Tlmenie
Čítať ďalej...

Máme tu ďalší Karavan. Tentokrát Citroen Jumper a probém s hlukom počas jazdy. Po dohovore so zákazníkom sme zvolili vytlmenie kapoty pomocou Silent Coat M2, odhlučnenie Gladen Aero Neoprene a vytlmenie polahy a dverí. Na podlahu sme použili STP Gold, podľa mňa veľmi dobrý materiál a na odhlučnenie Neoprene 6. Do dverí obľúbena kombinácia tlmenie STP Gold a odhlučnenie Gladen Aero Wave a Gladen Aero Neoprene. Po rozobratí dverí sme zistili poškodenie pôvodných reproduktorov a tak sme ich nahradili koaxiálnymi JBL CS762. Celá akcia nám trvala 1 pracovný deň. 

Čítať ďalej...

Zákazník pociťoval veľký hluk od predných kolies a tak sme sa rozhodli pre ich tlmenie a odhlučnenie. Po rozobratí, dôkladnom umití a samozrejme vysušení a odmastnení sme pristúpili k vytlmeniu kovových časti pomocou STP GOLD a plastový podblatník sme odhlučnili pomocou NEOPRENE 6, ktorý je veľmi ľahko tvarovatelný aj na nepravidelné tvary plastoého podblatníka. Montáž nám trvala 2,5 hodiny, samozrejme zákaznik bol pri nás. Zákazník si nakúpil veci na vatlmenie odhlučnenie kapoty a spokojne po zaplatení išiel počúvať zmenu hluku. 

Čítať ďalej...

Tento krát sme riešili veľa hluku v Kii Sportage. Zákaznik trval na predných podblatníkov a kufra ako začiatok. Na predné podblatníky sme použili SIlent Coat 2mm a Gladen Neoprene. Tým pádom sme vyriešili hluk od predných kolies. Zadne podblatníky sme nerobili, venovali sme sa poriadne kufru a blatníkom z vnútra. Použili sme materiál Ground zero GZDM Gold na podlahu a Silent Coat 2mm na blatníky ako vytlmenie a na odhlučnenie sme použili Gladen Aero Wave a Gladen Neoprene. Montáž nám trvala 1 deň.

Čítať ďalej...

Nie vždy "značkový" soun systém musí znamenať kvalitný zvuk. V tomto prípade pri vyššej hlasitosti rezonovali dvere a nebolo možne si vychutnať zvuk. Dvere sme vytlmili a odhlučnili. Stačilo nám pár plátov STP Gold a pár plátov odhlučnenia Gladen. Samozrejme rozobrať opatrne, odmastniť a poriadne vytlmiť čo sa dá a treba. Výsledok je príjemnejší zvuk, čo je naozaj počuť,  rezonancie sa stratili a samozrejme aj príjemnejší pocit "kľudu" za jazdy. Okrem dverí sme tlmili a odhlučnili aj predné podblatníky. V tomto prípade sme aj tlmili aby bol výsledok najlepší. Montáž nám trvala 8hodín..  

Čítať ďalej...

Japonské auta sú síce kvalitné, ale fabrické vytlmenie odhlučnenie nevyhovuje každému. V tomto prípade zákaznik požadoval vytlmenie a odhlučnenie podlahy a kufra. Použili sme na vytlmenie Dynamat XTREME a STP S. Na odhlučnenie sm epoužili STP do kabíny, Neoprén do kufra a na boky Gladen. Auto je po vyskúšaní zákazníkom tichšie a zákazník spokojný a to je to hlavné. Montáž nám trvala 1 den.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club