Tlmenie
Čítať ďalej...

 Vzhľadom na slabšie odhlučnenie od výroby sme po dohovore so zákazníkom pristúpili k vytlmeniu/odhlučneniu podlahy. Na tento úkon sme použili Gladen MULTI. Ide o "sendvič" ALU-butyl-u a Neoprenu. Výsledok bude menej hluku zo zadnej časti vozidla. Montáž nám trvala 5h cena za prácu + materiál 288eur.

Čítať ďalej...

Vzhľadom na slabšie odhlučnenie od výroby sme po dohovore so zákazníkom pristúpili k vytlmeniu/odhlučneniu podlahy. Na tento úkon sme použili Gladen MULTI. Ide o "sendvič" ALU-butyl-u a Neoprenu. Výsledok bude menej hluku zo zadnej časti vozidla. Montáž nám trvala 5h cena za prácu + materiál 288eur.

Čítať ďalej...

Tento Forester má už osadený Harman Kardon soundsystem, takže stačilo vytlmiť a odhlučniť dvere, nakoľko zákazník bol so zvukom spokojný. Dvere sme po rozobraní poriadne vytlmili STP Gold-om a tapacíre STP-Silverom. Na odhlučnenie u nás do dverí používame výborny GLADEN a na tapacíre prišiel tiež od GLADEN-u POLY. Vytlmenie zabráni rezonanciám či od hudby, alebo od kvality naších ciest a odhlučnenie ma na starosti čo najviac hluku za jazdy zadržať vonku a tým pádom je komfort jazdy lepší a aj reprodukcia hudby lepšia za jazdy. Montáž nám trvala 3h a cena práca + materiál 219eur. 

Čítať ďalej...

V tomto jednotkovom BMW sa zo zadnej časti vozidla občas ozývali rezonancie. Po rozobraní zadnej časti vozidla sme plechové časti vozidla vytlmili a odhlučnili. Na vodorovné časti /podlaha, pláto/ sme použili GLADE AERO MULTI a na zvislé /boky auta/ kombinácia STP BLACK GOLD a GLADEN AERO WAVE. Skušobná jazda neukázala žiadne rezonancie a tak si zákazník môže vychutnávať tichšie a komfortnejšie vozenie. Montáž trvala 7 hodín a cena práca + materiál 270eur. 

Čítať ďalej...

Za účelom odstránenia hluku od kolies sme vytlmili a odhlučnili predne a zadné podblatníky. Ako vytlmenie sme použili Silent Coat M2 a odhlučnenie Gladen Neoprene 6. Montáž nieje finančne náročná vychádza podľa použitého materiálu a množstva cca 120eur za 2 podblatníky. Následne sme ešte vytlmili a odhlučnili kapotu pomocou STP Silver a STP HOOD. Tento úkon patrí tiež medzi finančne nenáročne s cenou podľa typu a množstva materiálu 80-150eur. Časovo sme strávili na tomto aute 69 hodín.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club