Zosilňovače
Čítať ďalej...

Prichádza doba DSP a som tomu rád. Nemyslim si, že to bude masovka, ale pre ľudí čo presne vedia čo chcú to bude to pravé orechové. V ponuke máme 4, 6 a 8 kanálové DSP s 4, 6 a 8 kanálovým zosilňovačom. Výkon zosilňovača je 4x80, 6x80 a 8x80W RMS, čo je postačujúce a samozrejme je možné aj BRIDGE zapojenie /mostík/ teda výkon bude 240W RMS, čo stačí na klasickú subwoofer na zvýraznenie basovej zložky. Rozmery sú malé a tak integrácia do auta nebude problám. Vstupy HI, LO sú klasika, optika je plus. Ladenie DSP prebieha pomocou PC/NTB a programu priamo od výrobcu. Časové korekcie, orezanie frekvencií HP LP, strmosti to všetko pomôže k hudobnému pôžitku vo Vašom aute. Cena za tento 8 kanálový DSP zosilňovač je 699eur.

Čítať ďalej...

Konečne nám do ponuky "krpcov" pribudol aj malý trojkanál. Využitie pre každého komu stačí 2.1 úplne ideálny. Samozrejme "búchači" potrebujú vyšší výkon, no 70% zákazníkom úplne postačujúci. Veľmi rád som, že ho mám, CRUNCH sa u nás veľmi osvedčili. Ich veľmi výborná integrácia na OEM autorádia, maôé rozmery na ľahšiu montáž dopodlahy, boku no jednoducho niekde kde nieje vidieť, nezavadzá, neruší dizajn interiéru a o svojích kvalitách presvedčuje najmä zvukom. Výkon 2x75/125W + 250/500W RMS 4/2Ohmy j epostačujúci pre predné kompá a kvalitny subwoofer. No a keď sme u subwoofru tak balenie obsahuje aj káblové ovládanie, takže nieje probôém si pridať alebo ubrať podľa nálady a najmä pesničky. Rozmery sú 135x50x250mm. jeho cena je 229Eur čo nieje vôbec zlé. Zakúpiť si ho môžete u nás na predajni alebo na našom eshope.

Čítať ďalej...

Do našej ponuky som zahrnul nový zosilňovač. Jedná sa o veľmi malý dvojknálový zosilňovač, ako je na priložených fotkách vidieť. Jedná sa o Full Digitálny zosilňovač, čo je vzhľadom na rozmery asi každému jasné. Výkon má podľa mňa krásných 2x80/120W pri 4/2Ohmoch RMS. Samozrejme je možné aj mostíkové zapojenie s výkonom 240W RMS, ale len pri 4Ohmoch. Dnes už asi povinná výbava zosilňovača je vysokoúrovňový vstup s funciou automatického ON/OFF, čo pri napojení v nových autách s OEM rádiom veľmi veľmi uľahčí integráciu do nových áut. Veď rozmerovo sa vlezie hádam všade a funkčne tiež. No a jeho rozmery sú 75x33x120mm. 

Čítať ďalej...

 Z týmito "krpcami" sa roztrhlo vrece. Teraz máme u nás v ponuke krpca od nemeckej firmy ETON. Jedná sa o štvorkanál malých rozmerov s rozmerami 30,4x14x5cm. Výkon je 4x60/80W 4/2Ohmy, alebo mostík 2x180W pri 4Ohmoch. Samozrejme nastavenie higp/Low pass filter, aby sa nepríklad v BMW dalo dobre nastaviť dvere od basákov pod sedadlom. No a dnes veľmi dôležitý HIGH input, takže netreba žiadne prevodník pri napojení na radio bez RCA výstupu. Cena je 189Eur čo je veľmi prijateľná.

Čítať ďalej...

Velmi obľubujem montáže s DSP procesorom, ale vzhľadom na cenu to nebolo moc v obľube u zákazníkov. Samozrejme keď už niekdo zakúsil tak láska na celý život. Preto som rádm že sa imm dostal do rúk zosilňovač s DSP od nemeckého výrobcu ETON. Jedná sa o štvorkanálový zosilňovač, doplnený o šesťkanálový procesor.  Bál som sa trošku programu na nastavovanie, ale po nainštalovaní som ostal milo prekvapený. Program je jednoduchý a nastavenie je prehľadné a pre tých čo už majú aké také skúsenosti aj ľahké.  Výhoda je ako u DSP vysokoúrovňový vstup, takže žiadne ďalšie periférie niesu potreba, a automatické spínanie ON/OFF.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club