sme zvolil DLS MB6.2, ktoré uspokojili zákazničku zatiaľ na autorádio. Dvere sme vytlmili Autofun tlmiacim materiálom v troch hrúbkach a odhlučnili Gladen-om. Do budúcna je možné vylepšenie zosilňovačom alebo výmenou reproduktorov v zadných dverách. Montáž nám trvala 6 hodín, cena montáž + materiál 370eur. 

Čítať ďalej...

Po čase prišiel čas na upgrade. Passat dostal kvalitne tlmenie a odhlučnenie predných dverí a osadenie kvalitných DLS MB6.2. Jedná sa o komponetné 165mm reproduktory, ktoré zahrajú aj náročný žáner, ale nestratia sa ani pri multižánru. Patria medzi moje obľúbené reproduktory, ktoré zapájame ako na rádio, tak aj na zosilňovač. Dvere sme vytlmili STP Gold-om a odhlučnili Gladen Aero Wave. Zosilňovač je použitý 5 kanál JBL a zvuk je vhodný na dlhé trasy tak ako aj na stánie v zácpach, najlepšie vbyť v aute sám a vychutnávať poriadne. 

Čítať ďalej...

V tejto Skoda Fabia už dosluhovali reproduktory. Samozrejme ani fabrické tlmenie. Dvere sme po rozobraní dôkladne odmasnili a vytlmili STP Gold-om, tapacíre STP Silver-om. Keď už sa dvere otvárali bolo by hriech do nich nedať odhlučnenie GLADEN AERO WAVE, veď plát stojí 13eur a bohate stačia dva kusy na predné dvere. Výsledok je počuť aj na zvuku aj na odhlučnení. Reproduktory som zvolil JL CLUB 6500 vzhľadom na cenu, montážnu hĺbku a samozrejme aj zvuk sa mi tam krásne hodili. Montáž nám trvala 2h a cena práca + materiál 294eur. 

Čítať ďalej...

Toto je prvé LODGY, ktoré sme u nás mali. Po otvorení dverí nám bolo hneď jasné prečo je zvuk aký je. Každopádne vzhľadom na cenovú kategóriu je to pochopitelné. Dvere sme vytlmili STP Gold-om a tapacíre STP Silver-om. Odhlučnenie Gladen. Do MDFredukcií sme osadili 165mm stredobasy s komponetných repro JBL CLUB 6500C. Výškový reporduktor sme osadili do trojholníka spätného zrkadla, kde krásne zapadol. Montáž nám trvala 3h cena práca + materiál 315eur 

Čítať ďalej...

Dlho sme riešili so zákazníkom, čo mu nahradí poškodené Focal reproduktory, boli už staré a už sa to nanich prejavovalo. Nakoniec cena/výkon výber padol na reproduktory DLS a musím povedať že super rozhodnutie. Výškové reproduktory museli ísť vzhľadom na veľkosť do pribalených domčekov a na prístrojovú dosku, ale mne a zákazníkovy sa to páči a samozrejme zvukovo je to to naj čo môže byť. Napojenie máme v aktíve na štvorkanál Audison a samozrejme DSP procesor Audison Bit One. Nakoľko čas  nás tlačil dohodli sme sa zo zákazníkom na rýchlom naladení a po sviatkoch poriadne poladíme keď bude mať zákazník viacej času. Každopádne už pár hodín čo som mohol počúvať nás nadchlo.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club