Montáže

Montáže

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_SUZUKI_SX-4_SCROSS_GROUND_ZERO_DRARTEX_NEOPRENE-3057.jpg

V tomto novom Suzuki SX4 Scrosss to nehralo celkom ako malo a tak sme po dohovore so zákazníkom rozhodli pre výmenu reproduktorov. Voľba padla na Ground Zero GZTC 165TXII do predných dverí a do zadných koaxiálne GZTF 16TX, ktoré veľmi rád napájam na OEM rádia. Dvere sme samozrejme museli pripraviť na túto výmenu a tak prišlo vytlmenie DrARTEX Medium a Lite a odhlučnenie Neoprene 6. Osadenie do lakovaných MDF podložiek je samozrejmosť, nutnosť a aj štandart u nás. Zvuk je samozrejme lepší a aj cestovný komfort vďaka tlmeniu a odhlučneniu je výrazne lepší. Montáž nám trvala jeden pracovný deň, cena za prácu a montáž 617eur. 

RED_WIND_VOVLO_XC90-2607.jpg

Už dlhšie ma trápil problém s "podfukovaním" cez pirelu dverí počas jazdy, riešenie bolo výmena pirely, čo ale nieje najlacnejšie riešenie. Vďaka Dr.Artex REDWIND nebolo potreba kupovať novú pirelu, ale stačilo do "starej" nasunúť RedWind od Dr.Artex a tým pádom sme probém vyriešili za menej peňazí. Po skúšobnych jazdách môžem povedať, že sa jedná o výborný produkt. Momentálne sme spravili dvojo dverí, ale v pláne sú určite aj zadné.  A na tie prišlo teraz. Pireli zadných a piatych dverí sme "opravili" alebo obnovili vďaka RedWind od DrARTEX a rozdiel je veľmi dobre počuť už popár km. Cesta je výrazne komfortnejšia a tichšia. Pireli súpružnejšie a lepšie tesnia a tým pádom menej hluku íde do auta. Cena na dvojo dverí je 49,99eur a na štyri dvere 84,99eur. Montáž zvládne priemerne zručný zákazník, v prípade, že si netrúfate, tak Vám to veľmi radi spravíme i nás. 

DSP_ZOSILNOVAC_SKODA_FABIA_MACROM_M-DSPA.401-2623.jpg

Tento zosilňovač rozšíril ponuku DSP zosilňovačov. Výborná myšlienka malého zosilňovača a DSP s ladením cez Aplikáciu v telefóne. Nejedné sa o 500W monštrum, ale na bežné montáže úplne postačuje. K zosilňovaču sa dokupuje kabeláž, ktorá sa dopojí na sériové radio a originál kabeláž. /kompatibilitu s autom treba preveriť pred kúpou/  Samozrejme treba do zosilňovača priviesť aj "šťavu" a na to je potrebný napäťový set 10mm2. Nastavovanie je veľmi intuitívne a keď človek vie počúvať nie je problém nastaviť časové korekcie, strmosť, equalizér a hlasitosti. Jeho cena je 299eur.

TLMENIE_ODHUCNENIE_MITSUBISHI_ASX_DRARTEX_SILNET_COAT_NEOPRENE_-2579.jpg

V tomto Mitsubishi ASX sme vytlmili a odhlučnili predné dvere, torpedo a priestor pod nohami vodiča a spolujazdca. Jedná sa o lepšie tlmenie a väčšie a rozumnejšie odstránenie hluku a rezonancií. Tlmiaci materiál volíme podľa toho čo sa tlmí a toho čo treba materiálom dosiahnuť. Jedná sa hlavne o hrúbku zvoleného materiálu. V tomto prípade sa použil tlmiaci materiál od DrARTEX a Silent Coat. Na odhlučnenie sme zvolili Neoprene 6 a na tlmenie DrARTEX a Silent Coat. Montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál 420eur. 

REPRODUKTORY_AUTORADIO_TLMENIE_SMART_ROADSTER_HERTZ_PIONEER_SILENT_COAT_-2465.jpg

Zákazník mal podozrenie na "poškodenie" reproduktora, nakoľko vydával "pazvuky". Po rozobratí sa jeho obavy naplnili. Po dohode so zákazníkom sme pristúpili aj k výmene autorádio za Pioneer MVH S300BT, teda najlacnejšie s BT a BT audio. Zvukovo aj výbavou a funkčnosťou veľmi vydarený model. Reproduktory sme zvolili HERTZ ESK 130.5, stredobasy do dverí a výškové reproduktory sme osadili na prístrojovú dosku pre lepší zvuk. Dvere sme vytlmili a odhlučnili novým "sendvičom" od Silent Coat. Celá montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál 412eur.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club