Zosilňovače
Čítať ďalej...

Konečne nám do ponuky "krpcov" pribudol aj malý trojkanál. Využitie pre každého komu stačí 2.1 úplne ideálny. Samozrejme "búchači" potrebujú vyšší výkon, no 70% zákazníkom úplne postačujúci. Veľmi rád som, že ho mám, CRUNCH sa u nás veľmi osvedčili. Ich veľmi výborná integrácia na OEM autorádia, maôé rozmery na ľahšiu montáž dopodlahy, boku no jednoducho niekde kde nieje vidieť, nezavadzá, neruší dizajn interiéru a o svojích kvalitách presvedčuje najmä zvukom. Výkon 2x75/125W + 250/500W RMS 4/2Ohmy j epostačujúci pre predné kompá a kvalitny subwoofer. No a keď sme u subwoofru tak balenie obsahuje aj káblové ovládanie, takže nieje probôém si pridať alebo ubrať podľa nálady a najmä pesničky. Rozmery sú 135x50x250mm. jeho cena je 229Eur čo nieje vôbec zlé. Zakúpiť si ho môžete u nás na predajni alebo na našom eshope.

Čítať ďalej...

Do našej ponuky som zahrnul nový zosilňovač. Jedná sa o veľmi malý dvojknálový zosilňovač, ako je na priložených fotkách vidieť. Jedná sa o Full Digitálny zosilňovač, čo je vzhľadom na rozmery asi každému jasné. Výkon má podľa mňa krásných 2x80/120W pri 4/2Ohmoch RMS. Samozrejme je možné aj mostíkové zapojenie s výkonom 240W RMS, ale len pri 4Ohmoch. Dnes už asi povinná výbava zosilňovača je vysokoúrovňový vstup s funciou automatického ON/OFF, čo pri napojení v nových autách s OEM rádiom veľmi veľmi uľahčí integráciu do nových áut. Veď rozmerovo sa vlezie hádam všade a funkčne tiež. No a jeho rozmery sú 75x33x120mm. 

Čítať ďalej...

 Z týmito "krpcami" sa roztrhlo vrece. Teraz máme u nás v ponuke krpca od nemeckej firmy ETON. Jedná sa o štvorkanál malých rozmerov s rozmerami 30,4x14x5cm. Výkon je 4x60/80W 4/2Ohmy, alebo mostík 2x180W pri 4Ohmoch. Samozrejme nastavenie higp/Low pass filter, aby sa nepríklad v BMW dalo dobre nastaviť dvere od basákov pod sedadlom. No a dnes veľmi dôležitý HIGH input, takže netreba žiadne prevodník pri napojení na radio bez RCA výstupu. Cena je 189Eur čo je veľmi prijateľná.

Čítať ďalej...

Velmi obľubujem montáže s DSP procesorom, ale vzhľadom na cenu to nebolo moc v obľube u zákazníkov. Samozrejme keď už niekdo zakúsil tak láska na celý život. Preto som rádm že sa imm dostal do rúk zosilňovač s DSP od nemeckého výrobcu ETON. Jedná sa o štvorkanálový zosilňovač, doplnený o šesťkanálový procesor.  Bál som sa trošku programu na nastavovanie, ale po nainštalovaní som ostal milo prekvapený. Program je jednoduchý a nastavenie je prehľadné a pre tých čo už majú aké také skúsenosti aj ľahké.  Výhoda je ako u DSP vysokoúrovňový vstup, takže žiadne ďalšie periférie niesu potreba, a automatické spínanie ON/OFF.

Čítať ďalej...

Ďalší zaujímavý výrobok od nemeckého výrobcu ETON je tento štvorkanál. Zaujímavý je podľa mňa výkonom rozdielným pre predný a pre zadný výstup. Je to super ak máte potrebue napojiť na zosilňovač predné komponentné reproduktory a do kufra subwoofer. Výkon na predok 2x81/122W 4/2Omy je na v drvivej väčšine postačujúci. Na subwoofer výkon 2x117/190W 4/2Ohmy, alebo mostík 1x380E pri 4Ohmoch je tiež postačujúci. Jedná s ao analógový zosilňovač. Veľmi poteší vysokoúrovňový vstup, s funkciou automatického ON/OFF, takže ani v nových autách, kde sa nemení autorádio nieje vôbec žiaden problém. No a aby ste mali možnosť regulácie hlasitosťi zadného výstupu je pribalené káblové ovládanie. Cena je stanovená na 319Eur čo vzhľadom na parametre a výrobcu nieje veľa. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club