Tlmenie
Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130
Čítať ďalej...

 V tomto Subaru sme po rozhovore so zákazníkom pristúpili k vytlmeniu a odhlučneniu. Dohodli sme sa na dverách, podblatníkov, kapoty a priestorom pod nohami vodiča a spolujazdca. Vytlmením a odhlučnením sme dosiahli menší hluk za jazdfy vo vozidle prenikajúci do a s vozidla, lepšiu reprodukciu hudby aj pri zanechaní sériových reproduktorov a komfortnejší pocit pri jazde. Dnes už je dostatok materiálov, ktoré sa dajú dobre kombinovať a vzhľadom na cenu už ani niesu nedostupné tak ako niekedy. Montáž nám trvala jedne pracovný deň.

Čítať ďalej...

Hlavná myšlienka lepšieho Komfortu cestovania v tomto americkom autobuse sa nám podarila zrealizovať. Stačilo nám k tomu pár dní a pár krabíc tlmenia a odhlučnenia. Tlmili a odhlučňovali sme boky, dvere a podlahu. Ro že s a nejedná o "drobčeka" nasvedčuej množstvo použitého materiálu.Základ po vytlmení bolo s autom s apreviesť a poodstraňovať rezonancie plastov a všetkého čo za jazdy vydávalo pazvuky, ktoré vadili osádke vozidla. Montáž nám trvala 3dni. 

Čítať ďalej...

V tomto novom Evoqu pri reprodukcií hudby rezonovali aj dverové obloženia a aj bočné plasty v zadnej časti. Dvere sme samozrejme vytlmili pomocou Silent Coat a odhlučnili výborným Gladen Aero Wave. Na tapacíre a plasty sme použili tlmenie od Ground Zero GOLD. Výsledok je reprodukcia hudby bez rezonancií a tým pádom spokojný zákazník. Celá montáž nám trvala 1,5 dňa, opatrne aby sa nič nepokazilo. 

Čítať ďalej...

 Požiadavka zákazníka, respektíve problém, bol hluk zozadnej časti vozidla VW Golf 7. Prišlo teda k nevyhnutnému a kufor sme po odstrojení kompletne vytlmili a odhlučnili. Tento proces ide dvoma spôsobmi a to prvým relatívne rýchlim a jednoduchým použitím tzv "sendičového" materiálu, kde už je spojené tlmenie a odhlučnenie a tým pádom jdva kroky robíte v jednom. To je asi tak všetko ohľadom výhod aj keď výsledok je ste obmedzený výberom. Osobne preferujem druhý spôsob a to je poriadne aplikovať kvalitné tlmenie s hrúbkou 2-2,2mm a naň podľa možnosti čo najhrubšie a najefektívnejšie odhlučnenie 0,6-1,8cm.

Čítať ďalej...

Subaru BRZ už od nás má vytlmené a odhlučnené predné dvere osadené overenými Ground Zero GZTC165TXII, no a prišiel rad na zadok. Po rozobrati sme všetko pekne vytlmili a odhlučnili, aby mal reproduktor dobrý pracovný priestor. Aby všetko bolo tak ako má byť osadili sme pomocou MDF redukcií koaxiálne repro Ground Zero GZTF 16TX. Tlmenie Silent Coat M2 a odhlučnenie Gladen AERO kvalitné materiály. Montáž nám trvala cca 6 hodín.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club