Montáže

Montáže

Čítať ďalej...

V tomto Merecedesi je spojenie pohodlnejšieho parkovania a dobrej hudby, vďaka parkovacej kamere, ktorá zobrazuje obraz na Multimédií od Kenwood-u a zosilňovača od Ground Zero GZIA 1.300HPX na ktorý je napojený subwoofer od JBL CSX 1400BP. Samozrejme výkon sa dá regulovať priamo v menu Kenwood-u, takže sa dá vždy dosiahnuť úroven akú si vyžaduje nahravka. Montáž nám trvala  8 hodín.

Čítať ďalej...

 Aby to nebol na tomto Volkswagene T4 iba čistý plech, tak sa zákazník rozhodol dať vytlmiť a odhlučniť predné dvere a vymeniť reproduktory. Dvere sme vytlmili Silent Coat-om 2MM a odhlučnili Gladen AERO WAVE-om. Dverové obloženie sme vytlmili kvalitným materiálom od Ground Zero GZDM 3750 Gold. Reproduktory si vybral od HERTZ-u ESK 165.5L. Tieto kvalitné reproduktory v kombinácii s vytlmením a odhlučnením dverí boli presne to čo zákazník požadoval. Montáž nám trvala 8 hodín.

Čítať ďalej...

Vzhladom na to, že zákaníkovy sa odpálil starý zosilovač, tak sa rozhodol tam dať nový od CRUNCH GTX 4800. Zosilovač sme napojili a upevnili na zadné sedadlo. Káble sme tiež dávali nové a krásne vypáskovali aby sa nehýbali a aby to bolo aj esteticky pekné. Samozrejme tento 4 kanál má pribalené aj káblové ovládanie, takže zapojenie predné kompá a zadný výstup na subwoofer nieje problém. Regulácia subwoofera pomocou ovládania dovoľuje dávkovať basy podľa nálady, žánru a momentálnej potreby. Montáž nám trvala 5 hodín

Čítať ďalej...

 Zákazník chcel do svojho BMW X5 pridať trochu bassov, tak sa rozhodol pre zosilovač CRUNCH GTO 1750 na ktorý bude napojdený subwoofer Ground Zero GZIC 12. Zosilovač sme skovali do kufra pod DVD mechaniku a box zo subwooferom perfektne sadol do kufra. Montáž nam trvala 5 hodín.

Čítať ďalej...

 Tento Opel Astra prešiel vytlmením a odhlučnením dverí, vytlmením podblatníkov a výmenou reproduktorov. Výmena predných reproduktorov za kvalitné Ground Zero GZTC 165 TXII a zadných reproduktorov za koaxiálne Ground Zero GZTF 16TX je o to lepšia, že zákazník sa rozhodol aj vytlmiť a odhlučniť dvere. Dvere sme odhlučnili materiálom Silent Coat 2MM a odhlučnili s Gladen AERO WAWE. Na dverové obloženie sme použili Ground Zero GZDM Silver. Pre zníženie hluku od kolies a lepší pocit z hudby sme vytlmili podblatníky materiálom Silent Coat 2MM a materiálom Neoprene 6. Montáž nám trvala 12 hodín.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club