Multimédiá
PIONEER_AVH_X-8800BT_AUDIOTUNING.SK-2908.jpg

Natal čas kedy som sa rozhodol otestovať multimédiu od Pioneer-u. Osobne mám veľmi rád odnímací panel a tak najlacnejšie riešenie bolo zariadneie AVH X-8800BT, teda bez navigácie. Toto zariadrenie ako všeobecne Pioneer mi veľmi vyhovuje a hlavne ovládanie je intuitívne a jednoduche. Vôbec som nemal potrebu čítať manuál a všetko išlo pekne od ruky. Nakoľko som mal k dispozícií u tohoto modelu 2x USB, SD-kartu a DVD mechaniku, tak som napojil 2x USB kľúč, SD-kartu a CD. Prepínanie bolo jednoduché behanie po USB veľmi intuitívne a bez nejakých oneskorení. Tak isto aj behanie po Menu a nastavovanie bolo bez oneskorení a mrznutia. Rádio ponúka veľa možností nastavovania či už zvuku alebo prostredia. 

 

hiunday

hyundai-2710hyundai-2711

 

vx402e-eu 01

Ďalšia vec v ponuke za výrazne nižšiu cenu je táto multimédia od Clarionu. pôvodná cena 399,-Eur cena na tento kus je 329,-Eur. Rádio je kupované na SK u výhradného distribútora. Záruka ešte18mesiacov.

 

novinka

Multimediálne rádio s dotykovým 7,2" displejom a systémom Android pre vozidlá VW, ŠKODA a SEAT. Autorádio je vybavené GPS navigáciou AUTOMAPA s mapami celej Európy, bluetooth handsfree sadou, DVD prehrávačom, iPod konektorom, 2 USB portmi s možnosťou pripojenia na internet a množstvom ďalších funkcií.

 

 

 

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/stories/andrejove/AKCIE/DSI/kenwood.png'

kenwoodZa koľko sa dá kúpiť kvalitný dvoj din? Kenwood v poslednej dobe dosť znížil ceny nových 2 DIN multimédií. Základný model sa predáva už za 359,-Eur. Za túto cenu máte CD/DVD/MP3/DIVX/JPEG. Samozrejme podpora parkovacej kamery a výstupy na externé LCD monitory. Tuner, výstupy 3xRCA, USB ostatné si treba už dokúpiť, ale cena je super. Skôr by som volil vyšší model, ktorý obsahuje už aj BlueTooth v cene 399,-Eur, čo je podľa mňa pre pohodlie a bezpečnosť zanedbateľné. Ďalšou veľkou výhodou u multimedií Kenwood je možnosť ich upgrade, čím sa zvyšuje ich spoľahlivosť a odstraňuje chyby.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club