Komplexné riešenia
VYHRIEVANIE_SEDADIEL_VW_JETTA-2136-2.jpg

Niekedy sa podarí kúpiť dobré auto, ktoré ale nemá všetko, čo majiteľ požaduje. Dnes už nieje problém dorobiť parkovačky, kameru, alebo aj výhrev sedadiel ako je tomu a´v tomto prípade.  Výhrev pozostáva z dvoch častí, jednej na sedaciu a jednej na chrbtovú časť. Výhrev má dve polohy pre regulácie teploty. Samozrejme sme spravili nový obvod istený prídavnou poistkou a vďaka doplneného Relé výhrev funguje len pri zapnutom kľúči. Montáž nám trvala cca 6h a cena práca + materiál sa podľa náročnosti pohybuje 130-160eur za jedno sedadlo.

VYHREV_SEDADIEL_OPEL_INSIGNIA_-1746.jpg

Niekedy sa podarí kúpiť dobré auto, ktoré ale nemá všetko, čo majiteľ požaduje. Dnes už nieje problém dorobiť parkovačky, kameru, alebo aj výhrev sedadiel ako je tomu a´v tomto prípade.  Výhrev pozostáva z dvoch častí, jednej na sedaciu a jednej na chrbtovú časť. Výhrev má dve polohy pre regulácie teploty. Samozrejme sme spravili nový obvod istený prídavnou poistkou a vďaka doplneného Relé výhrev funguje len pri zapnutom kľúči. Montáž nám trvala cca 5h a cena práca + materiál sa podľa náročnosti pohybuje 130-160eur za jedno sedadlo.

TLMENIE_ODHLUCNENIE_REPRODUKTORY_OPEL_INSIGNIA_JBL_DRARTEX-1778.jpg

Nie každý je spokojný s OEM reproduktormi, najme ak nemajú ani dobrý "pracovný" priestor. Vtedy nabehneme my a po dohovore so zákazníkom zistíme čo ho trápi a to sa aj vyrieši. Dvere sme poriadne vytlmili tlmiacim materiálom od DrARTEX, dvere a aj tapacír samozrejme aby nič nerezonovalo. Dvere sme aj odhlučnili Neoprene 6 je na to viac než vhodný. Vzhľadom na žáner zákazníka sme zvolili JBL komponentné reproduktory, ktoré sme osadili do MDF redukcií. Repro je dopojene vďaka redukčnej kabeláže na pôvodný konektor bez potreby "cvakania" káblov. Celá montáž nám trvala 3h a cena práca + materiál 300eur. 

VYHRIEVANIE_SEDADLA_AUDI_A3-1629.jpg

Niekedy sa podarí kúpiť dobré auto, ktoré ale nemá všetko, čo majiteľ požaduje. Dnes už nieje problém dorobiť parkovačky, kameru, alebo aj výhrev sedadiel ako je tomu a´v tomto prípade. Vzhľadom na studenú kožu sme osadili na predné sedadlá vyhrievanie. Výhrev pozostáva z dvoch častí, jednej na sedaciu a jednej na chrbtovú časť. Výhrev má tri polohy pre regulácie teploty. Samozrejme sme spravili nový obvod istený prídavnou poistkou a vďaka doplneného Relé výhrev funguje len pri zapnutom kľúči. Montáž nám trvala cca 5h a cena práca + materiál sa podľa náročnosti pohybuje 130-160eur za jedno sedadlo.

VYHRIEVANIE_SEDADIEL_AUDI_A3-1290.jpg

Vzhľadom na studenú kožu sme osadili na predné sedadlá vyhrievanie. Výhrev pozostáva z dvoch častí, jednej na sedaciu a jednej na chrbtovú časť. Výhrev má dve polohy pre regulácie teploty. Samozrejme sme spravili nový obvod istený prídavnou poistkou a vďaka doplneného Relé výhrev funguje len pri zapnutom kľúči. Montáž nám trvala cca 5h a cena práca + materiál sa podľa náročnosti pohybuje 130-150eur za jedno sedadlo.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club