Tlmenie
Čítať ďalej...

Zákazník pociťoval veľký hluk od kolies a tak sme sa rozhodli pre tlmenie a odhlučnenie podblatníkov. Po rozobratí, dôkladnom umití a samozrejme vysušení a odmastnení sme pristúpili k vytlmeniu kovových časti pomocou Silent Coat a odhlučnili neoprene 10 a neoprene 6 samozrejme s prihliadnutim na miesto. Predné podblatníky sme vzhľadom na miesto vytlmili a odhlučnili Gladen-om MULTI. Montáž nám trvala 5 hodiny, samozrejme zákaznik bol pri nás. Cena práca + materiál 220eur.

Čítať ďalej...

 Vzhľadom na slabšie odhlučnenie od výroby sme po dohovore so zákazníkom pristúpili k vytlmeniu/odhlučneniu podlahy a podblatníkov. Na tento úkon sme použili Gladen MULTI na vytlmenie kufra a bokov kufra. Ide o "sendvič" ALU-butyl-u a Neoprenu. Na vytlmenie podblatníkov sme použili SilenT Coat a Gladen Neoprene 6. Výsledok bude menej hluku zo vo vozidle. Montáž nám trvala 7h cena za prácu + materiál 420eur. Všetko potrebné k tejto montáži si viete zakúpiť u nás, alebo na našom eshope.

Čítať ďalej...

Pre zníženie hluku od motora sme vytlmili a odhlučnili "torpedo" na mojej XC90. Nakoľko ide mne vždy o naj účinok niesom obmedzený aký materiál a vždy si dávam to čo je podľa mňa najlepšie. Ako vytlmenie sme použili Silent Coat Multilayer Extra a na odhlučnenie Gladen a Neoprene 10. Montáž trvala 2h.

Čítať ďalej...

SAMRT podľa priložených foto nebol moc vytlmený a ani odhlučnení. Ale nakoľko sa nejedná o SUV 7miestne, ale o 2 miestny Smart rozoberanie ani skladanie nebola záležitosť dlhého času. Ani množstvo materiálu použitého majiteľa nepoloží na kolená. Na podlahu, boky a tretie dvere sme použili "sendvič" GLADEN MULTI a na dverový obklad kombináciu STP Silver a GLADEN NEOPRENE. Podľa slov majiteľa je výsledok super a nakoľko sa tak rozhodol vzhľadom na ine auto u nás tlmené som rád, že sme ho uspokojili. Montáž nám trvala jeden pracovný deň. Všetko potrebné k tejto montáži si viete zakúpiť u nás, alebo na našom eshope.

Čítať ďalej...

 Zákazník pociťoval veľký hluk od predných kolies a tak sme sa rozhodli pre ich tlmenie a odhlučnenie. Po rozobratí, dôkladnom umití a samozrejme vysušení a odmastnení sme pristúpili k vytlmeniu kovových časti pomocou Silent Coat M4 a plastový podblatník sme odhlučnili pomocou Gladen Neoprene, ktorý je veľmi ľahko tvarovatelný aj na nepravidelné tvary plastového podblatníka. Montáž nám trvala 2,5 hodiny, cena práca + materiál 109eur. Všetko potrebné k tejto montáži si viete zakúpiť u nás, alebo na našom eshope.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club