Parkovacia kamera
PARKOVACIA_KAMERA_MERCEDES_BENZ_GL-1669.jpg

 Vzhľadom na potrebu bezpečnejšieho parkovania sme do tohoto Mercedesu dopojili parkovaciu kameru na OEM LCD. Prepojenie neoriginálnej kamery pomocou prevodniká, s ktorým sme sa dopojili na OEM LCD, nebol problém. Parkovacia kamera nieje síce originál Mercedes-Benz, ale za 75eur sa jedná o kvalitnú kameru u nás montovanu už veľa rokov a jej dizajn je prisposobený danému vozidlu. kamera na vonk pôsobi ako keby tam bola od výroby, všetko je v aute poschovávané, nič nenarúša krásu interiéru vozidla. Montáž nám trvala 6 hodín a cena závisí od prevodníku cca 470-570eur

PARKOVACIE_SENZORY_KAMERA_MULTIMEDIA_NISSAN_XTRAIL_KENWOOD-1314.jpg

Pre uľahčenie parkovania sme osadili zadné akustické parkovacie senzory a parkovaciu kameru. Pôvodné autorádiu už neplnilo požiadavky majiteľa a bola potrebná jeho výmena. Kenwood Multimédia je výborná voľba aj pre konektivitu aj pre kvalitu. Osadenie nebol problém a ani o funkciu ovládania na volante zákazník neprišiel vďaka prevodníku. Zvuk je vďaka Kenwoodu samozrejme lepší, ale aj tak sa bude v upgrade pomaly pokračovať. Montáž nám trvala 1 pracovný deň.

PARKOVACIA_KAMERA_LCD_CITROEN_JUMPER-0186.jpg

Pre ľahšie parkovanie sme osadili parkovaciu kameru, ktorá je súčasťou brzdového svetla a tým pádom netreba ˇvŕtať" do karosérie. Do kabíny sme namiesto stredného spätného zrkadla osadili 5" LCD, na ktorom sa po zaradený spiatočky zobrazí obraz z kamery. Montáž nám trvala 4h a cena práca + materiál 280eur. 

KAMERA_YATOUR_TOYOTA_AVENSIS-2599.jpg

 U nás nie je problém montáž vecí nezakúpených u nás, najmä ak ich nemáme v ponuke. Zákazník si zakúpil AUX/USB intreface na svoju Toyotu Avensis a pre ľahšie dokazovanie poistnej udalosti resp nehody "čiernu skrinku". AUX/USB interface sme napojili na rádio a osadili do kastlíka pred spolujazdca, aby bol dobrý prístup. Kameru sme osadili vedľa stredného spätného zrkadla a kábel samozrejme schovali pod stropnicu. Napájanie kamery je schované pod rádiom, takže žiadne káble Vám netrčia v interiéri vozidla. Montáž nám trvala 4h. 

PARKOVACIA_KAMERA_VW_TOURAN_-7431.jpg

Náš zákazník si kúpil "čínsku" multimédiu, ktorá priamo pasuje do  VW. Osadenie preto nebolo moc náročné nakoľko tvarovo a aj konektorovo pasovala presne. Osadenie zadnej parkovacej kamery nie je pre nás žiaden problém. Napojenie na "čínsku" multimédiu vďaka Video RCA vstupu nieje problém a zobrazenie resp prepnutie po zaradení spiatočky funguje perfektne. Montáž nám trvala 5 hodin.  

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club