Tlmenie
Notice: Undefined property: JCategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130
Čítať ďalej...

 Požiadavka zákazníka, respektíve problém, bol hluk zozadnej časti vozidla VW Golf 7. Prišlo teda k nevyhnutnému a kufor sme po odstrojení kompletne vytlmili a odhlučnili. Tento proces ide dvoma spôsobmi a to prvým relatívne rýchlim a jednoduchým použitím tzv "sendičového" materiálu, kde už je spojené tlmenie a odhlučnenie a tým pádom jdva kroky robíte v jednom. To je asi tak všetko ohľadom výhod aj keď výsledok je ste obmedzený výberom. Osobne preferujem druhý spôsob a to je poriadne aplikovať kvalitné tlmenie s hrúbkou 2-2,2mm a naň podľa možnosti čo najhrubšie a najefektívnejšie odhlučnenie 0,6-1,8cm.

Čítať ďalej...

Subaru BRZ už od nás má vytlmené a odhlučnené predné dvere osadené overenými Ground Zero GZTC165TXII, no a prišiel rad na zadok. Po rozobrati sme všetko pekne vytlmili a odhlučnili, aby mal reproduktor dobrý pracovný priestor. Aby všetko bolo tak ako má byť osadili sme pomocou MDF redukcií koaxiálne repro Ground Zero GZTF 16TX. Tlmenie Silent Coat M2 a odhlučnenie Gladen AERO kvalitné materiály. Montáž nám trvala cca 6 hodín.

Čítať ďalej...

V tomto Forde sme už menili reproduktory, no vzhľadom na nedostatok financií sme tlmenie a čiastočné odhlučnenie nechali na neskor. Ten čas práve nastal a tak sme dvere vytlmili pomocou Ground zero Gold a tapacíre Ground Zero Silver. Sú to veľmi dobré materiály a u nás overené samozrejme. Čiastočné odhlučnenie sme robili hlavne pre zvuk reproduktorov a použili sme Gladen Aero Wave. Montáž nám trvala jeden pracovný deň..

Čítať ďalej...

 Aby to nebol na tomto Volkswagene T4 iba čistý plech, tak sa zákazník rozhodol dať vytlmiť a odhlučniť predné dvere a vymeniť reproduktory. Dvere sme vytlmili Silent Coat-om 2MM a odhlučnili Gladen AERO WAVE-om. Dverové obloženie sme vytlmili kvalitným materiálom od Ground Zero GZDM 3750 Gold. Reproduktory si vybral od HERTZ-u ESK 165.5L. Tieto kvalitné reproduktory v kombinácii s vytlmením a odhlučnením dverí boli presne to čo zákazník požadoval. Montáž nám trvala 8 hodín.

Čítať ďalej...

 Tento Opel Astra prešiel vytlmením a odhlučnením dverí, vytlmením podblatníkov a výmenou reproduktorov. Výmena predných reproduktorov za kvalitné Ground Zero GZTC 165 TXII a zadných reproduktorov za koaxiálne Ground Zero GZTF 16TX je o to lepšia, že zákazník sa rozhodol aj vytlmiť a odhlučniť dvere. Dvere sme odhlučnili materiálom Silent Coat 2MM a odhlučnili s Gladen AERO WAWE. Na dverové obloženie sme použili Ground Zero GZDM Silver. Pre zníženie hluku od kolies a lepší pocit z hudby sme vytlmili podblatníky materiálom Silent Coat 2MM a materiálom Neoprene 6. Montáž nám trvala 12 hodín.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club