Zosilňovače
Čítať ďalej...

Novinka v ponuke u nás je od švédskej značky DLS. Jedná sa o štvorkanál DLS P40 teda slabší z dvojice štvorkanálov tejto série. Rozmery su ako je to v dnešnej dobe už zvykom menšie, aby sa dal integrovať do auta a nezaberal veľa miesta. Výkon 4x 70/100W pri 4/2Ohmoch je dostatočný a mostík s výkonom 200W stačí na bežný subwoofer pri zapojení 2.1. Samozrejmosťou je HI vstup s možnosťou AUTO ON, takže integrácia na OEM rádio nieje problém.

Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Čítať ďalej...

Do našej ponuky sme zaradili nový HiLo adaptér. Jedná sa o kvalitny prevodnik s vysoko na nízko úrovňový výstup s autorádia. Vhodné je to na všetky OEM autorádia, ktoré nemajú výstup RCA na pripojenie zosilňovača. Výhoda je, že obsahuje aj automaticke Remote, takže po zapnutí autorádia zapne aj zosilňovač, takže netreba hladať v aute vhodné spínacie zosilňovača. Veľká novinka a výhoda je, že je možné dopojiť Bass Remote /ovládanie hlasitosti subwoofra/ a tak viete regulovať silu subwoofra podľa momentálnej potreby, pesničky a nálady. /nieje súčasťou balenia! kupuje sa samostatne!/

Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Čítať ďalej...

Novinka v ponuke u nás je od švédskej značky DLS. Jedná sa o o štvorkanál DLS P44 teda silnejší z dvojice štvorkanálov tejto série. Rozmery su ako je to v dnešnej dobe už zvykom menšie, aby sa dal integrovať do auta a nezaberal veľa miesta. Výkon 4x100/140W pri 4/2Ohmoch je dostatočný a mostík s výkonom 280W stačí na bežný subwoofer pri zapojení 2.1. 

Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Čítať ďalej...

Do našej ponuky sme zaradili monoblok od nemeckej značky ESX. Výhodou je, že obsahuje v balení aj káblové ovládanie. Samozrejme aj výkon a cena sú super. Technické parametre a foto dokumentácia viď nižšie. Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Čítať ďalej...

Už aj od Ground Zera máme DSP skladom. Najprv som si ho osobne osadil do auta, naladil, vypočul, naladil, nechal chalanov popočúvať a následne som ho už u seba nechal. Zvukovo mi veľmi sadol a aj nastavenie je celkom jednoduche, aj keď Software od ESX mi lepšie sadol. Páči sa mi, že aj bežne zdatný itčkár to zvládne, samozrejme keď vie čo a ako naladiť. Rozmerovo je veľmi malý a tým pádom ľahko integrovateľný do vozidla a aj cenovo je super. Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club