Zosilňovače
Čítať ďalej...

Do tohto BMW si zákazník žiadal namontovať svoj zosilňovač Clarion ktorý si priniesol, s čím sme nemali vôbec problém. Montáž nám trvala 2 hodiny.

Čítať ďalej...

V tomto opli už sme toho dosť spravili. Teraz prišiel ča na už vymenené reproduktory dopojiť zosilňovač. Zvolili sme trojkanál CRUNCH malých rozmerov a v priaznivej cene. Zosilňovač je napojený na predné reproduktory od Ground Zera a subwoofer JBL. Subwoofer sme zvolili JBL STAGE 1200B, ktorý je najmenší aký máme v ponuke. V cene 99eur ponúka veľmi dobrý výkon v malom balení. Napeťový set samozrejme 20mm2 aby bolo dosť "šťavy". Zoslňovač v cene 229eur ponúka aj káblové REMOTE na ovládanie výkonu pre subwoofer a tým zvýraznenie, alebo ubranie basov podľa pesničky. Montáž nám travala 5 hodín. 

Čítať ďalej...

Tento VW Multivan mal už od nás vytlmené a odhlučnené dvere osadené overenými reproduktormi Hertu Energy série. Teraz sme dopojili štvorkanál Hifonics, ktorý si zákazník doniesol. Na predná výstupy sme zapojili už spomínané reproduktory HERTZ a na zadné sme dopojiili subwoofer PowerBass 10" osadený v uzavrenke, samozrejme vytlmenej. Zvuku samozrejme pomohol ako zosilňovač tak aj subwoofer. To je vždy istota zlepšenia. Montáž nám trvala cca 4h. 

Čítať ďalej...

Vzhladom na to, že zákaníkovy sa odpálil starý zosilovač, tak sa rozhodol tam dať nový od CRUNCH GTX 4800. Zosilovač sme napojili a upevnili na zadné sedadlo. Káble sme tiež dávali nové a krásne vypáskovali aby sa nehýbali a aby to bolo aj esteticky pekné. Samozrejme tento 4 kanál má pribalené aj káblové ovládanie, takže zapojenie predné kompá a zadný výstup na subwoofer nieje problém. Regulácia subwoofera pomocou ovládania dovoľuje dávkovať basy podľa nálady, žánru a momentálnej potreby. Montáž nám trvala 5 hodín

Čítať ďalej...

Ďalšia "schovávačka". Tentoraz sme schovali dva zosilňovače a jeden kapacítor pod sedadlo spolujazdca. Dávali sme 4 kanál Hifonics na predné a zadné reproduktory a maličký dvojkanál na subwoofer. Samozrejme Kapacitor 1F, ktorý slúži aj ako distribučný blok. Napájací set 20mm2 je v poslednej dobe u nás už štandart nakoľko 29,90eur už nieje až tak veľa. Montáž nám trvala pol dňa.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club