Komplexné riešenia
Čítať ďalej...

Do tejto Octavie sme osadili respektíve vymenili predné aj zadné reproduktory za účelom zlepšenia hudobného pôžitku. Výber padol pre potrebu napojenia na OEM autorádio na komponetné reproduktory od Ground Zera GZTC 165TXII. Dvere sme museli samozrejme vytlmiť a odhlučniť, aby nič nestálo ceste hudobnému zážitku. Na vytlmenie sme použili Silent Coat M2 a Ground Zero Silver. No a na odhlučnenie dobre známy Gladen Auero Wave. Výsledný zvuk sa s originálnym neda porovnať a zásluhu na tom majú ako kvalitné reproduktory tak aj kvalitne vytlmenie a odhlučnenie samozrejme aj naša práca. Montáž nám trvala jeden pracovný den.  

Čítať ďalej...

Tento Ranger zial nehral dobre. nakoľko je problém osadiť subwoofer rozhodol som sa pre drahšie reproduktory napájane zosilňovačom. Zákazník schválil aj keď nové no preverené a doporučované kompá od Ground Zera. Jedná sa o Ground Zero GZRC 165AL, ktoré sme osadili ako do prených tak aj do zadných dverí. Skladom máme okrem komponetnej sady samozrejem aj koaxiálnu, ale zákaznik si vyžiadal kompá tak má kompá. Dvere sme samozrejme vytlmili STP Gold a odhlučnili Gladen Aero Wave, samozrejme aj tapacíre dostali vytlmenie Ground Zero GZDM Gold a odhlučnenie Gladen Aero Foam. MDF redukčné krúžky sú samozrejmosť. Dvere sme nakáblovali reprokáblom prierezu 2x2,5mm2. Zosilňovač CRUNCH GTX 4600 sme osadili pod sedadlo spolujazdca, nakoľko sa to v tomto aute javí ako naj možnosť. Napájací set Ground Zero GZPK 20 je dostatočný na zabezpečenie napájania zosilňovača. Celá montáž nám trvala dva pracovné dni.

Čítať ďalej...

Táto firemná dodávka nemala ani reproduktory ani rádio. U nás nieje problém a samozrejme sme mali všetko skladom. Autorádio Pioneer MVH -390BT síce bez mechaniky ale za to s BT/USB/AUX/BT audio a samozrejme tunerom. Ľahké ovládanie krásny zvuk a dostupná cena. Reproduktory sme dali základné JBL CS762 do MDF redukcií. Aby sa nepoškodila kabeláž, použili sme konetkory na pripojenie aftermarket reproduktorov. Montáž nám trvala 3h.  

Čítať ďalej...

VW Golf je trieda sama o sebe a aby jazda bola príjemná nadišiel čas trošku pomeniť veci. Reproduktory sme vymenili za Ground Zero GZTC 165 TXII, jedná sa o komponentné 165mm reproduktory, ktoré za 119eur poskytujú dostatok zábavy a pôžitku. Lakované MDF pod reproduktory aby všetko bolo tak ako má byť a redukčné reprokáble s napojením na OEM konektor bez nutnosti cvakať inštaláciu samozrejmosť. Dvere sme vytlmili Ground Zero GZDM Gold materiálom a odhlučnili Gladen Aero Wave. Tapacir tradične Ground Zero GZDM Silver materiálom. Zvuk je super aj keď máte Equalizár na strede je všetko výrazne. Samozrejem korekcie na uši zákazníka niesu problém, veď na to tam sú. Montáž nám trvala 1 pracovný deň. 

Čítať ďalej...

Náš zákazník sa rozhodol pre upgrade zvuku v passate B7. Predné repro bolo Gladen, ktoré sme na prianie zákazníka osadili do zadných dverí a do predných sme osadili trojpásmo Hertz ESK163L.5. Dvere sme samozrejem vytlmili Ground Zero GZDM Gold a Silent Coat M2. Odhlučnené už boli zákazníkom vonkajší plech a na tapacír som nalepil ešte Gladen FOAM. Dvere sme nakáblovali 2x2,5mm2 reprokáblom a po hodine hladania miesta pre zosilňovač, jediné vhodné miesto bolo pod sedadlo spolujazdca. Káblový set od Ground Zera 20 mm2 zosilňovaču Focal bohate stačí. Vďaka Hi level Input nebolo problém s napojením na OEM rádio. Zákazník po vypočutí spokojný a my tiež. Montáž nám trvala 1,5 dňa. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club