Multimédiá
Čítať ďalej...

V tomto aute sme menili sériové autorádio za multimédiu Pioneer. Pôvodné autorádio už nevyhovovalo a tak muselo prísť k jeho výmene.. Našťastie su auta kde to ešte ide meniť. Multimédia ma veľa možnosti konektivity cez USB, AUX, AV, BT, BT audio a samozrejme môžete si "strčiť" aj parkovaciu kameru pre ľahšie parkovanie. Dnes sú skoro OEM parkovacie kamery za cca 75eur s DPH čo už pri cene multimédie cca od 200eur nieje až tak veľa. Samozrejmosť je aj funkčnosť ovládania na volante aj po výmene rádia. Montáž multimédie nám trvala 2 hod. Cena práca + material 440eur.  

Čítať ďalej...

Zákazníkovi nepostačovala konektivita a funkcie OEM autorádia a tak si zakúpil "originálnu" multimédiu z číny. Na nás ostala montáž a doladenie všetkého podľa možností multimédie. Našťastie všetko išlo ako má a tak montáž nebola kalamita. Dizajn celkom zapadol do auta a nepôsobi rušivo a nakoľko konektivita je na asi najvyššej možnej úrovni tak je zákazník spokojný s tým čo si kúpil. Montáž nám trvala 2h.

Čítať ďalej...

Tento Commander mal všetko akurát rádio nevyhovovalo, ale to nie je problém pre nás vyriešiť. Požiadavka bola navigácia a multimédia Pioneer, ktoré má USB/CD/DVD/AUX/AM/FM výstupy na zosilňovače, Video vstup aj výstup a samozrejme aj vstup na parkovaciu kameru. Samozrejmosťou je bezpečné telefóbovanie vďaka vstavanému BT a bezdrôtové počúvanie hudby vďaka BT-audiu. Montáž bola komplikovanejšia nakoľko sa nedal zohnať originál rámik a tak sme museli poupravovať všetko aby to vyzeralo pekne. Multimédia ma vstavanô aj Navigáciu a pre komfortnejšie parkovanie sme osadili na piate dvere parkovaciu kameru. Po odskúšaní je zákazník spokojný a my tiež. Montáž nám trvala 2dni.  

Čítať ďalej...

Tento Defender je pracovné auto, na tento účel je veľmi dobre vyrobené. Akurát rádio nevyhovovalo, ale to nie je problém pre nás vyriešiť. Požiadavka bola navigácia a multimédia Pioneer AVH X7800BT, ktoré má USB/CD/DVD/AUX/AM/FM výstupy na zosilňovače, Video vstup aj výstup a samozrejme aj vstup na parkovaciu kameru. Už sme dopojili len extérnu Navigáciu Pioneer AVIC-F260. Po odskúšaní je zákazník spokojný a my tiež. Montáž nám trvala 4h. 

Čítať ďalej...

Určite to pozná každý rodič s malými detmi, že cesta autom je jednoduchšia keď má ratolesti čo zabávať. V tomto prípade sme pristúpili k montáží zákazníkom zakúpenom stropnom LCD. Najprv sme demontovali stropnicu a vzhľadom na relatívne nové auto veľmi šetrne. Následne sme zvolili spôsob uchytenie vzhľadom na možností vozidla a nakáblovali všetko čo bolo treba a bolo požadované zákazníkom. Potom nasledovala už len kompletácia stropnice a všetkého čo sme museli rozobrať a odskúšanie funkčnosti. Montáž nám trvala cca 8 hodín.  

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club