Komplexné riešenia
REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_ZOSILNOVAC_SUBWOOFER_OPEL_MERIVA_GROUND_ZERO_AUTOFUN_GLADEN_-4266.jpg

Zvuk tejto Merivy bol pre majitla nedostatočný. Výmena všetkých reproduktorov za reproduktory značku Ground Zero Radioactive série vyriešila problém s kvalitou repro. Dvere sme samozrejme vytlmili materiálom AutoFun a odhlučnili Gladen-om.  Predné dvere a subwoofer sme napojili na štvorkanál od DLS, ktorý sa zmestil do dvojitej podlahy kufra. Samozrejme sme dopojili aj kapacítor. Subwoofer si zákazník doniesol sám JBL CS1204B, ktorý poskytuje aj pri "manších" rozmeroch silný bass. Montáž nám trvala 1,5 dňa.

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_ZOSILNOVAC_SUBWOOFER_OEM_BOX_SKODA_SUPERB_2_STEG_STP_GLADEN-5345.jpg

Nastal čas aby sa moje cesty stretli so značkou STEG. A som tomu rád. Zákazník si zadovážil repro STEG, subwoofer a zosilňovač Gladen a nejake drobnosti na montáž. My sme mali dva dni všetko pekne vytlmiť a odhlučniť a pozapájať reproduktory, subwoofer a zosilňovač. Všetko sme stihli ateraz už len počkať na DSP zosiňovač STEG a dopriať STEG-om výkon aký si zaslúžia.  

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_ZOSILNOVAC_DSP_MER_EDES_BENZ_E_GROUND_ZERO_ESX_DSP_DLS_ETON_-5266.jpg

 V tomto prípade zákazník nebol spokojný so zvukom a tak sme sa pustili do nápravy. Predne dvere a aj zadné sme vytlmili a odhlučnili s ohľadom na záruku a potrebu nenahnevať MB servis. Samozrejme muselo sa v prvom rade hladieť na výsledný zvuk. TlmenieSTP Gold a Silver si s touto požiadavkou poradia. Predné dvere sme osadili referenčným dvoj pásmom od DLS a do zadných sme osadili Koaxiálne nemecké reproduktory ETON . Všetko do pôvodných otvorov, aby neprišlo k porušeniu interiéru vozidla. Na živenie reproduktorov sme zvolili 8 kanálový zosilňovač s 8 kanálovým DSP procesorom ESX, na ktorý sú dopojené aj 165cm reproduktory Ground zero pod nohami vodica a spolujazdca. Napojený ostal aj pôvodný center, len prišlo k jeho orezaniu cez DSP. Výsledok sa nám ľúbil a hlavne vďaka DSP je individualizácia pre potreby a uši zákazníka hračkou. Montáž nám trvala 2 dni a cena 2000eur. 

REPRODUKTORY_TLMENIE_ODHLUCNENIE_ZOSILNOVAC_SUBWOOFER_SKODA_FABIA_XWAVE_JBL_AUTOFUN_GLADEN-4348.jpg

Táto Fábia dostala od nás za účelom zlepšenia zvuku nové predné reprodutkory JBL, samozrejme dvere sme vytlmili XWave novým materiálom a odhlučnili Gladen-om, ktorý máme overený a veľmi radi ho používame. Lakované MDF krúžky sú v dnešnej dobe samozrejmosť. Tlmili sa ako dvere tak aj tapacíre. Zosilňovač JBL CLUB 704 je napojený na predné reproduktory a aj na subwoofer JBL CS1204B teda našu obľúbenú malú uzavrenku osadenú 30cm basákom, ktorý za málo peňazí poteši. Multimédia Pioneer AVH A200BT krásne zapadla do prístrojovej dosky a samozrejme pomohla aj zlepšeniu zvuku. Montáž nám trvala jedne pracovný deň cena montáže a materiálu komplet 1050eur

TLMENIE_ODHLUCNENIE_ZOSILNOVAC_MUSTANG-4053.jpg

Tento krásny Mustang dostal od nás dotlmeniedverí a zadnej časti vozidla. Reproduktory už boli v aute osadené a napojené na autorádio. My sme dopojili medzi rádio a reproduktory 4 kanálový zosilňovač Pioneer. Zadnú časť sme museli pre vrzganie a búchanie vytlmiť a odhlučniť. Na tento úkon sme vyskúšali menej známu značku Autofun a XWAVE, ktorý nás veľmi prekvapil kvalitou materiálu, "ľahkposťouˇmontáže a silným "držaním" na tlmenom podklade. Grafická stránka je tiež zaujímava, ale nie až tak podstatná. Saom rád, že sa osvedčila a tak je v našej ponuke na trvalo. Montáž nám trvala 2 dni. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club