Reproduktory
Čítať ďalej...

V tomto Subaru sme vytlmili, odhlučnili dvere a vymenili pôvodné reproduktori. Na vytlmenie dverí sme použili Silent Coat 2M a odhlučnenie Gladen AERO WAVE. Na vytlmenie dverového obloženia sme použili Ground Zero GZDM Silver. Pôvodné reproduktori sme vymenili za overenú kvalitu od Ground Zero GZTC 165 TXII. Zvuk je ovela lepší vďaka vytlmeniu, odhlučneniu a kvalitným reproduktorom. Montáž nám trvala 4 hodiny.

Čítať ďalej...

Táto firemná Octávia mala od výroby len predné reproduktory. Na nás bolo doplniť aj zadné. Nakoľko v Škode platí keď niesu reproduktory=niesu ani káble, natiahli sme nové 2x1,5mm2 repokáble od rádia do dverí. Po nakáblovní sme osadili MDF redukcie na uchytenie reproduktora. Sadu si zákazník vybral od Ground Zera GZTC 165TXII. Všetko sme osadili na pôvodné miesta a dvere zložili. Tentokrát bez tlmenia, nakoľko sa jedná o firemné a nikdo to nepreplatí. Montáž nám trvala 4h. 

Čítať ďalej...

V tomto SUPERB sme menili sériové reproduktory. Výber padol na komponentne 165 tky od HERTZ ESK 165L.5. Ich parametre ako výkon a citlivosť su výborne. Dvere sme samozrejme vytlmili pomocou STP Gold a Ground Zero Gold / Silver a odhlučnili u nás najpoužívanejším Gladen Aero Wave. Lakované MDF podložky a reprokonektory na OEM kabeláž je samozrejmosť. Výsledok stojí za ten upgrade a aj peniaze. Nám trvala montáž jeden pracovný deň.  

Čítať ďalej...

Veľmi som rád za možnosť meniť reproduktory v autách, respektíve naprávať zvuk osadený od výroby. Každý čo videl čo má, vie, že výmena je jediná možnosť. V tomto prípade žáner Vážna, Metal padla volba na HERTZ ESK 165.5 a som tomu veľmi rád, nakoľko spokojnosť zákazníka pri preberaní bola zrejma. Samozrejme čo by bol zvuk bez tlmenia a odhlučnenia a tak  5 plátov STP GOLD /pre mňa TOP materiál/, 2 pláty Gladen AERO WAVE, 3pláty Ground ZERO GZDM SIlver a v poslednej dobe objavený Gladen AERO FOAM. Toto všetko sa podpísalo na výslednom zvuku. No a samozrejme moji makači, bez nich to nejde. Samozrejem systém je možne Upgrade o zosilňovač, dorobenia aj zadných dverí a pod, takže nič nieje problém. Montáž nám trvala 2,5h.

Čítať ďalej...

Dosť rozšírené auto na naších cestách je aj Renault Megane. Ako skoro každý Renault aj tento má možnosť 13cm reproduktorov vo dverách/tapacíroch a výškových reproduktorov osadených na prístrojovej doske. Po dohovore sa zákazník rozhodol pre reproduktory od Ground Zera GZTC 130TX pre ich vyhýbku, ktorá je rozdelená pre každý reproduktor zvlášť. Tým pádom netreba "cvakať" pôvodnú kabeláž. Samozrejme aj parametre reproduktorov su veľmi podstatné pri výbere a tie su tiež výborne. Veľký 25mm výškač je u mňa veľmi oblúbený. Montáž nám trvala 1,5hod.   

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club