Montáže
Notice: Undefined property: JCategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130

Montáže

Čítať ďalej...

Tento krát sme sa vrhli do úpravy audiosústavy nového Mercedes Benz E Class. Nakoľko sériový zvuk je namiesto staršieho modelu veľmi slabý. Do dveri sme osadili komponetné reproduktory Ground Zero Radioactiv série samozrejme sme ich vytlmili.Nakoľko sa jedná o nové reproduktory od nemeckej značkypanovala trošku obava najme o 100mm stred, ale výškový reproduktor bol overený montážami už. Tlmenie sme použili Ground Zero Gold. Na doplnenie basovej zložky a aj stredov sme použli 165mm stredobass tiež od Ground Zera Radioactiv série. Zvládnu zaťaženie a nestoja milión euro. Samozrejme nedostatok výkonu sme vyriešili pomocou štvorkanála CRUNCH GTO4125. Význačuje sa výbornou cenou, kompatibilitou s OEM rádiom, malými rozmermi a samozrejme aj zvukom. Dostatok "šťavy" ma na starosti 20mm2 napájací set a samozrejme aj 1,2F kapacítor. V druhom kroku ešte spravíme zadné dvere. Doba montáže 1,5 dňa.

Čítať ďalej...

Tento Superb mal od vyroby premiový sound system. Zvuk však majiteľovy nevyhovoval a tak sme po zvážený finančných možností a nárokov zázanika zvolili výmenu reproduktorov a dopojenie subwoofra. Dvere sme dôkladne vytlmili Ground Zero Gold + Silver a odhlučnili  Gladen Aero Wave. Pôvodný trojpásmový systém sme odpojili a nahradili dvojpásmom od Ground Zero GZTC 165TXII, ktoré ponúkajú za dobú cenu kvalitný zvuk.Subwoofer je u nás overený JBL GT Basspro 12, ktorý nestojí veľa a krásne dopĺňa basovú zložku. Samozrejme je v aute aj káblové REMOTE na reguláciu hlasitosti subwoofra, takže podľa nálady si "búchate". Kufor sme vytlmili Silent Coat M2 a odhlučnili NEOPRENE 6. Celá montáž nám trvala 2 dni.

Čítať ďalej...

Vzhľadom na možnosť zobrazenia parkovacích senzorov na originálne autorádio Škoda Columbus sme sa rozhodli pre montáž senzorov vhodnej na tento typ rádia a vozidla. Výhodou je, že sada komunikuje priamo cez CAN zbernicu a zobrazuje vzdialenosti od prekážky v celkom peknej grafike. Na zvukovú signalizáciu slúži reproduktor umiestnený v zadnej časti vozidla dodávaný v sade so senzormi. Jeho výhodou je možnosť regulovania hlasitosti. Senzory sme na požiadavku zákazníka a v spolupráci s naším lakernikom nalakovali do farby vozidla podľa kódu farby. Montáž nám trvala 4hodiny aj s kódovaním.  

Čítať ďalej...

V tejto RS-e sme dorabali podsvietenie interiéru. Išlo o podsvietenie pod nohami predných a zadných pasažiérov a kufra. Na podsvietenie sme použili hlinikový U profil uzavretý mliečnym plexisklom. Do U profilu sme nalepili LED pás bielej "mrtvej" farby. Svetlo je ovládané dverovými snímačmi a samozrejme aj vypínačom v stropnom svetle. Montáž nám trvala 4 hodiny. 

Čítať ďalej...

Vzhľadom na možnosť zobrazenia parkovacích senzorov na originálne autorádio Škoda Swing sme sa rozhodli pre montáž senzorov vhodnej na tento typ rádia a vozidla. Výhodou je, že sada komunikuje priamo cez CAN zbernicu a zobrazuje vzdialenosti od prekážky v celkom peknej grafike. Na zvukovú signalizáciu slúži reproduktor umiestnený v zadnej časti vozidla dodávaný v sade so senzormi. Jeho výhodou je možnosť regulovania hlasitosti. Senzory sme na požiadavku zákazníka a v spolupráci s naším lakernikom nalakovali do farby vozidla podľa kódu farby. Montáž nám trvala 4hodiny aj s kódovaním. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club