Komplexné riešenia
Čítať ďalej...

V tomto Tucsone to hraje presne tak ako v každom inom tucsone s orig zostavou. Teda nie moc presvedčivo. Naša úloha bola zmeniť tento neutešený stav a spraviť majiteľke radosť z jazdy. Výber reproduktorov padol na JBL GTO 609c do predných a JBL GTO 629 do zadných dverí. Dvere sme samozrejme poriadne vytlmili STP gold-om a STP Silver-om a odhlučnili Gladen-om. To je to naj pre reprodukciu aj pre komfort za jazdy. Nakoľko sériové rádio nedodáva a nepodáva požadovaný výkon, osadili sme do dvojtej podlahy kufra 5 kanálový zosilňovač JBL CLUB 4505, ktorý v cene 249eur ponúka dostatočný výkon, kompatibilitu s OEM rádiom a rozmery v malých medziach pre ľahšiu integráciu do vozidla.

Čítať ďalej...

Tento passat mal už dosluhujúce predné reproduktory a tak nič iné ako výmena tento problém nevyrieši. Samozrejme dvere treba pripraviť na kvalitné reproduktory a tak sme ich vytlmili STP Gold-om a odhlučnili Gladen-om. U nás už taký štandart kvalitne vytlmenie a odhlučnenie vedia naši zákazníci oceniť. No a nielen zákazníci, ale aj reproduktor hneď lepšie hraje. Komponentné reproduktory JBL GTO série som zvolil pre ich zaťažiteľnosť, hudobný prejav a pre ich prijateľnú cenu. Vzhľadom na subwoofer s dvoma basovými reproduktormi v kufri, sme dopojili aj zosilňovač na predné reproduktory, aby bol zvuk vyváženejší.

Čítať ďalej...

Tento Baworák už u nás bol, prerábali sme mu celé audio a doplňali výhrev sedadiel. Teraz prišiel čas na upgrade, nakoľko sme doplnili do ponuky zosilňovače s DSP procesorom a zákazník chcel aj zadne repro na zosilňovač. Voľba padla na ETON Stage 6 teda šesť kanálový zosilňovač s DSP procesorom. Zariadenie je to kompaktné, takže nieje problém s dopojením a schovaním. My sme zvolil umiestnenie nami domontovaného zosilňovača, ktorý uvolnil miesto novej technológií.Samotná montáž nebol až taký problém a netrvala dlho. Samotne ladenie DSP už bola iná pesnička a zabrala pár hodín.

Čítať ďalej...

V tejto Borre sme zvolili klasiku a to silnejší štvorkanál, kvalitné komponentné reproduktory a subwoofer na zvýraznenie a doplnenie basov. Predné dvere sme samozrejme poriadne vytlmili STP Gold-om a odhlučnili Gladen-om. Do dverí sme osadili Komponetné Ground Zero GZRC 165 reproduktory. Na napájanie zosilňovača slúži 20mm2 napájací set. Subwoofer sme zvolili našu uzavrenku osadenú Ground Zero vasákom GZIw300. Montáž nám trvala jeden pracovný deň. 

Čítať ďalej...

Majiteľ tejto Hondy už viac menej mal všetko potrebné k montáži a tak sme sa len dohodli ako vytlmiť dvere a mohli sme začať. Dvere sme samozrejme poriadne vytlmili STP Gold-om a Silver-om a následne aj odhlučnili Gladen-om. Do takto upravených dverí sme osadili komponentné reproduktory JBL  Club6500c napojené na autorádio, ale zvukovo úplne dostatočné. Samozrejme zvládnu aj zosilňovač, takže upgrade nič nebráni. Do zadnej časti sme osadili ovály Pioneer. Subwoofer a zosilňovač zákazník už mal tak sme všetko dozapájali a poskúšali a samozrejme aj doladili. Záverečná výmena autorádia za Pioneer bola potrebná pre zlepšenie zvuku. Montáž nám trvala jeden pracovný deň.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club