Parkovacia kamera
Čítať ďalej...

Do tejto krásnej Audi sme montovali parkovaciu kameru. Vzhľadom na potrebu bezpečnejšieho parkovania. Pomocou prevodniká, s ktorým sme sa dopojili na OEM LCD, to nebol problém. Pri parkovaní máte k dispozícií aj navigačné čiary, čím je parkovanie výrazne jednoduchšie a komfortnejšie. Nakoľko bola možnosť dopojiť ešte jedna kamera na prevodník, zákazník sa rozhodol pre pripojenie prednej kamery. Tá sa aktivuje tlačítkom a nakoľko sa jedná o Video vstup nemá pomocné čiary. Montáž nám trvala 6 hodín. 

Čítať ďalej...

V tejto Toyote sme vymenili zákazníkom dodaný Pioneer za pôvodné OEM rádio. Na Pioneer sme dopojili parkovaciu kameru, aby sa ľahšie parkovalo. Pioneer sme napojili na pôvodné ovládani na volante, ktoré samozrejme funguje aj po výmene vďaka interface. Tak isto aj pôvodné USB sme rozbehali. Montáž nám trvala 4 hodiny. 

Čítať ďalej...

Pre pohodlnejšie parkovanie a hlavne bezpečnejšie parkovanie "na tesno" sme osaidli parkovaciu kameru. Parkovacia kamera je umiestnená nad ŠPZ a je súčasťou osvetlenia ŠPZ. Zobrazenie je na multimédie čínskej značky, ktorú sme montovali predtým. Montáž nám trvala 2 hodiny.  

Čítať ďalej...

Pre pohodlnejšie parkovanie a hlavne bezpečnejšie parkovanie "na tesno" sme osaidli parkovaciu kameru. Parkovacia kamera je umiestnená nad ŠPZ a je súčasťou osvetlenia ŠPZ. Zobrazenie je na multimédie Pioneer, ktorú sme montovali predtým. Montáž nám trvala 2 hodiny. 

Čítať ďalej...

V tomto Evoque sme dopajali na pôvodné LCD autorádia parkovaciu kameru. V dnešnej dobe je už viacej výrobcov a možnosí ako dopojiť na OEM systém parkovaciu kameru. Všetko je len otázka peňazí, nakoľko takéto riešenie stojí väčšinou stovky eúr, ale je to najelegantnejšie dopojenie. V tomto prípade sme osadili Interface za OEM LCD v prístrojovej doske a natiahli priložený kábel do piatych dverí, kde bola osadená parkovacia kamera do predpripraveného miesta v madle dverí. Na LCD pri parkovaní vidíte kam cúvate a aj zobrazované pásy sa natáčajú podľa polohy vozidla. Celá montáž nám trvala 5hodín pekne v kľude nech sa nič nepoškodí. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club