Montáže

Montáže

Čítať ďalej...

 Vzhľadom na slabšie odhlučnenie od výroby sme po dohovore so zákazníkom pristúpili k vytlmeniu/odhlučneniu podlahy a podblatníkov. Na tento úkon sme použili Gladen MULTI na vytlmenie kufra a bokov kufra. Ide o "sendvič" ALU-butyl-u a Neoprenu. Na vytlmenie podblatníkov sme použili SilenT Coat a Gladen Neoprene 6. Výsledok bude menej hluku zo vo vozidle. Montáž nám trvala 7h cena za prácu + materiál 420eur. Všetko potrebné k tejto montáži si viete zakúpiť u nás, alebo na našom eshope.

Čítať ďalej...

V tomto aute chýbali majiteľovi k dokonalosti už len výhrev sedadiel. U nás nieje problém. Sedadlo sme samozrejme museli demontovať s auta a po rozčalunení sme na sedaciu aj chrbtovú časť osadili karbónový výhrev. Samozrejme celá inštalácia je chránená poistkou a dopojenie na auto inštaláciu je bez strihania káblov. Zákazník si želal prečaluniť stred sedadiel alcantarou to samozrejme nebol problem pre nášho čalúnika. Montáž nám trvala 6hodín a cena práca + materiál  299eur. 

Čítať ďalej...

Tento passat nemal zadne reproduktory a prednú už dosluhovali. Výmena bola nevyhnutná. Vzhľadom na rozpočet sme namontovali najlacnejšie kompá od VIBE, ktoré ešte máme pár kusov v cene 35eur za sadu. Zadné dvere bolo treba samozrejme aj nakáblovať, nakoľko keď nieje repro nieje ani kábel. Pôvodné rádio už dnešnej dobe nevyhovuje a tak sme osadili najlacnejsiu multimédiu od PIONEER s BT/BT audio/USB/AUX. Montáž nám trvala 6 hodín a cena práca + materiál 560eur.  Všetko potrebné k tejto montáži si viete zakúpiť u nás, alebo na našom eshope.

Čítať ďalej...

Do nášho eshopu sme zaradili zopár kompletiek a sád pre majiteľov BMW a MINI. BMW set je čisto len materiál, ktorý si u nás môžete zakúpiť a následne ak si trúfate sám namontovat. BMW kompletky sú sety už komplet aj s prácou, tlmením základným a všetko čo treba k montáži, takže od Vás potrebujeme len auto a 1-2dni na montáž. Myslím si že už si môže vybrať skoro každý. 

Čítať ďalej...

V tejto Caddy-ne sme prelahšie parkovanie montovali parkovaciu kameru. Kameru sme osadili do madla otvárania zadných dverí, ay sa čo najmenej do auta vŕtalo a rezalo. Zobrazenie bolo na kvalitnej multimedií PIONEER, ktorá už v aute bola osadená. Montáž nám trvala 3h.  

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club