Tlmenie
TLMENIE_ODHLUCNENIE_NISSAN_XTRAIL_DRARTEX_-1817.jpg

Zákazník si neprial zatiaľ meniť reprodutkory, takže stačilo vytlmiť a odhlučniť dvere. Dvere sme po rozobraní poriadne vytlmili DrARTEX Medium a tapacíreDrARTEX Light. Na odhlučnenie u nás do dverí používame výborny NEOPRENE s hrúbkou 6 a 10mm. Vytlmenie zabráni rezonanciám či od hudby, alebo od kvality naších ciest a odhlučnenie ma na starosti čo najviac hluku za jazdy zadržať vonku a tým pádom je komfort jazdy lepší a aj reprodukcia hudby lepšia za jazdy. Montáž nám trvala 6h a cena práca + materiál 370eur. 

TLMENIE_ODHLUCNENIE_PODBEHY_TORPEDO_KUFOR_DVERE_POD_NOHAMI_VW_PASSAT_B8_ALLTRACK_DRARTEX_REDWIND_NEOPRENE-1552.jpg

Hlučnosť v tomto Pasate bola na vyššej úrovni, čo majiteľovi nevyhovovalo. Majiteľ sa rozhodol pre vytlmenie a odhlučnenie štyroch dverí, kufru, predných podblatníkov, priestoru pod nohami vodič+spolujazdec a torpéda. Pre lepšie tesnenie dverí sme do dverového tesnenia doplnili REDWIND od DrARTEX, ktorý zabezpečí lepšiu tesnosť dverí a tým pádom menej hluku prenikajúceho cez dvere počas jazdy. Jedná sa o lepšie tlmenie a väčšie a rozumnejšie odstránenie hluku a rezonancií. Tlmiaci materiál volíme podľa toho čo sa tlmí a toho čo treba materiálom dosiahnuť. Jedná sa hlavne o hrúbku zvoleného materiálu. V tomto prípade sa použil tlmiaci materiál od DrARTEX. Na odhlučnenie sme zvolili Neoprene 6 a DrARTEX. Montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál 1200eur.   

TLMENIE_ODHLUCNENIE_MAZDA_6_DRARTEX_NEOPRENE_-0782.jpg

Zákazník sa po rozhovore rozhodol pre riešiť problém s hlukom prvým krokom vytlmením a odhlučnením predných podblatníkov a štyroch dverí. Nakoľko nebolo možné nechať auto u nás dva dni ostatné veci sa nehali na ďalší termín. každopádne toto je veľmi dobré tlmenie a odhlučnenie. Sedíte v aute a dvere su najbližší diel, ktorý po tlmení a odhlučnení určite oceníte. Problém u Mázd je hluk od kolies, veľa zákazníkov sa na to sťažuje, a tak sme vytlmili a odhlučnili predné podblatníky. Výsledok je určite znateľný a po napočúvaní sa zákazník rozhodne ktoré diely ďalej vytlmíme a odhlučníme. Montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál je 523eur.  

TLMENIE_ODHLUCNENIE_KUFOR_PODBLATNIKY_PODLAHA_VW_PASSAT_DRARTEX_GLADEN_SILENT_COAT_-0477.jpg

Tento VW Passat nebol dostatočne odhlučnení od výroby, čím trpí väčšina nových áut, a preto sme sa so zákazníkom rozhodli pre tlmenie a odhlučnenie častí, kde najviac pociťuje hluk.  Vytlmili a odhlučnili priestor pod nohami vodiča a spolujazdca, predné podblatníky a kufor. Tlmiaci materiál volíme podľa toho čo sa tlmí a toho čo treba materiálom dosiahnuť a samozrejme aké sú priestorové možnosti. Jedná sa hlavne o hrúbku zvoleného materiálu. V tomto prípade sa použil tlmiaci materiál od DrARTEX GOLD. Na odhlučnenie sme zvolili Neoprene 6 a DrARTEX. Na kufor sme použili "sendvič" od Silent Coat a Gladen. Montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál 616eur.   

TLMENIE_ODHLUCNENIE_TOYOTA_GT86_DrARTEX_NEOPRENE-9674.jpg

V tejto toyote išlo najmä o odstránenie rezonancií a zlepšenie komfortu. Dvere sme vytlmili tlmiacim materiálom DrARTEX a odhlučnili Neoprene 6 a pre lepšie odhlučnenie sme pridali aj na tapacír odhlučnenie DrARTEX. Tak isto sme poodstraňovali rezonancie z ovládania sťahovania okien. Montáž nám trvala 6 hodín a cena práca + materiál 235eur. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club