Komplexné riešenia
Čítať ďalej...

V tomto aute chýbali majiteľovi k dokonalosti už len výhrev sedadiel. U nás nieje problém. Sedadlo sme samozrejme museli demontovať s auta a po rozčalunení sme na sedaciu aj chrbtovú časť osadili karbónový výhrev. Samozrejme celá inštalácia je chránená poistkou a dopojenie na auto inštaláciu je bez strihania káblov. Zákazník si želal prečaluniť stred sedadiel alcantarou to samozrejme nebol problem pre nášho čalúnika. Montáž nám trvala 6hodín a cena práca + materiál  299eur. 

Čítať ďalej...

Tento passat nemal zadne reproduktory a prednú už dosluhovali. Výmena bola nevyhnutná. Vzhľadom na rozpočet sme namontovali najlacnejšie kompá od VIBE, ktoré ešte máme pár kusov v cene 35eur za sadu. Zadné dvere bolo treba samozrejme aj nakáblovať, nakoľko keď nieje repro nieje ani kábel. Pôvodné rádio už dnešnej dobe nevyhovuje a tak sme osadili najlacnejsiu multimédiu od PIONEER s BT/BT audio/USB/AUX. Montáž nám trvala 6 hodín a cena práca + materiál 560eur.  Všetko potrebné k tejto montáži si viete zakúpiť u nás, alebo na našom eshope.

Čítať ďalej...

Do nášho eshopu sme zaradili zopár kompletiek a sád pre majiteľov BMW a MINI. BMW set je čisto len materiál, ktorý si u nás môžete zakúpiť a následne ak si trúfate sám namontovat. BMW kompletky sú sety už komplet aj s prácou, tlmením základným a všetko čo treba k montáži, takže od Vás potrebujeme len auto a 1-2dni na montáž. Myslím si že už si môže vybrať skoro každý. 

Čítať ďalej...

VW Arteon je nádherné auto a ani hudba nebola úplne tragická. Chýbala tomu viac menej len dynamika. Zákazník nepoznal ešte rozdiel medzi vytlmenými a bežnými dverami a tak sa rozhodol vyskúšať len predné zatiaľ. Výsledok počul hneď pri odovzdávaní auta. Veď tlmenie STP Gold a Silver spolu s odhlučnením GLADEN vždy spravia nápravu aj na zvuku aj na komforte jazdy. No a dynamika sa poriešila overeným malým monoblokom CRUNCH GTO1750, ktorý nemá problém s OEM rádiami a hneď je v balení aj káblové remote a tým pádom doladiť si silu basov podľa nálady a pesničky.

Čítať ďalej...

Na moje počodovanie tento VW Touran hral celkom obstojne a nakoľko zákazníkovi chýbali prioritne len basy rozhodli sme sa pre tlmenie a odhlučnenie dverí pre lepší komfort a samozrejme aj lepší zvuk OEM reproduktorov. Tlmenie dverí STP Gold a odhlučnenie Gladen WAVE a FOAM. Na posilnenie basovej zložky najlepšie a najlacnejšie je každopádne subwoofer. V tomto prípade novinka od JBL stage 1200b teda podľa mňa malú uzavrenku a nástupcu pre mňa legendárnej JBL CS1204B.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club