Tlmenie
Čítať ďalej...

 Aby to nebol na tomto Volkswagene T4 iba čistý plech, tak sa zákazník rozhodol dať vytlmiť a odhlučniť predné dvere a vymeniť reproduktory. Dvere sme vytlmili Silent Coat-om 2MM a odhlučnili Gladen AERO WAVE-om. Dverové obloženie sme vytlmili kvalitným materiálom od Ground Zero GZDM 3750 Gold. Reproduktory si vybral od HERTZ-u ESK 165.5L. Tieto kvalitné reproduktory v kombinácii s vytlmením a odhlučnením dverí boli presne to čo zákazník požadoval. Montáž nám trvala 8 hodín.

Čítať ďalej...

 Tento Opel Astra prešiel vytlmením a odhlučnením dverí, vytlmením podblatníkov a výmenou reproduktorov. Výmena predných reproduktorov za kvalitné Ground Zero GZTC 165 TXII a zadných reproduktorov za koaxiálne Ground Zero GZTF 16TX je o to lepšia, že zákazník sa rozhodol aj vytlmiť a odhlučniť dvere. Dvere sme odhlučnili materiálom Silent Coat 2MM a odhlučnili s Gladen AERO WAWE. Na dverové obloženie sme použili Ground Zero GZDM Silver. Pre zníženie hluku od kolies a lepší pocit z hudby sme vytlmili podblatníky materiálom Silent Coat 2MM a materiálom Neoprene 6. Montáž nám trvala 12 hodín.

Čítať ďalej...

Zákazník si prial na tomto Nissane 370Z Nismo vytlmiť a odhlučniť kufor, dvere a podblatníky. Na dverové obloženie sme použili tlmenie Ground Zero GZDM Silver a na odhlučnenie Silent Coat 7 Formed . Kufor a podblatníky sme použili Silent Coat 2M a Neopren 6. Pri takomto športovom a výkonnom aute, bolo vytlmenie auta spôsob ako znížiť hluk motora, výfukov, kolies a vonkajších zvukov v interiéri auta. Teraz si môže zákazník užívať kľudnú jazdu a lepšiu hudbu. Montáž nam trvala 1 deň.

Čítať ďalej...

Máme tu ďalší Karavan. Tentokrát Citroen Jumper a probém s hlukom počas jazdy. Po dohovore so zákazníkom sme zvolili vytlmenie kapoty pomocou Silent Coat M2, odhlučnenie Gladen Aero Neoprene a vytlmenie polahy a dverí. Na podlahu sme použili STP Gold, podľa mňa veľmi dobrý materiál a na odhlučnenie Neoprene 6. Do dverí obľúbena kombinácia tlmenie STP Gold a odhlučnenie Gladen Aero Wave a Gladen Aero Neoprene. Po rozobratí dverí sme zistili poškodenie pôvodných reproduktorov a tak sme ich nahradili koaxiálnymi JBL CS762. Celá akcia nám trvala 1 pracovný deň. 

Čítať ďalej...

Zákazník pociťoval veľký hluk od predných kolies a tak sme sa rozhodli pre ich tlmenie a odhlučnenie. Po rozobratí, dôkladnom umití a samozrejme vysušení a odmastnení sme pristúpili k vytlmeniu kovových časti pomocou STP GOLD a plastový podblatník sme odhlučnili pomocou NEOPRENE 6, ktorý je veľmi ľahko tvarovatelný aj na nepravidelné tvary plastoého podblatníka. Montáž nám trvala 2,5 hodiny, samozrejme zákaznik bol pri nás. Zákazník si nakúpil veci na vatlmenie odhlučnenie kapoty a spokojne po zaplatení išiel počúvať zmenu hluku. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club