Parkovací asistent
Čítať ďalej...

Pre ľahšie parkovanie a manévrovanie sme osadili toto auto parkovacími senzormi a kamerou. LCD je umiestnené pri vodičovom A-stlpiku. Montáž nám trvala 4h.

Čítať ďalej...

Bezpečné parkovanie vďaka parkovacím senzorom u nás za 89,-Eur aj s montážou teraz v zníženej cene. Parkovacie senzory obsahujú 4x senzor, riadiaca jednotka a ukazovateľ ktorý máte pred sebou na prístrojovej doske aby bol dostatočne viditeľný pri parkovaní. Montáž trvá 1,5-3h podľa typu vozidla. Samozrejme sa dajú senzory lakovať do farby vozidla podľa kódu farby. V prípade otázok nás kontaktujte.

 

novinka

Pre niekoho kdo nechce vŕtať do náraznika je tu sada s 3 ultrazvukovými snímačmi umiestnenými v držiaku EČV/ŠPZ. Inštaluje sa na miesto pôvodného držiaka na evidenčné číslo vozidla. Pri cúvaní upozorňuje akusticky bzučiakom umiestneným v zadnej časti vozidla. Montáž sady je jednoduchšia a rýchlejšia v porovnaní s parkovacími asistentami so samostatnými senzormi do nárazníka. Cena je 49,-Eur

Čítať ďalej...Čítať ďalej...

Čítať ďalej...
Čítať ďalej...
Čítať ďalej...
Čítať ďalej...
Čítať ďalej...

                   

Parkovací senzor alebo parkovací asistent má za úlohu signalizovať vzdialenosť od prekážky pri cúvaní. Je to dobrá pomôcka pri parkovaní, najmä ak máte väčšie auto, alebo je odhad vzdialenosti pri cúvaní nepatrí medzi vaše olympijské disciplíny. Rovnako vás môže upozorniť na náhle vzniknutú prekážku ako napríklad dieťa, ktoré pribehne za loptou. O tom, že je to pomerne užitočná vec svedčí aj fakt, že viacero automobiliek začína cúvací senzor montovať sériovo.

Základom cúvacieho senzora sú 4 ultrazvukové snímače namontované do zadného nárazníka. Po zaradení spiatočky na prevodovke sa snímače aktivujú zariadnie začne signalizovať vzdialenosť od najbližšej prekážky. Signalizácia je jednak akustická a podľa modelu zariadenia môže byť zároveň zobrazovaná aj na displeji alebo LED stĺpcom. Vyššie modely poskytujú aj niekoľko komfortných funkcií naviac ako napríklad vonkajšiu a vnútornú teplotu, hodinky a podobne.

Štandardné modely cúvacích senzorov majú štyri ultrazvukové snímače, no na trhu sú už aj modely až s ôsmimi senzormi, pričom 4 sa inštalujú do zadného a 4 do predného nárazníka vozidla. Výhodou moderných cúvacích senzorov je možnosť lakovať ich do farby vozidla, takže esteticky nijak nenarúšajú vzhľad vozidla. 

Cena parkovacích senzorov zacína na príjemných 119,- € vrátane inštalácie v našom montážnom stredisku.

 

A na záver pár ukážok z inštalácií:

 

Čítať ďalej...Čítať ďalej...Čítať ďalej...Čítať ďalej...Čítať ďalej...


Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club