Zosilňovače
DSP_ZOSILNOVAC_SKODA_FABIA_MACROM_M-DSPA.401-2623.jpg

Tento zosilňovač rozšíril ponuku DSP zosilňovačov. Výborná myšlienka malého zosilňovača a DSP s ladením cez Aplikáciu v telefóne. Nejedné sa o 500W monštrum, ale na bežné montáže úplne postačuje. K zosilňovaču sa dokupuje kabeláž, ktorá sa dopojí na sériové radio a originál kabeláž. /kompatibilitu s autom treba preveriť pred kúpou/  Samozrejme treba do zosilňovača priviesť aj "šťavu" a na to je potrebný napäťový set 10mm2. Nastavovanie je veľmi intuitívne a keď človek vie počúvať nie je problém nastaviť časové korekcie, strmosť, equalizér a hlasitosti. Jeho cena je 299eur.

ZOSILNOVAC_SUBWOOFER_BMW_530_CLARION_-0900.jpg

Do tohto BMW si zákazník žiadal namontovať svoj zosilňovač Clarion ktorý si priniesol, s čím sme nemali vôbec problém. Montáž nám trvala 2 hodiny.

ZOSILNOVAC_SUBWOOFER_OPEL_ASTRA_JBL_CRUNCH-6241.jpg

V tomto opli už sme toho dosť spravili. Teraz prišiel ča na už vymenené reproduktory dopojiť zosilňovač. Zvolili sme trojkanál CRUNCH malých rozmerov a v priaznivej cene. Zosilňovač je napojený na predné reproduktory od Ground Zera a subwoofer JBL. Subwoofer sme zvolili JBL STAGE 1200B, ktorý je najmenší aký máme v ponuke. V cene 99eur ponúka veľmi dobrý výkon v malom balení. Napeťový set samozrejme 20mm2 aby bolo dosť "šťavy". Zoslňovač v cene 229eur ponúka aj káblové REMOTE na ovládanie výkonu pre subwoofer a tým zvýraznenie, alebo ubranie basov podľa pesničky. Montáž nám travala 5 hodín. 

ZOSILNOVAC_VW_T4_HIFONICS-8034.jpg

Tento VW Multivan mal už od nás vytlmené a odhlučnené dvere osadené overenými reproduktormi Hertu Energy série. Teraz sme dopojili štvorkanál Hifonics, ktorý si zákazník doniesol. Na predná výstupy sme zapojili už spomínané reproduktory HERTZ a na zadné sme dopojiili subwoofer PowerBass 10" osadený v uzavrenke, samozrejme vytlmenej. Zvuku samozrejme pomohol ako zosilňovač tak aj subwoofer. To je vždy istota zlepšenia. Montáž nám trvala cca 4h. 

ZOSILNOVAC_SKODA_OCTAVIA_CRUNCH-8520.jpg

Vzhladom na to, že zákaníkovy sa odpálil starý zosilovač, tak sa rozhodol tam dať nový od CRUNCH GTX 4800. Zosilovač sme napojili a upevnili na zadné sedadlo. Káble sme tiež dávali nové a krásne vypáskovali aby sa nehýbali a aby to bolo aj esteticky pekné. Samozrejme tento 4 kanál má pribalené aj káblové ovládanie, takže zapojenie predné kompá a zadný výstup na subwoofer nieje problém. Regulácia subwoofera pomocou ovládania dovoľuje dávkovať basy podľa nálady, žánru a momentálnej potreby. Montáž nám trvala 5 hodín

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club