Komplexné riešenia
Notice: Undefined property: JCategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130
Čítať ďalej...

V tomto Coopri sme riešili aj podsvietenie vozidla. Jedná sa o RGB podsvietenie poomocou RGB Led pásov. Podvozkový lišty sú samozrejme zaliaté, aby sa predišlo poškodeniu vodou a jemnými odermi. V aute je samozrejme aj riadiaca jednotka ovládané dialkovým ovládačom, kde sa dajú prepínať režimy blikania, alebo zapnôť blikania podľa hudby. Montáž nám trvala 1 pracovný deň. 

Čítať ďalej...

V tejto Kia Pro Ceed sme vymenili komplet repro. Do predných dverí sme osadili komponetné repro od Ground Zero Radioactive série a do zadných tie isté len koaxiálne vzhľadom na absenciu otvoru na výškový reproduktor. Dvere sme samozrejme vytlmili pomocou kvalitných materiálov od Silent Coat a Ground Zero Gold a Silver a samozrejme aj odhlučnili overeným Gladen Aero Wave. Reproduktory sme osadili do lakovaných MDF redukcií. Na dostatok výkonú sme dopojili 4 kanálový zosilňovač CRUNC, ktorý si veľmi dobre rozumie s OEM autorádiom. Napeťový set sme zvolili AUTOTEK s prierezom 20mm2. Aby bol komfort lepši vytlmili sme aj predné podblatníky materálom od Silent Coat a Neoprene 6. Montáž nám trvala 1,5dňa.

Čítať ďalej...

Vzhľaodm na vek vozidla bolo treba pomeniť niektoré veci, aby vyhovovvalo novému majiteľovi. Najpr sme vymenili autorádio za Pioneer, ktorý podporuje CD/USB/AUX/BT a samozrejme aj BT audio. Takže konektivita je vyriešená, Samozrejme aj zvuk bolo treba poriešiť a vzhĺadom na skúsenosť zákazníka s HERTZ reproduktormi sme zvoli práve túto talianskú značku. Séria ENERGY je u nás zabehnutá a overená a tak sme do predných dverí osadili ESK 165L.5 a do zadných koaxiálne HERTZ ECX 130.5. Osadenie do lakovaných MDF redukcií je samozrejmosť. Dvere sme vytlmili pomocou Silent Coat-u a odhlučnili tradične Gladen Aero Wave, aby tieto kvalitné reproduktory mali podmienky na kvalitnu reprodukciu. Samozrejme je možné dopojiť 4 kanálový zosilňovač a lepšie vybudiť reproduktory, ale to je na zákaznikovy. Montáž nám travala 1 pracovný deň.  

Čítať ďalej...

Tento krát sme sa vrhli do úpravy audiosústavy nového Mercedes Benz E Class. Nakoľko sériový zvuk je namiesto staršieho modelu veľmi slabý. Do dveri sme osadili komponetné reproduktory Ground Zero Radioactiv série samozrejme sme ich vytlmili.Nakoľko sa jedná o nové reproduktory od nemeckej značkypanovala trošku obava najme o 100mm stred, ale výškový reproduktor bol overený montážami už. Tlmenie sme použili Ground Zero Gold. Na doplnenie basovej zložky a aj stredov sme použli 165mm stredobass tiež od Ground Zera Radioactiv série. Zvládnu zaťaženie a nestoja milión euro. Samozrejme nedostatok výkonu sme vyriešili pomocou štvorkanála CRUNCH GTO4125. Význačuje sa výbornou cenou, kompatibilitou s OEM rádiom, malými rozmermi a samozrejme aj zvukom. Dostatok "šťavy" ma na starosti 20mm2 napájací set a samozrejme aj 1,2F kapacítor. V druhom kroku ešte spravíme zadné dvere. Doba montáže 1,5 dňa.

Čítať ďalej...

Tento Superb mal od vyroby premiový sound system. Zvuk však majiteľovy nevyhovoval a tak sme po zvážený finančných možností a nárokov zázanika zvolili výmenu reproduktorov a dopojenie subwoofra. Dvere sme dôkladne vytlmili Ground Zero Gold + Silver a odhlučnili  Gladen Aero Wave. Pôvodný trojpásmový systém sme odpojili a nahradili dvojpásmom od Ground Zero GZTC 165TXII, ktoré ponúkajú za dobú cenu kvalitný zvuk.Subwoofer je u nás overený JBL GT Basspro 12, ktorý nestojí veľa a krásne dopĺňa basovú zložku. Samozrejme je v aute aj káblové REMOTE na reguláciu hlasitosti subwoofra, takže podľa nálady si "búchate". Kufor sme vytlmili Silent Coat M2 a odhlučnili NEOPRENE 6. Celá montáž nám trvala 2 dni.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club