Multimédiá
Čítať ďalej...

Tento Commander mal všetko akurát rádio nevyhovovalo, ale to nie je problém pre nás vyriešiť. Požiadavka bola navigácia a multimédia Pioneer, ktoré má USB/CD/DVD/AUX/AM/FM výstupy na zosilňovače, Video vstup aj výstup a samozrejme aj vstup na parkovaciu kameru. Samozrejmosťou je bezpečné telefóbovanie vďaka vstavanému BT a bezdrôtové počúvanie hudby vďaka BT-audiu. Montáž bola komplikovanejšia nakoľko sa nedal zohnať originál rámik a tak sme museli poupravovať všetko aby to vyzeralo pekne. Multimédia ma vstavanô aj Navigáciu a pre komfortnejšie parkovanie sme osadili na piate dvere parkovaciu kameru. Po odskúšaní je zákazník spokojný a my tiež. Montáž nám trvala 2dni.  

Čítať ďalej...

Tento Defender je pracovné auto, na tento účel je veľmi dobre vyrobené. Akurát rádio nevyhovovalo, ale to nie je problém pre nás vyriešiť. Požiadavka bola navigácia a multimédia Pioneer AVH X7800BT, ktoré má USB/CD/DVD/AUX/AM/FM výstupy na zosilňovače, Video vstup aj výstup a samozrejme aj vstup na parkovaciu kameru. Už sme dopojili len extérnu Navigáciu Pioneer AVIC-F260. Po odskúšaní je zákazník spokojný a my tiež. Montáž nám trvala 4h. 

Čítať ďalej...

Určite to pozná každý rodič s malými detmi, že cesta autom je jednoduchšia keď má ratolesti čo zabávať. V tomto prípade sme pristúpili k montáží zákazníkom zakúpenom stropnom LCD. Najprv sme demontovali stropnicu a vzhľadom na relatívne nové auto veľmi šetrne. Následne sme zvolili spôsob uchytenie vzhľadom na možností vozidla a nakáblovali všetko čo bolo treba a bolo požadované zákazníkom. Potom nasledovala už len kompletácia stropnice a všetkého čo sme museli rozobrať a odskúšanie funkčnosti. Montáž nám trvala cca 8 hodín.  

Čítať ďalej...

Určite to pozná každý rodič s malými detmi, že cesta autom je jednoduchšia keď má ratolesti čo zabávať. V tomto prípade sme pristúpili k montáží zákazníkom zakúpenom stropnom LCD. Najprv sme demontovali stropnicu a vzhľadom na relatívne nové auto veľmi šetrne. Následne sme zvolili spôsob uchytenie vzhľadom na možností vozidla a nakáblovali všetko čo bolo treba a bolo požadované zákazníkom. Potom nasledovala už len kompletácia stropnice a všetkého čo sme museli rozobrať a odskúšanie funkčnosti. Montáž nám trvala cca 6 hodín. 

Čítať ďalej...

Požiadavka zákaznika pre vstup CRV do doby modernej bola lepšia konektivita s iPhone a iPad. Tak sme osadili multi Pioneer určenu /stvorenú/ pre prácu s týmito zariadeniamu. Do stredového tunela sme osadili USB, AUX, HDMI konektor pre lepšiu konektovitu a aby bolo všetko po ruke. Samozrejme rádio má aj BlueTooth a BT audio, takže vstup do doby modernej sa podaril. V prípade potreby má rádio možnosť pripojenia parkovacej kamery, zosilňovačov, LCD a pod. Montáž nám trvala 4 hodiny. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club