Multimédiá
MULTIMEDIA_PARKOVACIA_KAMERA_VW_POLO-2437.jpg

Náš zákazník si kúpil "čínsku" multimédiu, ktorá priamo pasuje do  VW. Osadenie preto nebolo moc náročné nakoľko tvarovo a aj konektorovo pasovala presne. Osadenie zadnej parkovacej (pribalenej) kamery nie je pre nás žiaden problém. V balení sa nachádzala aj predná kamera (čierna skrinka), ktorá bol anapojena na multimédiu pomocou USB konektora a obraz bolo možné sledovať na LDC  multimédie. Montáž nám trvala 5 hodin. 

AUTORADIO_PIONEER_MVH_A200VBT_SEAT_ALHAMBRA-2064.jpg

Výborné auto rodinné, len autorádio už nebolo vhodné do dnešnej doby. Nakoľko Pioneer prišiel s novými multimédiami v cene 199eur nebolo nad čim uvažovať a vymenili sme toto staré autorádio autorádiom s LCD, USB, AUX, BT a BT audio no a samozrejme AM, FM tunerom. jedine čo nemá je navigácia a DVD mechanika. Možnosti autorádia sú samozrejme väčšie spomeniem AV vstup, možnosť dopojiť stropný LCD, parkovaciu a kameru, zosilňovače.... V cene 199eur si myslím, že sa jedná o skvelé zariadenie na dlhé aj krátke cesty. Montáž nám trvala 1,5h a cena práca + materiál 259eur. 

MULTIMEDIA_SKODA_OCTAVIA_2_PIONEER-1287.jpg

V tomto aute sme menili sériové autorádio za multimédiu Pioneer. Pôvodné autorádio už nevyhovovalo a tak muselo prísť k jeho výmene.. Našťastie su auta kde to ešte ide meniť. Multimédia ma veľa možnosti konektivity cez USB, AUX, AV, BT, BT audio a samozrejme môžete si "strčiť" aj parkovaciu kameru pre ľahšie parkovanie. Dnes sú skoro OEM parkovacie kamery za cca 75eur s DPH čo už pri cene multimédie cca od 200eur nieje až tak veľa. Samozrejmosť je aj funkčnosť ovládania na volante aj po výmene rádia. Montáž multimédie nám trvala 2 hod. Cena práca + material 440eur.  

VYMENA_MULTIMEDIE_FIAT_TIPO-1865.jpg

Zákazníkovi nepostačovala konektivita a funkcie OEM autorádia a tak si zakúpil "originálnu" multimédiu z číny. Na nás ostala montáž a doladenie všetkého podľa možností multimédie. Našťastie všetko išlo ako má a tak montáž nebola kalamita. Dizajn celkom zapadol do auta a nepôsobi rušivo a nakoľko konektivita je na asi najvyššej možnej úrovni tak je zákazník spokojný s tým čo si kúpil. Montáž nám trvala 2h.

MULTIMEDIA_KAMERA_JEEP_COMMANDER_PIONEER-6837.jpg

Tento Commander mal všetko akurát rádio nevyhovovalo, ale to nie je problém pre nás vyriešiť. Požiadavka bola navigácia a multimédia Pioneer, ktoré má USB/CD/DVD/AUX/AM/FM výstupy na zosilňovače, Video vstup aj výstup a samozrejme aj vstup na parkovaciu kameru. Samozrejmosťou je bezpečné telefóbovanie vďaka vstavanému BT a bezdrôtové počúvanie hudby vďaka BT-audiu. Montáž bola komplikovanejšia nakoľko sa nedal zohnať originál rámik a tak sme museli poupravovať všetko aby to vyzeralo pekne. Multimédia ma vstavanô aj Navigáciu a pre komfortnejšie parkovanie sme osadili na piate dvere parkovaciu kameru. Po odskúšaní je zákazník spokojný a my tiež. Montáž nám trvala 2dni.  

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club