Komplexné riešenia
REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_SUZUKI_SX-4_SCROSS_GROUND_ZERO_DRARTEX_NEOPRENE-3057.jpg

V tomto novom Suzuki SX4 Scrosss to nehralo celkom ako malo a tak sme po dohovore so zákazníkom rozhodli pre výmenu reproduktorov. Voľba padla na Ground Zero GZTC 165TXII do predných dverí a do zadných koaxiálne GZTF 16TX, ktoré veľmi rád napájam na OEM rádia. Dvere sme samozrejme museli pripraviť na túto výmenu a tak prišlo vytlmenie DrARTEX Medium a Lite a odhlučnenie Neoprene 6. Osadenie do lakovaných MDF podložiek je samozrejmosť, nutnosť a aj štandart u nás. Zvuk je samozrejme lepší a aj cestovný komfort vďaka tlmeniu a odhlučneniu je výrazne lepší. Montáž nám trvala jeden pracovný deň, cena za prácu a montáž 617eur. 

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_ZOSILNOVAC_AUDI_A3_GROUND_ZERO_GLADEN_DRARTEX_NEOPREN-2376.jpg

 V tejto Audi A3 už majiteľ mal napojený subwoofer a vymenené autorádio. Na nás ostalo vytlmenie odhlučnenie dverí a bočníc auta a napojenia repro na zosilňovač. Tlmenie DrARTEX a odhlučnenie Neoprene 6 vyriešili problém s hlukom, rezonanciami a stŕpaním. Reproduktory sme zvolili Ground Zero GZTC165 do predu a GZRF 16 do zadu, samozrejme MDF podložky a pripojenie pomocou konektorov na pôvodnú kabeláž je samozrejmosť. Po vyskúšaní sme sa rozhodli pre štvor kanál Gladen RC 70c4, ktorý si veľmi dobre rozumel s reproduktormi a výsledok bol krásny zvuk. Montáž nám trvala 1,5 dňa  a cena za nami dodané veci a prácu 950eur. 

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_SUBWOOFER_ZOSILNOVAC_FORD_MONDEO_PIONEER_GROUND_ZERO_DRARTEX_NEOPRENE_ESX-1961.jpg

Tento Ford Mondeo je síce veľké a pohodlné auto, ale zvukovo sa majiteľovi moc nepozdávalo. Výmena predných a zadných reprodutkrov za Ground Zero GZTC 165 a samozrejme vytlmenie a odhlučnenie dverí pre lepší zvuk a menej hluku za jazdy vyriešili tento problém. Na posilnenie basovej zlozky sme použili basový set od ESX, ktorá obsahuje napájacie káble, zosilňovač a samozrejme 30cm basový reproduktor osadený v štrbinovej ozvučnici. Zosilňovač je schovaný pod sedadlom, takže nikomu a ničomu nezavadzá a subwoofer je možné pomocou konektora ľahko odpojiť/zapojiť. V aute je už oadený aj Pioneer MVH A200VBT, takže o kvalitu zvuku a konektivitu hodnú dnešnej doby je postarané. Montáž nám trvala 2 dni a cena práca + materiál je 1260eur.

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_DSP_ZOSILNOVAC_BENTLEY_CONTINENTAL_GROUND_ZERO_DRARTEX_ETON_DSP-2179.jpg

 V tomto aute, aj keď sa to nezdá, nebola spokojnosť s fabrickým ozvučením. Aj keď sa nejedná o drahší audiosystem, ale aj tak v tejto triede už by hádam mohlo byť všetko v poriadku. Po dohovore so zákazníkom sme sa dohodli na výmene repro v predných dverách, vytlmenie a odhlučnenie a prekáblovanie OEM DSP zosilňovača. Ten teraz hraje len cez zadné reproduktory a na predné je zapojený v aktíve 6 kanálový DSP zosilňovač ETON.Ten uoravuje a zosilňuje zvuk do predných výškových + predných stredobasových a basových reproduktorov vo dverách. Po rýchlom nastavení DSP procesora je zákazník spokojný a my tiež, každopádne každá žiadosť zákazníka v budúcnosti o úpravu zvuku nie je problém vďaka DSP. Dvere sú smozrejme vytlmené a odhlučnené kvalitnými materiálmi od DrARTEX. Montáž nám trvala 2 pracovné dni a cena práca + materiál 1450eur.

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_ZOSILNOVAC_SUBWOOFER_VW_UP_DRARTEX_DLS_MAC_AUDIO-0801.jpg

VW UP nemal výškové repro a tým pádom o hudobný pôžitok sa mali starať dva stredobasové repro umiestnené v predných dverách. Výmena za komponentné repro Švédskej značky DLS M6.2, do samozrejem vytlmených a odhlučneních dverí materiálom od DrArtex, dodala kvalitný zvuk a samozrejme chýbajúce výšky. Repro sme napojili na štvorkanálový zosilňovač MacAudio, ktorý okrem repro napája aj subwoofer JBL Stage 1200B. Jedná sa o malý uzavretý box osadený 30cm basákom. Samozrejme sme kábel doplnili o konektor na ľahké odpájanie. Nakoľko v aute neboli zadné podblatníky tak sme vytlmili aj kufor a priestor pod sedadlami. Montáž nám trvala 1,5 dňa.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club