AutoTep

Tepovanie

TEPOVANIE_CISTENIE_LESTENIE_VOSKOVANIE_VW_POLO_-3476.jpg

Na tomto Pole sme poriadne vyčistili, vytepovali a ošetrili komplet interiér. Exteriér po dôkladnom umytí prešiel leštením/odstraňovaním škrabancov a následne sa celý navoskoval pre ochranu. Celá procedúra nám trvala 1,5dňa aj s dôkladným vysušením.

VOSKOVANIE_VYSAVANIE_UDRZBA_VW_MULTIVAN-3434.jpg

Toto auto sme na zimu pripravili navoskovaním karosérie a komplet povysávaním a po očistení ošetrením interiéru. Cela očista nám trvala cca 6h.

VYBRUS_LESTENIE_VOSKOVANIE_PANGE_ROVER-2576.jpg

Vzhľadom na nedokonalú starostlivosť pôvodného majiteľa sme dostali za úlohu auto poriadne vybrúsiť od škrabancov, čo sa dalo poopravovať a po vyleštení navoskovať pre ochranu laku. Výsledok, ako auto prekuklo, nás milo prekvapil a sme radi, že aj zákazník bol prekvapený nad očakávanie. Leštenie trvalo 2dni.

CISTENIE_DAEWOO_MATRIX-1745.jpg

Občas treba dať autíčko upratať. Auto sme na požiadavku zákazníka poriadne povysávali /cca 2h/ a po dôkladnom vyčistení plastových a gumenných častí všetko ošetrili. Následne sa auto umilo z vonka a vydrhli sa pánty a medzidverami. Celé čistenie trvalo cca 6h a výsledok stojí zato.

CISTENIE_CADILAC-1484.jpg

Začínam mať toto auto rád. Najme dnes ked všade cpú tie malé motory. Auto bolo u nás na viacmenej pravidelnom čistení, nakoľko ieta a psík. Auto sa poriadne vyčistilo z vonka z vnútra a ošetrila koža a plasty. Samozrejme vôňa na prevoňanie interiéru a šup k majiteľovy. 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club