Zosilňovače
GROUND_ZERO_GZDSP_4.80AMP-3924.jpg

Do našej ponuky pribudol ďalší DSP zosilňovač. Jedná sa o štvor kanálový zosilňovač, ktorý obsahuje osem kanálový DSP sound procesor. Tým pádom je možne ovládať ešte extrený zosilňovač. Je jedno či riešite pasív, alebo aktív DSP vždy pomôže detailnejšie doladiť zvuk pre potreby konkrétného zákazníka. Jeho cena je stanovená na 499eur a pracujeme na jeho osadení do nášho auta pre možnosť si ho vypočuť.

 Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

ZOSILNOVAC_DLS_P40-1350.jpg

Novinka v ponuke u nás je od švédskej značky DLS. Jedná sa o štvorkanál DLS P40 teda slabší z dvojice štvorkanálov tejto série. Rozmery su ako je to v dnešnej dobe už zvykom menšie, aby sa dal integrovať do auta a nezaberal veľa miesta. Výkon 4x 70/100W pri 4/2Ohmoch je dostatočný a mostík s výkonom 200W stačí na bežný subwoofer pri zapojení 2.1. Samozrejmosťou je HI vstup s možnosťou AUTO ON, takže integrácia na OEM rádio nieje problém.

Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

BASS_REMOTE_HILO_DLS_HLC_4.2-1374.jpg

Do našej ponuky sme zaradili nový HiLo adaptér. Jedná sa o kvalitny prevodnik s vysoko na nízko úrovňový výstup s autorádia. Vhodné je to na všetky OEM autorádia, ktoré nemajú výstup RCA na pripojenie zosilňovača. Výhoda je, že obsahuje aj automaticke Remote, takže po zapnutí autorádia zapne aj zosilňovač, takže netreba hladať v aute vhodné spínacie zosilňovača. Veľká novinka a výhoda je, že je možné dopojiť Bass Remote /ovládanie hlasitosti subwoofra/ a tak viete regulovať silu subwoofra podľa momentálnej potreby, pesničky a nálady. /nieje súčasťou balenia! kupuje sa samostatne!/

Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

ZOSILNOVAC_DLS_P44-1246.jpg

Novinka v ponuke u nás je od švédskej značky DLS. Jedná sa o o štvorkanál DLS P44 teda silnejší z dvojice štvorkanálov tejto série. Rozmery su ako je to v dnešnej dobe už zvykom menšie, aby sa dal integrovať do auta a nezaberal veľa miesta. Výkon 4x100/140W pri 4/2Ohmoch je dostatočný a mostík s výkonom 280W stačí na bežný subwoofer pri zapojení 2.1. 

Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

ZOSILNOVAC_ESX__JXE1200.1D-9946.jpg

Do našej ponuky sme zaradili monoblok od nemeckej značky ESX. Výhodou je, že obsahuje v balení aj káblové ovládanie. Samozrejme aj výkon a cena sú super. Technické parametre a foto dokumentácia viď nižšie. Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club