Novinky
Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130
Čítať ďalej...

S novým systémom RSE predstavuje spoločnosť Eton komponentný systém, ktorý vo svojej kategórii stanovuje nové štandardy. Nová membrána je charakteristická pre RSE. Eton-typická štruktúra hrebeňa prešla s jemnými zakrivenými čiarami. Nie je to len z optických dôvodov, ale dáva to membráne viac tuhosti a stability. Membránový materiál je z novej zmesi papiera a penového papiera. Kôš z liatiny dopĺňa klasický vzhľad reproduktora. Montážna hĺbka je iba 55 mm, čím sa RSE ľahko inštaluje. 25mm výškový reproduktor má keramicko-hliníkový povrch, ktorý je tiež celkovou novinkou.

Čítať ďalej...

Zvuk a výkon v každej situácii Najvyššia kvalita, vynikajúci zvuk a ideálne rozmery. Pridaný výkon, dynamika a tlak. A to všetko za veľmi rozumnú cenu. Toto je nová rodina POW Compression. 16 cm, 2-pásmový systém so sklenenou / papierovou membránou a výškovým výškoměrom 25 mm.

Čítať ďalej...

Našu ponuku príslušenstva sme obohatili o značku VIBE. Jedná sa o Anglickú značku a pribudli nám pár zaujímavých vecí. Pevne verím, že pribudne časom ďalšie a ďalšie užitočné príslušenstvo aj pre uľahčenie montáže aj pre zlepšenie ovládania, zapojenia. Všetko u nás na predajni aj na našom eshope.  

Čítať ďalej...

Vždy som nejako podvedome ignoroval značku VIBE, ale v poslednej dobe a najmä vďaka ich "ohmataniu" som sa rozhodol ju zaradiť do našej ponuky. Samozrejme nie všetko, ale len vybrane produkty. Reproduktory série BLACKAIR máme už skladom a po rozbalení som sa veľmi potešil, že bude naša ponuka reproduktorov okolo stovky pestrejšia. Veľmi ma zaujalo po rozbalení veľké množstvo príslušenstva k ľahšej a lepšej montáži. Takže nieje problém lepšienasmerovať výškové reproduktory vďaka pribaleným "domčekom". Veľkosť výškača 28mm ma veľmi milo prekvapila, mám rád zvuk veľkých výškačov. Výhybka je veľmi pekne spracovaná  a na danu cenovú kategóriu úplne super. Stradobas je štandartnej konštrukcie a zaujme jeho krytka, ktorú síce nevyužívame skoro vôbec, ale vyzerá poctivej konštrukcia tak isto ako samotný stredobass. Výkon 120/360W RMS/MAX, frekvenčný rozsah 45-25.000Hz je úplne super, aj keď veľa repro v danej cene sa pohybuje +- v danom rozsahu no a posledný veľmi dôležitý údaj je citlivisť a tá je 90dB. Reprodukory budú u nás do zrušenia v akciovej cene 119,90Eur. Kúpiť si môžete u nás na predajni alebo na našom eshope.

Čítať ďalej...

Konečne nám do ponuky "krpcov" pribudol aj malý trojkanál. Využitie pre každého komu stačí 2.1 úplne ideálny. Samozrejme "búchači" potrebujú vyšší výkon, no 70% zákazníkom úplne postačujúci. Veľmi rád som, že ho mám, CRUNCH sa u nás veľmi osvedčili. Ich veľmi výborná integrácia na OEM autorádia, maôé rozmery na ľahšiu montáž dopodlahy, boku no jednoducho niekde kde nieje vidieť, nezavadzá, neruší dizajn interiéru a o svojích kvalitách presvedčuje najmä zvukom. Výkon 2x75/125W + 250/500W RMS 4/2Ohmy j epostačujúci pre predné kompá a kvalitny subwoofer. No a keď sme u subwoofru tak balenie obsahuje aj káblové ovládanie, takže nieje probôém si pridať alebo ubrať podľa nálady a najmä pesničky. Rozmery sú 135x50x250mm. jeho cena je 229Eur čo nieje vôbec zlé. Zakúpiť si ho môžete u nás na predajni alebo na našom eshope.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club