Tlmenie
TLMENIE_ODHLUCNENIE_SKODA_OCTAVIA_3_RS_DRARTEX_NEOPRENE_-1939.jpg

Táto Octávia RS mala od výroby audiosystém Canton, ktorý majteľovy stačil len pri vyššej hlasitosti sa z dverí ozývali rezonancie. Dvere sme rozobrali a vytlmili DrARTEX-om a samozrejme keď už bolo všetko rozobraté aj odhlučnili Neoprene 6. Nakoľko zákaznik požadoval výseldok bez kompromisou, použili sme viacej materiálu. Po poskladaní a vyskúšaní rezonancie vďaka tlmeniu sa už neprejavovali. Montáž nám trvala 2h cena práca + materiál  190eur.

TLMENIE_ODHLUCNENIE_VW_PASSAT_B8_DRARTEX_NEOPRENE_SILENT_COAT_GLADEN-1545.jpg

 V tomto VW Passat sme vytlmili a odhlučnili kufor, priestor pod zadnými sedadlami, podblatniky, torpedo a priestor pod nohami vodiča a spolujazdca. Jedná sa o lepšie tlmenie a väčšie a ruzumnejšie odstránenie hluku a rezonancií. Tlmiaci materiál volíme podľa toho čo sa tlmí a toho čo treba materiálom dosiahnuť. Jedná sa hlavne o hrúbku zvoleného materiálu. V tomto prípade sa použil tlmiaci materiál od DrARTEX a Silent Coat. Na odhlučnenie sme zvolili Neoprene 6 a na podblatniky DrARTEX. Na kufor sme použili "sendvič" Gladen Multi. Montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál 600eur.

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_KUFOR_MERCEDES_BENZ_E_DLS_DRARTEX_NEOPRENE-1100.jpg

 V druhom kole sme vytlmili a odhlučnili v tomto Mercedes Benz E-Classe kufor, priestor pod zadnými sedadlami a zadné dvere. Tlmiaci materiál sme použili od DrARTEX, ktorý používame na plastové a plechové časti. Odhlučnenie Neopren 6 a 10mm podľa priestorových možností a do dverí Gladen Aero Wave. Tak ako v predných, tak aj v zadných sme vymenili reproduktory za komponentné DLS MB6.2. Auto je teraz tižšíe komfortnejšie a lepšie hraje. Montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál 790eur.

TLMENIE_ODHLUCNENIE_PODBLATNIKY_TORPEDO_MERCEDES_BENZ_B_NEOPRENE_DRARTEX_SILEN_COAT_-0846.jpg

Tento Mercedes prešiel u nás vytlmením predných a zadných podblatníkov materiálmi od DrArtex a Neoprene. Vzhľadom na potrebu zniženia hľuku počas jazdy sme vytlmili a odhlučnili aj priestor pod nohami vodiča a spolujazdca a "torpedo" priestor pod stieračmi materiálom od DrArtex a Neoprene. Cena práca + materiál 490eur a montáž nám trvala 1 den. 

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_MERCEDES_BENZ_E_250_DRARTEX_NEOPRENE_-0414.jpg

Tento Mercedes prešiel u nás vytlmením predných a zadných podblatníkov materiálmi od DrArtex a Neoprene. Vzhľadom na potrebu zniženia hľuku počas jazdy sme vytlmili a odhlučnili aj predné dvere, kde sme sa po porade so zákazníkom a prezretí OEM reproduktorov rozhodli aj pre ich výmenu. Dvere sme vytlmili DrArtex a odhlučnili Gladen-om a reproduktory sme zvolili DLS MB6.2 zvukovo veľmi vyrovnané. Vhodné ako na rádio tak aj na zosilňovač. Cena práca + materiál 780eur a montáž nám trvala 1 den.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club