Tlmenie
Čítať ďalej...

Vytlmenie a odhlučnenie výrazne pomôže aj Prémiovým zvukovým systémom. Nieje možné pri sériovej výrobe venovať dostatok času tlmeniu a odhlučneniu. My na to čas máme. V tomto prípade sme vytlmili dvere pomocou STP Gold a Silver a odhlučnili pomocou Gladen Aero Wave. Dvere pri nebudú rezonovať, stŕpať a vydávať pazvuky pri hraní hudby a vďaka odhlučneniu bude aj jazda komfortnejšia a tichšia. Montáž nám trvala 1 pracovný deň. 

Čítať ďalej...

Táto mazda sa nám veľmi dobre tlmila a odhlučňovala. Hlavne preto, že sa dobre rozoberá a skladá, ale aj pre zákazníka, ktorý presne vedel čo chce a kam to chce. Používali sa čo najlepšie a najhrubšie materiály pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku. Použili sme materiáli STP Gold, Silent Coat, Gladen Aero Wave, Neoprene 6, Neoprene 10. Časovo sme auto robili 4 dni a zákazník je spokojný s vysledným utlmením.  

Čítať ďalej...

Na tomto Opli sme vytlmiliodhlučnili dvere, kufor, pod zadnými sedadlami, kapotu. Dvere sme vytlmili Ground Zero Gold a na odhlučnenie Gladen Aero wave. Na vytlmenie kapoty sme použili Silent Coat a odhlučnenie Gladen Auero Wave. Na kufor sme použili sendvič od Gladen-u Aero Multi. Tlmenie a odhlučnenie zabraňuje nežiaducim rezonanciám kovových a plastových častí vozidla, uchováva viac hudby v aute a minimalizuje zvuky z okolitého prostredia či od motora a kolies až po vonkajšie zvuky.Montáž nám trvala 1 den. 

Čítať ďalej...

Na tomto Seate sme vytlmili a odhlučnili dvere, kufor, pod zadnými sedadlami, kapotu a podblatníky. Dvere sme vytlmili Ground Zero Gold a na odhlučnenie Gladen Aero wave. Na podblatníky sme použili Neoprene. Tlmenie zabraňuje nežiaducim rezonanciám kovových a plastových častí vozidla, uchováva viac hudby v aute a minimalizuje zvuky z okolitého prostredia či od motora a kolies až po vonkajšie zvuky.

Montáž nám trvala 1 den.

Čítať ďalej...

 V tomto Subaru sme po rozhovore so zákazníkom pristúpili k vytlmeniu a odhlučneniu. Dohodli sme sa na dverách, podblatníkov, kapoty a priestorom pod nohami vodiča a spolujazdca. Vytlmením a odhlučnením sme dosiahli menší hluk za jazdfy vo vozidle prenikajúci do a s vozidla, lepšiu reprodukciu hudby aj pri zanechaní sériových reproduktorov a komfortnejší pocit pri jazde. Dnes už je dostatok materiálov, ktoré sa dajú dobre kombinovať a vzhľadom na cenu už ani niesu nedostupné tak ako niekedy. Montáž nám trvala jedne pracovný deň.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club