Montáže
Notice: Undefined property: JCategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130

Montáže

Čítať ďalej...

V tejto Fábií sme menili repro za účelom zlepšenia zvukovej reprodukcie. Zákazník si vybral komponentné reproduktory od JBL. Na nás ostalo vytlmenie Silent Coat-om a odhlučnenie Gladen Aero Wave. Po rozobratí dverí odvŕtaní nitov sme všetko poriadne odmastnili a očistili. Následne sme všetko vytlmili a aj odhlučnili. Do vytlmeních a odhlučnených dverí sme osadili reproduktory do lakovaných MDF redukčných krúžkov. Dopojenie na pôvodnú kabeláž ja ľahšie vďaka redukčným adaptérom, ktoré máme samozrejme ako väčšinu potrebnú k výmene skaldom. Montáž nám trvala 4 hodiny. 

Čítať ďalej...

V tomto Coopri sme riešili aj podsvietenie vozidla. Jedná sa o RGB podsvietenie poomocou RGB Led pásov. Podvozkový lišty sú samozrejme zaliaté, aby sa predišlo poškodeniu vodou a jemnými odermi. V aute je samozrejme aj riadiaca jednotka ovládané dialkovým ovládačom, kde sa dajú prepínať režimy blikania, alebo zapnôť blikania podľa hudby. Montáž nám trvala 1 pracovný deň. 

Čítať ďalej...

Určite to pozná každý rodič s malými detmi, že cesta autom je jednoduchšia keď má ratolesti čo zabávať. V tomto prípade sme pristúpili k montáží zákazníkom zakúpenom stropnom LCD. Najprv sme demontovali stropnicu a vzhľadom na relatívne nové auto veľmi šetrne. Následne sme zvolili spôsob uchytenie vzhľadom na možností vozidla a nakáblovali všetko čo bolo treba a bolo požadované zákazníkom. Potom nasledovala už len kompletácia stropnice a všetkého čo sme museli rozobrať a odskúšanie funkčnosti. Montáž nám trvala cca 8 hodín.  

Čítať ďalej...

V tejto Kia Pro Ceed sme vymenili komplet repro. Do predných dverí sme osadili komponetné repro od Ground Zero Radioactive série a do zadných tie isté len koaxiálne vzhľadom na absenciu otvoru na výškový reproduktor. Dvere sme samozrejme vytlmili pomocou kvalitných materiálov od Silent Coat a Ground Zero Gold a Silver a samozrejme aj odhlučnili overeným Gladen Aero Wave. Reproduktory sme osadili do lakovaných MDF redukcií. Na dostatok výkonú sme dopojili 4 kanálový zosilňovač CRUNC, ktorý si veľmi dobre rozumie s OEM autorádiom. Napeťový set sme zvolili AUTOTEK s prierezom 20mm2. Aby bol komfort lepši vytlmili sme aj predné podblatníky materálom od Silent Coat a Neoprene 6. Montáž nám trvala 1,5dňa.

Čítať ďalej...

Vzhľaodm na vek vozidla bolo treba pomeniť niektoré veci, aby vyhovovvalo novému majiteľovi. Najpr sme vymenili autorádio za Pioneer, ktorý podporuje CD/USB/AUX/BT a samozrejme aj BT audio. Takže konektivita je vyriešená, Samozrejme aj zvuk bolo treba poriešiť a vzhĺadom na skúsenosť zákazníka s HERTZ reproduktormi sme zvoli práve túto talianskú značku. Séria ENERGY je u nás zabehnutá a overená a tak sme do predných dverí osadili ESK 165L.5 a do zadných koaxiálne HERTZ ECX 130.5. Osadenie do lakovaných MDF redukcií je samozrejmosť. Dvere sme vytlmili pomocou Silent Coat-u a odhlučnili tradične Gladen Aero Wave, aby tieto kvalitné reproduktory mali podmienky na kvalitnu reprodukciu. Samozrejme je možné dopojiť 4 kanálový zosilňovač a lepšie vybudiť reproduktory, ale to je na zákaznikovy. Montáž nám travala 1 pracovný deň.  

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club