Multimédiá
Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130
Čítať ďalej...

Určite to pozná každý rodič s malými detmi, že cesta autom je jednoduchšia keď má ratolesti čo zabávať. V tomto prípade sme pristúpili k montáží zákazníkom zakúpenom stropnom LCD. Najprv sme demontovali stropnicu a vzhľadom na relatívne nové auto veľmi šetrne. Následne sme zvolili spôsob uchytenie vzhľadom na možností vozidla a nakáblovali všetko čo bolo treba a bolo požadované zákazníkom. Potom nasledovala už len kompletácia stropnice a všetkého čo sme museli rozobrať a odskúšanie funkčnosti. Montáž nám trvala cca 8 hodín.  

Čítať ďalej...

Určite to pozná každý rodič s malými detmi, že cesta autom je jednoduchšia keď má ratolesti čo zabávať. V tomto prípade sme pristúpili k montáží zákazníkom zakúpenom stropnom LCD. Najprv sme demontovali stropnicu a vzhľadom na relatívne nové auto veľmi šetrne. Následne sme zvolili spôsob uchytenie vzhľadom na možností vozidla a nakáblovali všetko čo bolo treba a bolo požadované zákazníkom. Potom nasledovala už len kompletácia stropnice a všetkého čo sme museli rozobrať a odskúšanie funkčnosti. Montáž nám trvala cca 6 hodín. 

Čítať ďalej...

Požiadavka zákaznika pre vstup CRV do doby modernej bola lepšia konektivita s iPhone a iPad. Tak sme osadili multi Pioneer určenu /stvorenú/ pre prácu s týmito zariadeniamu. Do stredového tunela sme osadili USB, AUX, HDMI konektor pre lepšiu konektovitu a aby bolo všetko po ruke. Samozrejme rádio má aj BlueTooth a BT audio, takže vstup do doby modernej sa podaril. V prípade potreby má rádio možnosť pripojenia parkovacej kamery, zosilňovačov, LCD a pod. Montáž nám trvala 4 hodiny. 

Čítať ďalej...

V tomto pracovnom aute sme menili sériové autorádio za multimédiu Pioneer. Pôvodné autorádio už nevyhovovalo a tak muselo prísť k jeho výmene.. Našťastie su auta kde to ešte ide meniť. Multimédia ma veľa možnosti konektivity cez USB, AUX, AV, BT, BT audio a samozrejme môžete si "strčiť" aj parkovaciu kameru pre ľahšie parkovanie. Aj v tejto Navare sme ju montovali, ono už keď sa montuje multimédia je to viac menej samozrejmosť. Dnes sú skoro OEM parkovacie kamery za cca 75eur s DPH čo už pri cene multimédie cca od 200eur nieje až tak veľa. Montáž parkovacej kamery multimédie nám trvala 5 hodín.  

Čítať ďalej...

V tomto starššom Tuaregu sme menili OEM rádio za multimédiu PIONEER. OEM rádio vzhľadom na vek nemalo potrebné funkcie a tak prišlo k jeho zámene. Pioneer ponúka Navigáciu, AUX, BT, BT Audio, CD-DVD mechaniku. Pozeranie filmov nieje problém ani parkovacia kamera, vlastne už nič nieje problém. Funkčnosť aj konektivita je úplne na inej úrovni a hlavne je to moderné rádio. V aute sme na čelné sklo nalepili DAB anténu na príjem DAB rádia. Vzhľadom na aktívny sound system muselo prísť k jeho prekáblovaniu, čo nieje u nás problém, len si to vyžiadalo čas. Celá montáž nám trvala jeden pracovný deň. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club