Autorádia
Čítať ďalej...

Potreba telefónovania počas jazdy pribiedla zákazníka k nám na výmenu sériového autorádia za rádio s BT. Autorádio PIONEER vyriešilo jeho problém a navyše mu pribudlo USB, AUX a BT Audio. Zákaznik môže počas jazdy bezpečne telefónovať vďaka BT handsfree a keď práve netelefónuje môže počúvať kvalitný zvuk z kvalitetného autorádia. Montáž nám trvala 3hodiny a ostalo zachované aj ovládanie na volante aj OEM parkovačky.

Čítať ďalej...

 Do tejto Vectri si zákazník prial dať namiesto originálneho rádia kvalitnú multimédiu. Tak sme vybrali multimédiu od Kenwood-u DMX-100BT. Tento 2din prehráva videá a hudbu, má bluetooth na telefonovanie a na streaming hudby BT Audio. Na túto kvalitnú multimédiu sme napojili tiež kvalitný aktívny subwoofer JBL GT5-1204BR pre zvýraznenie basovej zložky. Montáž nám trvala 7 hodín.

Čítať ďalej...

V tomto Hummry sme osadili zákazníkom dodanú multimédiu Macrom namiesto pôvodného autorádia. Samozrejme výmenou sme dosiahli lepšiu konektivitu a funkčnosť ako u sériového autorádia. Vďaka redukciám je aj po výmene všetko ako ma byť a neutrpel ani dizajn prístrojovej dosky. No a nakoniec aj originálny subwoofer je funkčný , takže už len jazdiť a užívať si. Montáž nám trvala 3hodiny.

Čítať ďalej...

 Niekedy nastane čas keď konektivita OEM autorádia prestane stačiť, alebo sa autirádio pokazi a oprava je moc nákladná. V tomto prípade sme v SX4 vymenili OEM rádio za autorádio Kenwood. Autorádio síce nemá CD mechaniku, ale ponúka USB AUX a BT čo určite v dnešnej dobe bohato postačuje. Samozrejme keď je BT pre bezpečné telefónovanie za jazdy, autorádio ma aj BT Audio, takže dokážete počúvať aj hudbu čo máte vo Vašom mobilnom telefóne, smartphone bez zbytočných káblov. Výmena nám trvala 1,5hodiny.

Čítať ďalej...

V tejto XC90-tke sme menili pôvodné autorádio pre jeho nefunkčnosť. Výmenou za Pioneer multi sme dosiahli kvalitnejší zvuk, lepšiu konektovitu a samozrejme aj dizajn. Samozrejme po výmene sme spojazdnili aj OEM parkovacie senzory, ovládanie na volante zákazník nechcel riešiť ale vieme aj to samozrejme spojazdniť s novým rádiom. Montáž nám trvala 4h. 

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club