Novinky
Čítať ďalej...

Tak dnes sme vyžrebovali výhercu našej Facebook súťaže. Vzhľadom na to, že niektorý súťažiaci zdieľali náš odkaz súkromne a nie verejne, tak nám ich to neukázalo a preto zaradený do súťaže neboli. Postup žrebovania vidíte vo fotkách a výhercu sme kontaktovali. Výhercom súťaže sa stáva Jaro Krivy. Výhercovi gratulujeme a už pripravujeme ďalšiu súťaž.

Čítať ďalej...

Dnes, vzhľadom na cenu nového auta a šetrenie kde sa dá, je bežné, že auto moc neohúri majiteľa po hudobnej stranke. Na to sme tu ale my, aby sme Vá s tým pomohli a dopriali Vám chýbajúci hudobný zážitok počas jazdy vo Vašom aute. Ako na to? Najlepšie a najjednoduchšie je sa u nás zastaviť na nezáveznu konzultáciu, kde Vám vysvetlíme ako učiniť nápravu. Len tak v kocke to zhrniem, tlmenie a odhlučnenie dverí vždy pomôže no a keď zbadáte reproduktory čo máte v aute sami budete vedieť, že ich výmena je nutnosť. Tým dosiahnete výrazné zlepšenie a možnosť posunúť to ešte ďalej. Napríklad zosilňovač pomôže reproduktorom vyniknúť a ukázať Vám čo v nich je, alebo subwoofer, ktorý Vám zahrá to čo Vám nezahrajú reproduktory a samozrejme Vám nerozoberie auto, teda pokiaľ to nebudete sami chcieť, veď máme Remote ovládačky na reguláciu podľa nálady resp hudby. V prípade, že máte takýto problém, kľudne nás kontaktujte. 

Čítať ďalej...

Rozhodli sme sa pre Vás usporiadať Facebookovú súťaž, aby sme potešili jedného z Vás novými fóliami na autíčko. Aby ste sa dostali do žrebovania, ktorého hlavnou cenou je montáž a AUTOFÓLIE ŠTANDART s 10 ročnou zárukou. Do súťže sa zapojíte tak, že dáte LIKE na našu stránku na Facebooku, budete zdielať tento príspevok a okomentujete slovom: Hrám. Súťaž trvá do 5.10.2017. Nasledujúci deň t.j. 6.10.2017 bude výherca vyžrebovaný a kontaktovaný cez správu na FB. Priebeh žrebovania výhercu zverejníme na našej FB stránke aj s odovzdávaním ceny. Tak neváhajte a zapojte sa.

Čítať ďalej...

Ozvučnica uzavretého boxu Stage 1200B produkuje jasne znejúce basy z kompaktnej ozvučnice, ktorá ja vhodná pre akékoľvek vozidlo. Vysoká účinnosť sa spája s pôsobivým spracovaním výkonu, na dosiahnutie bohatého a uspokojivého výkonu. 12 palcový kónus woofera a veľká zvuková cievka spolupracuje na pozoruhodnom realistickom princípe a úžasnej basovej odozve. A dokonalý vzhľad tejto ozvučnice, je zosúladený s jednoduchosťou jej inštalácie. Štíhla ozvučnica JBL Stage je navrhnutá tak, aby pasovala do takmer každého vozidla pomocou jednoduchej inštalácie. Je štíhla, elegantná, štýlová a nešetrí na zvuku. 

Čítať ďalej...

S novým systémom RSE predstavuje spoločnosť Eton komponentný systém, ktorý vo svojej kategórii stanovuje nové štandardy. Nová membrána je charakteristická pre RSE. Eton-typická štruktúra hrebeňa prešla s jemnými zakrivenými čiarami. Nie je to len z optických dôvodov, ale dáva to membráne viac tuhosti a stability. Membránový materiál je z novej zmesi papiera a penového papiera. Kôš z liatiny dopĺňa klasický vzhľad reproduktora. Montážna hĺbka je iba 55 mm, čím sa RSE ľahko inštaluje. 25mm výškový reproduktor má keramicko-hliníkový povrch, ktorý je tiež celkovou novinkou.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club