Tlmenie
Čítať ďalej...

Pripravili sme si pre Vás vytlmenie a odhlučnenie pre Váš combík pre lepší pôžitok z jazdy a hudby. Vytlmenie a odhlučnenie štyroch dverí, podblatníkov, kufra a kapoty, kvalitným materiálom od značiek SILENT COAT, GLADEN, GROUND ZERO, STP či DYNAMAT, Vám spríjemní jazdu čiastočným, ale výrazným utlmením vonkajších zvukov a Vy si môžete vychutnať kľudnú jazdu alebo hudbu vo Vašom aute. Cena s prácou takéhoto vytlmenia a odhlučnenia sa pohybuje od 739 € podľa výberu materiálu. Všetok materiál si môžete prezrieť u nás na predajni alebo na našom e-shope.

Čítať ďalej...

Zastaviť kmitajúce plechy a hluk na cestách! Vysoká hladina hluku vozidiel spôsobuje únavu vodiča a podráždenie, a ma vplyv na spôsob, akým hudba znie z reproduktorov. Keď je vozidlo hlučné, hudba a konverzácia môže znieť nejasné a skreslené. Dynamat Xtreme má najvyššiu účinnosť ako zvuk tlmiaci materiál a najúčinnejší výrobok pre zastavenie hluku a vibrácií v automobile. Účinok Dynamatu na zvukového systému je fenomenálny. Vaša hudba znie čistejšie, vaš bass je hlasnejší a tesnejší, a vaša stereo môže znieť hlasnejšie. Pridaním Dynamat je Dynaliner alebo DynaPad odhlučníte automobil od tepla a nízkyh frekvencia hluku z motora a výfukových systémov - a máte jazdu s ešte väčšou schopnosti odhlučnenie hluku a lepší zvuk. Dynamat Xtreme je tenký, veľmi lepkavý butylkaučuk viazaný na hliníkovej zliatiny fólii. Je vyrobený s Vector ™ Chemistry, a robí Dynamat Xtreme najúčinnejším dostupným tlmiacim zvukovým materiálom. Dynamat Xtreme je veľmi jednoduché nainštalovať. Butylkaučuk s hliníkovou fóliou sa ľahko nalepí na povrch, dá sa tvarovať bez trhania. Nainštalovať do vášho vozidla, a zažiť Dynamat Difference. Kúpiť môžete u nás v Ivanke pri Dunaji.

Čítať ďalej...

Konečne máme na predajni aj Door Kit, teda balenie na vytlmenie a odhlučnenie dverí. Ide o materiál od Ground Zero a su v balení ako tlmiace tak aj odhlučňovacie materiáli. Balenie je navrhnuté na dvojo dverí. Kompletná sada pre tlmenie dvojo dverí a dverných tapacírov, zahŕňa:    - 8 plátov tlmiacieho materiálu na báze butylkaučuku s vrstvou hliníka (k dispozícii samostatne Ground Zero GZDM 3750AB-SILVER)   - 4 pláty vysoko-účinnej zvukovo izolačnej polyuretánovej peny   - 2 pláty vodeodolnej polyetylénovej peny s vysokou hustotou tlmenia ( návod priložený v balení)   Veľkosť plátov : 500 x 375 mm. Cena je stanovená na 79,90Eur. Kúpiť môžete v našom Eshope alebo u nás v Ivanke pri Dunaji.

Čítať ďalej...

Základ tejto úpravy bol zlepšenie zvuku. Osobne som doporučil zákazníkovy rozobraý vytlmiť a odhlučniť. Pokiaľ bolo aut o u nás na úprave tak sme preverili čo kde  a ako sa dá zlepšiť ohľadom kvality zvuku, ktorá nedosahuje požadovanéj kvality. Na dosiahnutie naj výkonu sme použili najkvalitnejší materiál od STP  STP Gold. Nakoľko auto bolo úplne nové dávali sme ako vždy na všetko pozor. Montáž nám trvala 4 hodiny. 

Čítať ďalej...

U nás už predávane značky tlmenia a odhlučnenia Ground zero a STP sme rozšírili naskladnili o nové antirezonačné pláty od Ground Zero  základný 1,7mm a Prémiový 4,2mm antirezonančný alubutil. Ďalšou novinkou nielen u nás je "sendvič" Ground Zero z celkovou hrúbkou 7mm, kde je zastúpený aj alubutil a aj "molitán" na odhlučnenie. Od STP sme naskladnili už používyný odhlučnovací materiál STP Biplast 5 a 10 u nás používany najme na obloženie dverí pre jeho výbornu tvarovateľnosť. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club