Multimédiá
Notice: Undefined property: JCategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130
Čítať ďalej...

Určite to pozná každý rodič s malými detmi, že cesta autom je jednoduchšia keď má ratolesti čo zabávať. V tomto prípade sme pristúpili k montáží zákazníkom zakúpenom stropnom LCD. Najprv sme demontovali stropnicu a vzhľadom na relatívne nové auto veľmi šetrne. Následne sme zvolili spôsob uchytenie vzhľadom na možností vozidla a nakáblovali všetko čo bolo treba a bolo požadované zákazníkom. Potom nasledovala už len kompletácia stropnice a všetkého čo sme museli rozobrať a odskúšanie funkčnosti. Montáž nám trvala cca 6 hodín. 

Čítať ďalej...

Požiadavka zákaznika pre vstup CRV do doby modernej bola lepšia konektivita s iPhone a iPad. Tak sme osadili multi Pioneer určenu /stvorenú/ pre prácu s týmito zariadeniamu. Do stredového tunela sme osadili USB, AUX, HDMI konektor pre lepšiu konektovitu a aby bolo všetko po ruke. Samozrejme rádio má aj BlueTooth a BT audio, takže vstup do doby modernej sa podaril. V prípade potreby má rádio možnosť pripojenia parkovacej kamery, zosilňovačov, LCD a pod. Montáž nám trvala 4 hodiny. 

Čítať ďalej...

V tomto pracovnom aute sme menili sériové autorádio za multimédiu Pioneer. Pôvodné autorádio už nevyhovovalo a tak muselo prísť k jeho výmene.. Našťastie su auta kde to ešte ide meniť. Multimédia ma veľa možnosti konektivity cez USB, AUX, AV, BT, BT audio a samozrejme môžete si "strčiť" aj parkovaciu kameru pre ľahšie parkovanie. Aj v tejto Navare sme ju montovali, ono už keď sa montuje multimédia je to viac menej samozrejmosť. Dnes sú skoro OEM parkovacie kamery za cca 75eur s DPH čo už pri cene multimédie cca od 200eur nieje až tak veľa. Montáž parkovacej kamery multimédie nám trvala 5 hodín.  

Čítať ďalej...

V tomto starššom Tuaregu sme menili OEM rádio za multimédiu PIONEER. OEM rádio vzhľadom na vek nemalo potrebné funkcie a tak prišlo k jeho zámene. Pioneer ponúka Navigáciu, AUX, BT, BT Audio, CD-DVD mechaniku. Pozeranie filmov nieje problém ani parkovacia kamera, vlastne už nič nieje problém. Funkčnosť aj konektivita je úplne na inej úrovni a hlavne je to moderné rádio. V aute sme na čelné sklo nalepili DAB anténu na príjem DAB rádia. Vzhľadom na aktívny sound system muselo prísť k jeho prekáblovaniu, čo nieje u nás problém, len si to vyžiadalo čas. Celá montáž nám trvala jeden pracovný deň. 

Čítať ďalej...

Do tejto Vitary sme osadili Multi Pioneer namiesto radia čo začalo blbnúť. Multimédia má všetko čo treba aj čo netreba. My sme spojazdnili pôvodný USB  konektor a ďalšie USB sme osadili do kastlíka pred spolujazdca tak ako vždy. Tak isto sme spojazdnili OEM parkovaciu kameru osadenú od výroby. Samozrejmosťou v nových autách je funkčnosť ovládania a volante, ktoré aj po výmene funguje. Dnes už nieje problém ani rámik na dvoj din rádio, takže nieje problém vymeniť skoro žiadne OEM rádio. Montáž nám trvala 2hodiny cca. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club