Novinky
Notice: Undefined property: JCategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130
Čítať ďalej...

Ako sme už písali o nákupoch na splátky tak máme prvého a veľmi spokojného zákazníka. Prišiel, vybral si tovar, nadiktoval údaje a spokojný odyšiel aj s tovarom. Vybavili sme splátky a všetky náležitosti podla jeho želaní do 20 minút bol nákup uskutočnený. Tak neváhajte a nakúpte u nás aj Vy na splátky cez Quatro.

Čítať ďalej...

Chcete vylepšiť svoje audio v aute, ale nemáte na jedenkrát dostatok peňazí? Nevadí. Teraz u nás môžete nakúpiť na splátky cez QUATRO! V našej predajni Vás pri vynikájúcej kávičke alebo čaji obslúži, informuje a všetko vybaví za Vás, náš kolega Roman. Radi Vám poradíme a pomôžeme všetko vybaviť. Tešíme sa na Vašu návštevu u nás.

Čítať ďalej...

Pripravili sme si pre Vás vytlmenie a odhlučnenie pre Váš combík pre lepší pôžitok z jazdy a hudby. Vytlmenie a odhlučnenie štyroch dverí, podblatníkov, kufra a kapoty, kvalitným materiálom od značiek SILENT COAT, GLADEN, GROUND ZERO, STP či DYNAMAT, Vám spríjemní jazdu čiastočným, ale výrazným utlmením vonkajších zvukov a Vy si môžete vychutnať kľudnú jazdu alebo hudbu vo Vašom aute. Cena s prácou takéhoto vytlmenia a odhlučnenia sa pohybuje od 739 € podľa výberu materiálu. Všetok materiál si môžete prezrieť u nás na predajni alebo na našom e-shope.

Čítať ďalej...

Zastaviť kmitajúce plechy a hluk na cestách! Vysoká hladina hluku vozidiel spôsobuje únavu vodiča a podráždenie, a ma vplyv na spôsob, akým hudba znie z reproduktorov. Keď je vozidlo hlučné, hudba a konverzácia môže znieť nejasné a skreslené. Dynamat Xtreme má najvyššiu účinnosť ako zvuk tlmiaci materiál a najúčinnejší výrobok pre zastavenie hluku a vibrácií v automobile. Účinok Dynamatu na zvukového systému je fenomenálny. Vaša hudba znie čistejšie, vaš bass je hlasnejší a tesnejší, a vaša stereo môže znieť hlasnejšie. Pridaním Dynamat je Dynaliner alebo DynaPad odhlučníte automobil od tepla a nízkyh frekvencia hluku z motora a výfukových systémov - a máte jazdu s ešte väčšou schopnosti odhlučnenie hluku a lepší zvuk. Dynamat Xtreme je tenký, veľmi lepkavý butylkaučuk viazaný na hliníkovej zliatiny fólii. Je vyrobený s Vector ™ Chemistry, a robí Dynamat Xtreme najúčinnejším dostupným tlmiacim zvukovým materiálom. Dynamat Xtreme je veľmi jednoduché nainštalovať. Butylkaučuk s hliníkovou fóliou sa ľahko nalepí na povrch, dá sa tvarovať bez trhania. Nainštalovať do vášho vozidla, a zažiť Dynamat Difference. Kúpiť môžete u nás v Ivanke pri Dunaji.

Čítať ďalej...

Novinka u nás v ponuke od DLS a to  165 mm 2-pásmové komponentné reproduktory do auta. Modelový rad reproduktorov DLS Performance M model 2015 s vyspelejšiou konštrukciou a excelentným zvukovým prejavom v danej triede. Reproduktory disponujú 25 mm hodvábnymi výškami, plnohodnotnými výhybkami s možnosťou nastavenia výškových reproduktorov v 2 krokoch. Karbónové membrány stredobasov. Výkon RMS/MAX: 80/100 W, Frekvenčný  rozsah: 50 - 20.000 Hz, málo udávaný údaj deliaca frekvencia  5500 Hz - 12 dB/Oktávu, materiál membrány sterdobasov: sklenená vlákna, 25 mm hodvábné výškové reproduktory, plnohodnotné vyhybky s možnosťou nastavnia výškových reproduktorov, priemer magnetu stredobasu: 90 mm, montážna hĺbka výškových reproduktorov: 20 mm, montážny priemer výškových reproduktorov: 46 mm, káblové výhybky súčasťou balenia, vrátane krycích mriežok. Cena 159.90 Eur, ale určite budú aj v akcií. Kúpiť môžete v našom Eshope alebo u nás v Ivanke pri Dunaji.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club