Komplexné riešenia
Čítať ďalej...

V tejto dodávke sme mali za úlohu vylepšiť zvuk. V aute boli osadené oem stredobasy bez výškových reproduktorov. Vzhľadom na absenciu montážných otvorov na výškové repro som ich osadil do plastov nad tapacír. Nová rada Radioactive reproduktorov od Ground Zera má veľký výškač a tak nebolo moc na výber kam ho osadiť, Dvere sme samozrejme vytlmili a odhlučnili a následne osadili MDF redukciu lakovanú a následne stredobass. Nové radioactivy majú frekvenčný rozsah 35-26.000Hz, výkon 120-190W čo je naozaj skvelé. Na živenie sme použili 4kanál od CRUNCH GTX4800, ktorý ešte živý dvojcievkový subwoofer Ground Zeto GZTW 25TX v uzavretej konštrukcií. Zosilňovač poskytuje dostatočný výkon aj na repro aj na subwoofer a v balení je aj káblové REMOTE. Montáž nám trvala jeden pracovný den. 

Čítať ďalej...

V tomto aute sme montovali do už vytlmených dverí repro od Ground Zera a to Radioactive séria. Do predných dverí sme osadili kompá GZRC 165AL a do zadných koaxiálne GZRF 16 do MDF redukcií. Napojenie na 4kanálový zosilňovač Rockford Fosgate  T400X4ad, ktorý ponúka malé rozmery a dostatočný výkon. Napájací set GZPK35 je naozaj dostatočný. Dvere sme nakáblovali 2x2,5mm2 káblom na zadné koaxi a predné stredobasy a 2x1,5mm2 na predné výškače. Montáž nám trvala 1 pracovný deň, radosť majiteľa trvá stále.

Čítať ďalej...

Mini Cooper John Works ma svojím zvukovým prejavom nezaujal a ani majiteľa a tak prišiel k nám, že čo s tým. A tak sme vymenili predne reproduktory za OEM sadu uDimension obsahujúcu 20cm basáky pod sedadlo a 10cm kompá do dverí. Nakoľko neboli výškače v aute od výroby osaidl som ich zatial do A stlpika. Zvuk je samozrejme aj vďaka výškačom omnoho lepší. Tak isto aj výmena pôvodných 16cm basákov za 20cm pomphla k zvýrazneniu basovej zložky. No a nakoľko pôvodný výkon nestačí dopojili sme 4 kanálový zosilňovač Crunch , ktorý sme dopojili na batériu pomocou 20mm2 napäťového setu a 1F kapacítora. Dvere sme samozrejme vytlmili pomocou Silent Coat 2mm a odhlučnili pomocou Gladen Auero Wave. Montáž nám trvala 1 pracovný deň.

Čítať ďalej...

Pre lepší komfort sme osadili do sedadla výhrev na chrbtovú aj sedaciu časť. Samozrejmosťou je aj volitelné 2 teploty a termostat. Sedadlo vyzerá po poskladaní ako predtým len pribudol prepínač teploty. V tejto BMW 320 sme robili obe predné sedadlá. Samozrejme vzhľadom na naše montáže si robíme vlastnú inštaláciu chránenú poistkou a Relé.Montáž nám trvala 5 hodín. No a po výhreve sme zákazníkovy vymenili interiér za čierny zákazníkom privezený. Je super si všímať ako tieto staršie vozidlá majú ešte tlmenie...  

Čítať ďalej...

  Neviem či ste mali tú možnosť počuť nový Auris a aj keď je to super autíčko zvuk teda nič moc.. Ale tak keby to robili super nemali by sme prácu. V tomto prípade  overená klasika a aj keď sa mi to už nepozdáva stále to isté robiť, ale v tej cene sú proste super. Do predných dverí sme osadili Hertz Energy kompá a do zadných Hertz Energy koax. Samozrejme dvere sme vytlmili pomocou STP Gold a Silent Coat a odhlučnili pomocou Gladen Aero Wave. Všetko je pekne na svojom mieste akurat výškače som priznal, teda ich ukázal svetu, a im dovolil vyniknúť a potešiť ušká poslucháčov. Montáž nám trvala 1 pracovný den 3 montážnici.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club