Komplexné riešenia
Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130
Čítať ďalej...

Ďalšie autíčko, ktoré rezonovalo a zvukovo moc nepresvedčilo. Ale tak keby to robili super nemali by sme prácu. V tomto prípade  overená klasika a aj keď sa mi to už nepozdáva stále to isté robiť, ale v tej cene sú proste super. Do predných dverí sme odili HERTZ Energy kompá a zadných dverí HERTZ ENERGY koax. Samozrejme dvere sme vytlmili pomocou STP Gold a STP Silver a odhlučnili pomocou Gladen Aero Wave. Všetko je pekne na svojom mieste akurat výškače som priznal, teda ich ukázal svetu, a im dovolil vyniknúť a potešiť ušká poslucháčov a aj zákaznik pochválil ako krásne hrajú keď su vonku a niesu obmedzované krytkou a zlým náklonom. Montáž nám trvala 1 pracovný den 3 montážnici.  

Čítať ďalej...

Tento starý Nissan Patrol už mal dosuhujúci sound systém. Reproduktory už boli staré a poškodené a tým pádom pri hraní rezonovali. Dvere sme vytlmili Silent Coat a Ground Zero materiálom a odhlučnili Gladenom. Do dverí sme osadili reproduktory Ground zero Titanium série. Nakoľko sa týmto vyriešil problém s reprodukciou hudby a komfortom pri jazdení ďalšia úloha bola konektivita. Staré rádio mudelo ísť preč a na jeho miesto sme osadili PIONEER S BT, AUX, MP3, USB, CD a samozrejme rádiom s RDS. Zákazník získal komplet konektivitu, lepší zvuk a komfort. Celá montáž nám trvala 1 deň.

Čítať ďalej...

Pre väčší komfort sme predné sedadlá osadili výhrevom aj na sedaciu aj na chrbtovú časť. Na výhrev sme vytvorili nový elektrický obvod chránený poistkou a asamozrejme každý je chránený ešte svojou poistkou. Výhrev funguje len pri zapnutom zapalovaní. Montáž dvoch sedadiel trva podla typu auta 4-6h. 

Čítať ďalej...

V tejto Astre sme vylepšovali zvuk a tak isto sme odstraňovali Hluk od predných kolies. Dvere sme samozrejme poriadne vytlmili pomocou Silent Coat a Ground zero alubutilom a odhlučnili Gladen Aero Wave. Reproduktory sme osadili do MDF redučných krúžkov. Výhodou reproduktorov Ground Zero GZTC165TXII je, že každý reproduktor má svoju výhybku a tým pádom sa dopojíme s výškamy na prístrojovke a basovými vo dverách. Nemusí sa upravovať kabeláž. Hluk od predných kolies sme vyriešili vytlmením podblatníkov Silent Coat-om a odhlučnili Neoprene 6. Všetko je po poskladaní tak ako pred naššou úpravou, rozdiele nieje viedieť, ale je počuť. Montáž nám trvala 8h.

Čítať ďalej...

V tomto prípade mi zákazník nehal +- voľnú ruku. Samozrejme sme sa porozprávali čo a ako si predstavuje akú ma predstavu. Ja som sa na základe toho rozhodol pre reproduktory veľmi známej a uznávanej značky DLS. Veľmi dobrý výber nakoniec po vypočutí potvrdil aj spokojný zákazník. Dvere sme samozrejme poriadne vytlmili a odhlučnili a tak isto aj tapacír sa tlmil, nech sa počúva zvuk z reproduktorov a nie z plastov. Aj keď vzhľadom na rozmery výškového reproduktora som mal obavy o jeho umiestnenie na pôvodnom mieste, ale nakoniec zapadol ako šerbel na riť. Veľmi podstatná zmena zvuku a pocitu v aute dosiahnutá výmenou a dobrou voľbou reproduktorov v predných dverách a ich vytlmením a odhlučnením. Montáž nám trvala 5 hodín.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club