Tlmenie
Warning: getimagesize(images/stories/andrejove/AKCIE/tlmenie/crystal.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1558 Warning: getimagesize(images/stories/andrejove/AKCIE/tlmenie/crystal.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1558
Čítať ďalej...

Základ tejto úpravy bol zlepšenie zvuku. Osobne som doporučil zákazníkovy rozobraý vytlmiť a odhlučniť. Pokiaľ bolo aut o u nás na úprave tak sme preverili čo kde  a ako sa dá zlepšiť ohľadom kvality zvuku, ktorá nedosahuje požadovanéj kvality. Na dosiahnutie naj výkonu sme použili najkvalitnejší materiál od STP  STP Gold. Nakoľko auto bolo úplne nové dávali sme ako vždy na všetko pozor. Montáž nám trvala 4 hodiny. 

Čítať ďalej...

U nás už predávane značky tlmenia a odhlučnenia Ground zero a STP sme rozšírili naskladnili o nové antirezonačné pláty od Ground Zero  základný 1,7mm a Prémiový 4,2mm antirezonančný alubutil. Ďalšou novinkou nielen u nás je "sendvič" Ground Zero z celkovou hrúbkou 7mm, kde je zastúpený aj alubutil a aj "molitán" na odhlučnenie. Od STP sme naskladnili už používyný odhlučnovací materiál STP Biplast 5 a 10 u nás používany najme na obloženie dverí pre jeho výbornu tvarovateľnosť. 

Čítať ďalej...

Do našej ponuky som sa rozhodol zahrnúť svetoznámu značku tlmenia a odhlučnenia, ktorá aj na Slovensku má svoje meno. Na sklade máme 3 druhy/hrúbky antirezonačného alubutilu 2/3/4mm a 4 druhy odhlučnovacieho materiálu, 2 druhy neoprén a 2 druhy "molitán". Takže je z čoho vybrať a podľa možností a potreby sa dá materiál nakombinovať, aby splnil požiadavky každého.

Čítať ďalej...

Naskladnil som pre Vás tlmiace a odhlučnovacie materiály na vytlmenie Vášho auta. Samozrejme Vám pri kúpe radi poradím a vysvetlím čo a ako. Keď si na to sami netrúfate, radi Vám tlmenie odhlučnenie aj správíme u nás.

Čítať ďalej...

Naskladnil som pre Vás, či už na predaj, alebo na montáž u nás, tlmenie od STP a Ground Zero. Zatiaľ máme skladom STP Anticor S, STP Anticor G, STP iSilver, STP SPL08,STP GOLD, STP SPL 04, GroundZero GZDM 1850ML, GROUND ZERO GZDM 3700-AB, GROUND ZERO GZDM 2500G a akustické rúno vhodné na tlmenie subwoofrou. Zajtra ešte naskladním STP Anticor L, STP BIPLAST 10 a verím, že v najbližšej dobe GROUND ZERO GZDF 1600-SA. Pevne verím, že bude dosť pre každého. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club