Montáže

Montáže

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_ZOSILNOVAC_SUBWOOFER_OPEL_MERIVA_GROUND_ZERO_AUTOFUN_GLADEN_-4266.jpg

Zvuk tejto Merivy bol pre majitla nedostatočný. Výmena všetkých reproduktorov za reproduktory značku Ground Zero Radioactive série vyriešila problém s kvalitou repro. Dvere sme samozrejme vytlmili materiálom AutoFun a odhlučnili Gladen-om.  Predné dvere a subwoofer sme napojili na štvorkanál od DLS, ktorý sa zmestil do dvojitej podlahy kufra. Samozrejme sme dopojili aj kapacítor. Subwoofer si zákazník doniesol sám JBL CS1204B, ktorý poskytuje aj pri "manších" rozmeroch silný bass. Montáž nám trvala 1,5 dňa.

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_ZOSILNOVAC_SUBWOOFER_OEM_BOX_SKODA_SUPERB_2_STEG_STP_GLADEN-5345.jpg

Nastal čas aby sa moje cesty stretli so značkou STEG. A som tomu rád. Zákazník si zadovážil repro STEG, subwoofer a zosilňovač Gladen a nejake drobnosti na montáž. My sme mali dva dni všetko pekne vytlmiť a odhlučniť a pozapájať reproduktory, subwoofer a zosilňovač. Všetko sme stihli ateraz už len počkať na DSP zosiňovač STEG a dopriať STEG-om výkon aký si zaslúžia.  

TLMENIE_ODHLUCNENIE_SUBWOOFER_ZOSILNOVAC_MB_CLS_GLADEN_DR_ARTEX_JBL-8019.jpg

Tento mercedes dostal od nás tlmenie a odhlučnenie štyroch dverí, reproduktory sa nemenili zatiaľ stačia. Do kufra sme osadili subwoofer JBL CS1204B overenú uzavrenku, ktorej výkon dodáva zosilňovač Gladen. Pre reguláciu sily subwoofru sme po ruke šoféra osadili ovládačku. Tlmenie Dr Artex je momentálne nový materiál u nás a musím povedať, že sa osvedčil. Tak isto aj odhlučnenie Gladen, ktoré používame už pár rokov. Cena práca a materiál 780eur. montáž nám trvala 1 deň.

TLMENIE_ODHLUCNENIE_OPEL_INSIGNIA_DR_ARTEX_GLADEN-8090.jpg

V tomto Opli sme riešili hluk z prednej časti vozidla. Moje naj je vytlmiť a odhlučniť dvere, aby sa čo najmenej hluku dostalo do auta cez ne. Tlmenie Dr Artex na vonkajší, vnuútorný plech a tapacír spolu s odhlučnením Gladen to vyriešia. Následne, nakoľko podblatníky a už robili, vytlmili a odhlučnili sme priestor pod nohami vodiča a spolujazdca. Vytlmenie sme použili Dr Artex a odhlučnenie  AutoFun. Montáž nám trvala 6 hodín cena práca + materiál  460eur.

TLMENIE_ODHLUCNENIE_SUBARU_OUTBACK_SILENT_COAT_GLADEN_AUTOFUN_XWAVE_DR_ARTEX_-4571.jpg

Subaru je síce výborne auto, ale fabrické tlmenie nie každému vyhovuje. V tomto prípade sa zákazník rozhodol pre zlepšenie odhlučnenia vozidla pre pokojnejšiu jazdu. Vytlmili sme kufor, boky kufra a priestor pod zadnými sedadlami. Následne predné a zadné dvere sme vytlmili a odhlučnili, čo pomáha aj zvuku a aj pohodliu počas jazdy. Motor sme odhlučnili vytlmením priestoru pod nohami vodič a spolujazdec a samozrejme "torpédo" pod stieračmi.No a nakoniec predné podblatníky a kapota, aj keď je tam nasávač.Montáž nám trvala dva pracovné dni a cena práca + materiál 1000eur.  

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club