Montáže

Montáže

Čítať ďalej...

Tento Lancer dostal od nás namiesto originálnych hmloviek, LED denné svietenie aj s LED hmlovkou. Samozrejme nie všetko pasuje a tak sme museli uchyt poupravovať. Ale každý čas strávený na doladení sa odzrkadlí na výsledku. V tomto prípade sme boli veľmi spokojný a aj zákaznik s výsledkom. Montáž nám trvala 3hodiny. 

Čítať ďalej...

Táto firemná Octávia mala od výroby len predné reproduktory. Na nás bolo doplniť aj zadné. Nakoľko v Škode platí keď niesu reproduktory=niesu ani káble, natiahli sme nové 2x1,5mm2 repokáble od rádia do dverí. Po nakáblovní sme osadili MDF redukcie na uchytenie reproduktora. Sadu si zákazník vybral od Ground Zera GZTC 165TXII. Všetko sme osadili na pôvodné miesta a dvere zložili. Tentokrát bez tlmenia, nakoľko sa jedná o firemné a nikdo to nepreplatí. Montáž nám trvala 4h. 

Čítať ďalej...

Do tejto Octavie sme osadili respektíve vymenili predné aj zadné reproduktory za účelom zlepšenia hudobného pôžitku. Výber padol pre potrebu napojenia na OEM autorádio na komponetné reproduktory od Ground Zera GZTC 165TXII. Dvere sme museli samozrejme vytlmiť a odhlučniť, aby nič nestálo ceste hudobnému zážitku. Na vytlmenie sme použili Silent Coat M2 a Ground Zero Silver. No a na odhlučnenie dobre známy Gladen Auero Wave. Výsledný zvuk sa s originálnym neda porovnať a zásluhu na tom majú ako kvalitné reproduktory tak aj kvalitne vytlmenie a odhlučnenie samozrejme aj naša práca. Montáž nám trvala jeden pracovný den.  

Čítať ďalej...

Tento Ranger zial nehral dobre. nakoľko je problém osadiť subwoofer rozhodol som sa pre drahšie reproduktory napájane zosilňovačom. Zákazník schválil aj keď nové no preverené a doporučované kompá od Ground Zera. Jedná sa o Ground Zero GZRC 165AL, ktoré sme osadili ako do prených tak aj do zadných dverí. Skladom máme okrem komponetnej sady samozrejem aj koaxiálnu, ale zákaznik si vyžiadal kompá tak má kompá. Dvere sme samozrejme vytlmili STP Gold a odhlučnili Gladen Aero Wave, samozrejme aj tapacíre dostali vytlmenie Ground Zero GZDM Gold a odhlučnenie Gladen Aero Foam. MDF redukčné krúžky sú samozrejmosť. Dvere sme nakáblovali reprokáblom prierezu 2x2,5mm2. Zosilňovač CRUNCH GTX 4600 sme osadili pod sedadlo spolujazdca, nakoľko sa to v tomto aute javí ako naj možnosť. Napájací set Ground Zero GZPK 20 je dostatočný na zabezpečenie napájania zosilňovača. Celá montáž nám trvala dva pracovné dni.

Čítať ďalej...

Táto firemná dodávka nemala ani reproduktory ani rádio. U nás nieje problém a samozrejme sme mali všetko skladom. Autorádio Pioneer MVH -390BT síce bez mechaniky ale za to s BT/USB/AUX/BT audio a samozrejme tunerom. Ľahké ovládanie krásny zvuk a dostupná cena. Reproduktory sme dali základné JBL CS762 do MDF redukcií. Aby sa nepoškodila kabeláž, použili sme konetkory na pripojenie aftermarket reproduktorov. Montáž nám trvala 3h.  

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club