Novinky
Čítať ďalej...

Ak nestíhate nakúpiť u nás cez týždeň, tak sme upravili otváracie hodiny v sobotu od 9:00 h do 14:00 h, aby ste mohli prísť a v pohode u nás pri kávičke si nakúpiť či sa poradiť čo dať do Vášho autíčka. Pripomíname, že sa už u nás dá nakupovať aj cez Quatro.

Tešíme sa na Vás

Andrej a Roman

Čítať ďalej...

Ako sme už písali o nákupoch na splátky tak máme prvého a veľmi spokojného zákazníka. Prišiel, vybral si tovar, nadiktoval údaje a spokojný odyšiel aj s tovarom. Vybavili sme splátky a všetky náležitosti podla jeho želaní do 20 minút bol nákup uskutočnený. Tak neváhajte a nakúpte u nás aj Vy na splátky cez Quatro.

Čítať ďalej...

Chcete vylepšiť svoje audio v aute, ale nemáte na jedenkrát dostatok peňazí? Nevadí. Teraz u nás môžete nakúpiť na splátky cez QUATRO! V našej predajni Vás pri vynikájúcej kávičke alebo čaji obslúži, informuje a všetko vybaví za Vás, náš kolega Roman. Radi Vám poradíme a pomôžeme všetko vybaviť. Tešíme sa na Vašu návštevu u nás.

Čítať ďalej...

Pripravili sme si pre Vás vytlmenie a odhlučnenie pre Váš combík pre lepší pôžitok z jazdy a hudby. Vytlmenie a odhlučnenie štyroch dverí, podblatníkov, kufra a kapoty, kvalitným materiálom od značiek SILENT COAT, GLADEN, GROUND ZERO, STP či DYNAMAT, Vám spríjemní jazdu čiastočným, ale výrazným utlmením vonkajších zvukov a Vy si môžete vychutnať kľudnú jazdu alebo hudbu vo Vašom aute. Cena s prácou takéhoto vytlmenia a odhlučnenia sa pohybuje od 739 € podľa výberu materiálu. Všetok materiál si môžete prezrieť u nás na predajni alebo na našom e-shope.

Čítať ďalej...

Zastaviť kmitajúce plechy a hluk na cestách! Vysoká hladina hluku vozidiel spôsobuje únavu vodiča a podráždenie, a ma vplyv na spôsob, akým hudba znie z reproduktorov. Keď je vozidlo hlučné, hudba a konverzácia môže znieť nejasné a skreslené. Dynamat Xtreme má najvyššiu účinnosť ako zvuk tlmiaci materiál a najúčinnejší výrobok pre zastavenie hluku a vibrácií v automobile. Účinok Dynamatu na zvukového systému je fenomenálny. Vaša hudba znie čistejšie, vaš bass je hlasnejší a tesnejší, a vaša stereo môže znieť hlasnejšie. Pridaním Dynamat je Dynaliner alebo DynaPad odhlučníte automobil od tepla a nízkyh frekvencia hluku z motora a výfukových systémov - a máte jazdu s ešte väčšou schopnosti odhlučnenie hluku a lepší zvuk. Dynamat Xtreme je tenký, veľmi lepkavý butylkaučuk viazaný na hliníkovej zliatiny fólii. Je vyrobený s Vector ™ Chemistry, a robí Dynamat Xtreme najúčinnejším dostupným tlmiacim zvukovým materiálom. Dynamat Xtreme je veľmi jednoduché nainštalovať. Butylkaučuk s hliníkovou fóliou sa ľahko nalepí na povrch, dá sa tvarovať bez trhania. Nainštalovať do vášho vozidla, a zažiť Dynamat Difference. Kúpiť môžete u nás v Ivanke pri Dunaji.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club