Komplexné riešenia
Notice: Undefined property: JCategoryNode::$catid in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 176 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$link in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 256 Notice: Undefined property: JCategoryNode::$images in /data/clients/nic/audiotuning.sk/www/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 130
Čítať ďalej...

Tento krát sme sa vrhli do úpravy audiosústavy nového Mercedes Benz E Class. Nakoľko sériový zvuk je namiesto staršieho modelu veľmi slabý. Do dveri sme osadili komponetné reproduktory Ground Zero Radioactiv série samozrejme sme ich vytlmili.Nakoľko sa jedná o nové reproduktory od nemeckej značkypanovala trošku obava najme o 100mm stred, ale výškový reproduktor bol overený montážami už. Tlmenie sme použili Ground Zero Gold. Na doplnenie basovej zložky a aj stredov sme použli 165mm stredobass tiež od Ground Zera Radioactiv série. Zvládnu zaťaženie a nestoja milión euro. Samozrejme nedostatok výkonu sme vyriešili pomocou štvorkanála CRUNCH GTO4125. Význačuje sa výbornou cenou, kompatibilitou s OEM rádiom, malými rozmermi a samozrejme aj zvukom. Dostatok "šťavy" ma na starosti 20mm2 napájací set a samozrejme aj 1,2F kapacítor. V druhom kroku ešte spravíme zadné dvere. Doba montáže 1,5 dňa.

Čítať ďalej...

Tento Superb mal od vyroby premiový sound system. Zvuk však majiteľovy nevyhovoval a tak sme po zvážený finančných možností a nárokov zázanika zvolili výmenu reproduktorov a dopojenie subwoofra. Dvere sme dôkladne vytlmili Ground Zero Gold + Silver a odhlučnili  Gladen Aero Wave. Pôvodný trojpásmový systém sme odpojili a nahradili dvojpásmom od Ground Zero GZTC 165TXII, ktoré ponúkajú za dobú cenu kvalitný zvuk.Subwoofer je u nás overený JBL GT Basspro 12, ktorý nestojí veľa a krásne dopĺňa basovú zložku. Samozrejme je v aute aj káblové REMOTE na reguláciu hlasitosti subwoofra, takže podľa nálady si "búchate". Kufor sme vytlmili Silent Coat M2 a odhlučnili NEOPRENE 6. Celá montáž nám trvala 2 dni.

Čítať ďalej...

V tejto RS-e sme dorabali podsvietenie interiéru. Išlo o podsvietenie pod nohami predných a zadných pasažiérov a kufra. Na podsvietenie sme použili hlinikový U profil uzavretý mliečnym plexisklom. Do U profilu sme nalepili LED pás bielej "mrtvej" farby. Svetlo je ovládané dverovými snímačmi a samozrejme aj vypínačom v stropnom svetle. Montáž nám trvala 4 hodiny. 

Čítať ďalej...

Náš zákaznik sa k nám vrátil s novým autom, že nehrá dobre. Hovorím si Mercedes Benz GLC AMG Biturbo to musí dať, no mal pravdu nedalo. Na ozvučení sa podielaly 4x 10cm stredo a skoro basové reproduktory, 1x 16,5cm asi basový reproduktor a 0x slovom NULA výškových reproduktorov. Každopádne verím, že MB ponúka aj vyššiu výbavu, kde už to hrá lepšie. Takže do predných dverí sme osadili 10cm kompá od HERTZ Energy ktoré nám ostali z jeho predchadzajúceho auta. Do zadných dverí koaxiálne reproduktory 10cm od Audison-u. Pod nohy vodiča a spolujazdca oi jendom 165mm stredobasu tiež HERTZ Energy. Dvere sme samozrejme vytlmili pomocou Silent Coat a odhlučnenie tiež od Silent Coat.

Čítať ďalej...

Táto Honda Type R k nám prišla pre individualizáciu a okenné autofólie, no zákazník nás požiadal o doladenie už namontovanej hudby. Dvere sme vytlmili pomocou Silent Coat M2 a tapacíre pomocou Ground zero GZDM GOLD. Na tapacíre som ešte nalepil odhlučnenie od Silent Coat. V aute už bol osadený a funkčný 6 kanálový zosilňovač, takže už len korekcie nastavenia a všetko je tak ako má byť. Celá dolalaďovačka mi trvala cca 6h.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club