Zosilňovače
Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130
Čítať ďalej...

Tento VW Multivan mal už od nás vytlmené a odhlučnené dvere osadené overenými reproduktormi Hertu Energy série. Teraz sme dopojili štvorkanál Hifonics, ktorý si zákazník doniesol. Na predná výstupy sme zapojili už spomínané reproduktory HERTZ a na zadné sme dopojiili subwoofer PowerBass 10" osadený v uzavrenke, samozrejme vytlmenej. Zvuku samozrejme pomohol ako zosilňovač tak aj subwoofer. To je vždy istota zlepšenia. Montáž nám trvala cca 4h. 

Čítať ďalej...

Vzhladom na to, že zákaníkovy sa odpálil starý zosilovač, tak sa rozhodol tam dať nový od CRUNCH GTX 4800. Zosilovač sme napojili a upevnili na zadné sedadlo. Káble sme tiež dávali nové a krásne vypáskovali aby sa nehýbali a aby to bolo aj esteticky pekné. Samozrejme tento 4 kanál má pribalené aj káblové ovládanie, takže zapojenie predné kompá a zadný výstup na subwoofer nieje problém. Regulácia subwoofera pomocou ovládania dovoľuje dávkovať basy podľa nálady, žánru a momentálnej potreby. Montáž nám trvala 5 hodín

Čítať ďalej...

Ďalšia "schovávačka". Tentoraz sme schovali dva zosilňovače a jeden kapacítor pod sedadlo spolujazdca. Dávali sme 4 kanál Hifonics na predné a zadné reproduktory a maličký dvojkanál na subwoofer. Samozrejme Kapacitor 1F, ktorý slúži aj ako distribučný blok. Napájací set 20mm2 je v poslednej dobe u nás už štandart nakoľko 29,90eur už nieje až tak veľa. Montáž nám trvala pol dňa.

Čítať ďalej...

Keď zistíte resp počujete, že to nieje ono a reproduktory ste už vymenili treba porozmýšlať či im dávate to čo si zaslúžia a potrebujú.  Síce to aj na autorádio hraje, ale keď dostanú výkon aký potrebujú tak až vtedy budete počuť čo vo Vaších reproduktoroch je. Samozrejme každý zosik hraje trochu inak no keď si dáte niecčo dobreé a značkové tak určite neobanujete. V tomto prípade pre potrebu schovať zosilňovač som zvolil HXA45. Malý výkonný a nie moc drahý 4kanál. Samozrejme zvuk je úplne iný a zretelnejší a všetko je zrazu viacej zretelnejšie na počúvanie. Montáž nám trvala 4 hodiny.

Čítať ďalej...

Toto je naj riešenie podľa mňa. Zákazník nevie čo chce,ale má nejaké Eura a niečo chce aj keď nevie do akých "sfér" audiotuningu by išiel. Ale repro nevyhovuje a tak sa vymenia v prvom kroku reproduktory a vytlmia sa dvere. Následne prejde nejaký čas a v peňaženke pribudne pár Eur a tak príde zákazník a audiotuning pokračuje ďalším krokom, kedy reproduktory vymenené dostanu konečne toľko výkonu koľko si zaslúžia a koľko im rádio nedávalo. V tomto prípade sme montovali podľa mňa skvelý 4 kanál HXA45, ktorý má malé rozmery a aj prijateľnú cenu. Osadenie pod sedadlo, aby nezavadzalo nič v kufri pre nás nieje problém, veď zosik tam krásne zapadne a máme pripravené všetky veci potrebné k bezpečnej montáži. Celá montáž nám trvala 3 hodiny a zvuk sa samzrejme posunul výrazne k lepšiemu. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club