Tlmenie
Čítať ďalej...

Tento krát sme riešili veľa hluku v Kii Sportage. Zákaznik trval na predných podblatníkov a kufra ako začiatok. Na predné podblatníky sme použili SIlent Coat 2mm a Gladen Neoprene. Tým pádom sme vyriešili hluk od predných kolies. Zadne podblatníky sme nerobili, venovali sme sa poriadne kufru a blatníkom z vnútra. Použili sme materiál Ground zero GZDM Gold na podlahu a Silent Coat 2mm na blatníky ako vytlmenie a na odhlučnenie sme použili Gladen Aero Wave a Gladen Neoprene. Montáž nám trvala 1 deň.

Čítať ďalej...

Nie vždy "značkový" soun systém musí znamenať kvalitný zvuk. V tomto prípade pri vyššej hlasitosti rezonovali dvere a nebolo možne si vychutnať zvuk. Dvere sme vytlmili a odhlučnili. Stačilo nám pár plátov STP Gold a pár plátov odhlučnenia Gladen. Samozrejme rozobrať opatrne, odmastniť a poriadne vytlmiť čo sa dá a treba. Výsledok je príjemnejší zvuk, čo je naozaj počuť,  rezonancie sa stratili a samozrejme aj príjemnejší pocit "kľudu" za jazdy. Okrem dverí sme tlmili a odhlučnili aj predné podblatníky. V tomto prípade sme aj tlmili aby bol výsledok najlepší. Montáž nám trvala 8hodín..  

Čítať ďalej...

Japonské auta sú síce kvalitné, ale fabrické vytlmenie odhlučnenie nevyhovuje každému. V tomto prípade zákaznik požadoval vytlmenie a odhlučnenie podlahy a kufra. Použili sme na vytlmenie Dynamat XTREME a STP S. Na odhlučnenie sm epoužili STP do kabíny, Neoprén do kufra a na boky Gladen. Auto je po vyskúšaní zákazníkom tichšie a zákazník spokojný a to je to hlavné. Montáž nám trvala 1 den.

Čítať ďalej...

Nie vždy "značkový" soun systém musí znamenať kvalitný zvuk. V tomto prípade pri vyššej hlasitosti rezonovali dvere a nebolo možne si vychutnať zvuk. Dvere sme vytlmili a odhlučnili. Stačilo nám 7 plátov Ground Zero Gold a 2 pláty odhlučnenia. Samozrejme rozobrať opatrne, odmastniť a poriadne vytlmiť čo sa dá a treba. Výsledok je príjemnejší zvuk, čo je naozaj počuť, a rezonancie sa stratili. Montáž nám trvala 3hodiny. 

Čítať ďalej...

Ďalšie podblatníky vytlmené odhlučnené. Doba montáže je závislá od znečistenia podblatníkov a od prístupu ku dutine podblatníku. Výsledok je menej hluku od kolies a tým pádom komfortnejšie cestovanie. Táto montáž nám trvala cca 3h.  

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club