Parkovacia kamera
Notice: Undefined property: JCategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130
Čítať ďalej...

Do tejto H3 sme pre zjednodušenie parkovania namontovali parkovaciu kameru napojenú na 2din-ovú multimédiu už osadenú vo vozidle. Montáž nebola úplne jednoduchá, ale zvládli sme to a tak môže zákazník v kľude parkovať s obrazom. Montáž nám trvala 5 hodín. 

Čítať ďalej...

V tomto Merecedesi je spojenie pohodlnejšieho parkovania a dobrej hudby, vďaka parkovacej kamere, ktorá zobrazuje obraz na Multimédií od Kenwood-u a zosilňovača od Ground Zero GZIA 1.300HPX na ktorý je napojený subwoofer od JBL CSX 1400BP. Samozrejme výkon sa dá regulovať priamo v menu Kenwood-u, takže sa dá vždy dosiahnuť úroven akú si vyžaduje nahravka. Montáž nám trvala  8 hodín.

Čítať ďalej...

 Do tohto Multivanu sme pre zjednodušenie parkovania namontovali parkovaciu kameru a 2din-ovú multimédiu Kenwood DMX-100BT pre kompatibilitu s kamerou. Tento kvalitný Kenwood prehráva video aj hudbu a má bluetooth na telefonovanie a na streaming hudby BT Audio. Montáž nám trvala 5 hodín.

Čítať ďalej...

Do tejto krásnej Audi sme montovali parkovaciu kameru. Vzhľadom na potrebu bezpečnejšieho parkovania. Pomocou prevodniká, s ktorým sme sa dopojili na OEM LCD, to nebol problém. Pri parkovaní máte k dispozícií aj navigačné čiary, čím je parkovanie výrazne jednoduchšie a komfortnejšie. Nakoľko bola možnosť dopojiť ešte jedna kamera na prevodník, zákazník sa rozhodol pre pripojenie prednej kamery. Tá sa aktivuje tlačítkom a nakoľko sa jedná o Video vstup nemá pomocné čiary. Montáž nám trvala 6 hodín. 

Čítať ďalej...

V tejto Toyote sme vymenili zákazníkom dodaný Pioneer za pôvodné OEM rádio. Na Pioneer sme dopojili parkovaciu kameru, aby sa ľahšie parkovalo. Pioneer sme napojili na pôvodné ovládani na volante, ktoré samozrejme funguje aj po výmene vďaka interface. Tak isto aj pôvodné USB sme rozbehali. Montáž nám trvala 4 hodiny. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club