Montáže

Montáže

Čítať ďalej...

V tejto dodávke sme mali za úlohu vylepšiť zvuk. V aute boli osadené oem stredobasy bez výškových reproduktorov. Vzhľadom na absenciu montážných otvorov na výškové repro som ich osadil do plastov nad tapacír. Nová rada Radioactive reproduktorov od Ground Zera má veľký výškač a tak nebolo moc na výber kam ho osadiť, Dvere sme samozrejme vytlmili a odhlučnili a následne osadili MDF redukciu lakovanú a následne stredobass. Nové radioactivy majú frekvenčný rozsah 35-26.000Hz, výkon 120-190W čo je naozaj skvelé. Na živenie sme použili 4kanál od CRUNCH GTX4800, ktorý ešte živý dvojcievkový subwoofer Ground Zeto GZTW 25TX v uzavretej konštrukcií. Zosilňovač poskytuje dostatočný výkon aj na repro aj na subwoofer a v balení je aj káblové REMOTE. Montáž nám trvala jeden pracovný den. 

Čítať ďalej...

V tomto aute sme montovali do už vytlmených dverí repro od Ground Zera a to Radioactive séria. Do predných dverí sme osadili kompá GZRC 165AL a do zadných koaxiálne GZRF 16 do MDF redukcií. Napojenie na 4kanálový zosilňovač Rockford Fosgate  T400X4ad, ktorý ponúka malé rozmery a dostatočný výkon. Napájací set GZPK35 je naozaj dostatočný. Dvere sme nakáblovali 2x2,5mm2 káblom na zadné koaxi a predné stredobasy a 2x1,5mm2 na predné výškače. Montáž nám trvala 1 pracovný deň, radosť majiteľa trvá stále.

Čítať ďalej...

Požiadavka zákaznika pre vstup CRV do doby modernej bola lepšia konektivita s iPhone a iPad. Tak sme osadili multi Pioneer určenu /stvorenú/ pre prácu s týmito zariadeniamu. Do stredového tunela sme osadili USB, AUX, HDMI konektor pre lepšiu konektovitu a aby bolo všetko po ruke. Samozrejme rádio má aj BlueTooth a BT audio, takže vstup do doby modernej sa podaril. V prípade potreby má rádio možnosť pripojenia parkovacej kamery, zosilňovačov, LCD a pod. Montáž nám trvala 4 hodiny. 

Čítať ďalej...

Do tejto H2 sme montovali predné a zadné parkovacie senzory, predsa len parkovať s takýmto "teliatkom" nieje moc jednoduché a každá pomoc sa hodí. Montáž vzhľadom na potrebu demontáže predného a aj zadného nárazníka nebola jednoduchá a hlavne bola časovo naročnejšia. Ale vďaka mojím kolegom sme to zvládli a H2 môže v kľude parkovať. Montáž nám trvala 6 hodín.  

Čítať ďalej...

Podľa mňa naj riešenie ako vyhoviet zákonu o celodennom svietení a pritom ešte aj šetriť palivo, nakoľko odber je niekolkonásobne menší ako pri zapnutých hlavných svetlách, sú denne LED svetlá. LED denné svetlá svietia len keď nieje zapnuté žiadne iné svetlo vozidla. Nakoľko sa jedná o certifikované a značkove LED svetenie nie je problém so zárukou a životnosťou. Montáž nám trvala cca 2h aj s demontážou a montážou náraznika, všetko v súlade s vyhláškou a samozrejme aj dizajn musí byť.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club