Novinky
Čítať ďalej...

Do našej ponuky subwoofrou som zaradil nový Slim basový reproduktor s plytkou ozvučnicou. Jedna sa o reproduktor uDimension ProX210. Výkon 300W RMS - 500W Max a impedancia 2x2Ohmy. Ozvučnica je vytlmená rúnom a osadená dvojcievkovou svorkovnicou. Subwoofer je dobré osadiť na chrbtovú časť zadných sedadiel a napájať kvalitným monoblokom, alebo dvojkanálom. Jeho cena je u nás 229eur s DPH. 

Čítať ďalej...

Ďalšia naša AudioTuning KOMPLETKA je určená pre BMW. Jedná sa o trojpásmovú sadu obsahujúcu 10cm kompá do dverí, 20cm bass repro pod sedadlá a samozrejme v cene je aj základné tlmenie Silent Coat tapacíru a priestoru basového reproduktora. Všetko potrebne k montáži ako aj samotná montáž, cca 4h/ je v cene 399Eur s DPH. Daný set je možné neskorej doplniť o zosilňovač a tým zvuk výrazne vylepšiť.

Čítať ďalej...

Ďalšou našou AUDIOTUNING KOMPLETKOV je set na ozvučenie vylepšenie OEM zvuku v BMW a Mini. Jedná sa o u nás veľmi používanú sadu predných reproduktorov uDimension obsahujúcu 10cm kompá do dverí a 20cm bass repro pod sedadlá. Všetko je samozrejme do pôvodných miest. Aby bolo dosť výkonu KOMPLETKA obsahuje aj zosilňovač 4 kanálový CRUNCH malých rozmerov, ktorý sa samozrejme schová, takže ho vidieť nebude. No a aby to bolo komplet  v sete je napajací set od Ground Zera 10mm2, repro káble a všetko potrebné k montáži samozrejme aj montáž u nás. Vám stačí auto a 699Eur s DPH. Ak Vám bude málo je možne ešte set rozšíriť o tlmenie a odhlučnenie podľa požiadavok.Pre nás problém nieje.

Čítať ďalej...

Vždy som túžil mať na sklade zosilňovač podľa mojích predstáv a aby zase nestál milion euro. Tak som po zrelej úvahe naskladnil tento kúsok od Ground Zera. Jedná sa o štvorkanálový zosilnovač s výkonom 4x140W RMS pri 4Ohmoch alebo 4x200W RMS pri 2 Ohmoch. Podľa mňa super parametre postačujúce širokému spektru reproduktorov. No a keby sa mal používať na zapojenie predné komponentné reproduktory a subwoofer nieje problém nakoľko ponúka na mostíkovom zapojení 500W RMS pri 4 Ohmoch. A ešte na zadnom výstupe, kam sa zapája subwoofer, je regulácia káblovým ovládačom samozrejme v danej triede pribaleným v balení. Tento výrobok si môžete pozreť, poťažkať a samozrejme aj kúpiť u nás na predajni alebo na našom eshope. Jeho doporučená cena je 439Eur u nás máte v cene 20mm2 set od Ground Zera. 

Čítať ďalej...

Aby som uľahčil výber sady do auta rozhodol som sa obnoviť naše KOMPLETKY. Dnes Vám predstavím našu KOMPLETKU III. Jedná sa o kombináciu komponentných reproduktorov od Ground Zera GZIC 16X a koaxiálnych GZIF 65X. V sete je všetko čo potrebujeme k montáží od MDF redukčných medzikrúžkov, konektorov na pripojenie k sériovej inštalácií až po tlmenie. V sete je 6 plátov GZDM 3750Gold na dvere a 2 kusy GZDM 3750 SIlver na tapacíre. Samozrejme je v cene aj montáž u nás, takže KOMPLETKA. Stačí len Vaše auto a 399Eur. Doba montáže cca 7 hodín.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club