Montáže

Montáže

VYHRIEVANIE_SEDADIEL_VW_JETTA-2136-2.jpg

Niekedy sa podarí kúpiť dobré auto, ktoré ale nemá všetko, čo majiteľ požaduje. Dnes už nieje problém dorobiť parkovačky, kameru, alebo aj výhrev sedadiel ako je tomu a´v tomto prípade.  Výhrev pozostáva z dvoch častí, jednej na sedaciu a jednej na chrbtovú časť. Výhrev má dve polohy pre regulácie teploty. Samozrejme sme spravili nový obvod istený prídavnou poistkou a vďaka doplneného Relé výhrev funguje len pri zapnutom kľúči. Montáž nám trvala cca 6h a cena práca + materiál sa podľa náročnosti pohybuje 130-160eur za jedno sedadlo.

LED_DENNE_SVIETENIE_HMLOVKY_FORD_FIESTA-2243.jpg

Potrebu celodenného svietenia čoraz viacej ľudí rieši pomocou LED denného svietenia. Pokiaľ nemajú od výroby osadené LED svietenie dá sa u nás domontovať. Možností je veľa, od klasických obdĺžnikových až po guľaté. V tomto prípade sme montovali guľaté aj s hmlovkami. Po demontáži nárazníka sme demontovali originál hmlové svetlá a osadili naše LED denné svetlá s hmlovkami. Montáž nám trvala cca 6hodín a všetko funguje tak ako predtým, len hneď po naštartovaní sa zapnú LED denne svetlá samozrejme pokiaľ niesu zapnuté klasické svetlomety, vtedy su LED denne svetlá vypnuté, aby všetko podľa vyhlášky bolo. 

SUBWOFER_ESX_QSB8_AUDIOTUNING.SK-1901-3.jpg

Momentálne testujeme, aby sme nepredávali "mačku vo vreci", tento subwoofer od ESX. Jedná sa o 200mm basák umiestnený v štrbinovej ozvučnici. Parametre sú na takého krpca úctihodné výkon 400/800W, impedancia 2+2 Ohmy, X-MAX +-18mm no a pre tých čo nechcú zapratať celý kufor, ale rátajú každý cm priestoru su tu rozmery 46x33x18cm. Ozvučnicu môžete osadiť veľa spôsobmi aj vďaka pribaleným nožičkám, takže na ležato, stojato alebo na bok nieje problém. Prvé pocity po dvoch dňoch sú veľmi, veľmi prekvapivé. Jeho cena 219eur tiež nieje zlá. 

TLMENIE_ODHLUCNENIE_NISSAN_XTRAIL_DRARTEX_-1817.jpg

Zákazník si neprial zatiaľ meniť reprodutkory, takže stačilo vytlmiť a odhlučniť dvere. Dvere sme po rozobraní poriadne vytlmili DrARTEX Medium a tapacíreDrARTEX Light. Na odhlučnenie u nás do dverí používame výborny NEOPRENE s hrúbkou 6 a 10mm. Vytlmenie zabráni rezonanciám či od hudby, alebo od kvality naších ciest a odhlučnenie ma na starosti čo najviac hluku za jazdy zadržať vonku a tým pádom je komfort jazdy lepší a aj reprodukcia hudby lepšia za jazdy. Montáž nám trvala 6h a cena práca + materiál 370eur. 

VYHREV_SEDADIEL_OPEL_INSIGNIA_-1746.jpg

Niekedy sa podarí kúpiť dobré auto, ktoré ale nemá všetko, čo majiteľ požaduje. Dnes už nieje problém dorobiť parkovačky, kameru, alebo aj výhrev sedadiel ako je tomu a´v tomto prípade.  Výhrev pozostáva z dvoch častí, jednej na sedaciu a jednej na chrbtovú časť. Výhrev má dve polohy pre regulácie teploty. Samozrejme sme spravili nový obvod istený prídavnou poistkou a vďaka doplneného Relé výhrev funguje len pri zapnutom kľúči. Montáž nám trvala cca 5h a cena práca + materiál sa podľa náročnosti pohybuje 130-160eur za jedno sedadlo.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club