Autorádia
AUTORADIO_KENWOOD_KDC-X5200BT_FORD_FOCUS-2038.jpg

V tomto Forde bolo už staré autorádio a majiteľovy auta nevyhovovalo. Sám po dlhej úvahe vybral Kenwood KDC-X5200BT. Autorádio vyhovovovalo ako po konektivnej stránke tak hlavne kvalita zvuku a možnosť prehrávať FLAC súbory. Nám nebolo treba zákazníka prehovárať nakoľko výber rádia bol v súlade aj s našími podmienkami. Vďaka redukciám fungovalo aj ovládanie na volante a samozrejme aj rámik namiesto pôvodného rádia pekne zapasoval. Montáž nám trvala 2h a cena práca + materiál 290eur. 

AUTORADIO_SKODA_FABIA_3_PIONEER-8294.jpg

Potreba bezpečného telefónovania počas jazdy sa dá riešiť viacerými spôsobmi od BT sady až po výmenu autorádia. V tomto prípade sme vymenili sériové autorádio za Pioneer s BT, USB, AUX a dnes veľmi obľúbeného BT audio. Osobne preferujem skorej vymeniť rádio ako použiť externú BT sadu, autorádio od renomovaného výrobcu poskytne vždy lepší zvuk ako sériové autorádio a väčšinou aj kvalita je lepšia a tým pádom menej problémov a viacej radosti. Montáž nám trvala 3 hodiny cena práca + materiál 230eur.

VYMENA_AUTORADIA_MERCEDES_BENZ_S600_W12-1967.jpg

Nakoľko tento MB S-class bol dovezený, jeho rádio sa nedalo používať na SK a vzhľadom aj na jeho vek už nebolo na 100% funkčné. Výmena nebola jednoduchá, nakoľko v aute už bol osadený prémiový systém BOSE od výroby. Rádio sme vybrali od výrobcu PIONEER, tak aby čo najmenej poakzil dizajn krásneho interieru. Vzhľadom na nedostatok informácii o systéme nám montáž trvala pár dni, ale výsledok je všetko funkčné.   

VYMENA_AUTORADIA_OPEL_CORSA_D_PIONEER_-1935.jpg

Ak Vaše OEM autorádio nezvláda USB/AUX/MP3 poprípade Flac tak ho stačí vymeniť za napríklad PIONEER. Dnes už nieje problém kúpiť redukcie čí už plastové, káblové, anténne alebo ovládanie na volante spojazdniť. Táto Corsa bola na prianie majiteľky vybavená autorádiom Pioneer s USB/AUX/FM/AM samozrejme BT a BT audio. Takže konektivita je už na slušnej úrovni. Samozrejme po výmene funguje aj ovládanie na volante vďaka dokúpenému interafce. Montáž nám trvala 1,5h cena práca + materiál 229eur. 

AUTORADIO_BT_USB_AUX_CD_PIONEER_BMW_1-0318.jpg

Potreba telefónovania počas jazdy pribiedla zákazníka k nám na výmenu sériového autorádia za rádio s BT. Autorádio PIONEER vyriešilo jeho problém a navyše mu pribudlo USB, AUX a BT Audio. Zákaznik môže počas jazdy bezpečne telefónovať vďaka BT handsfree a keď práve netelefónuje môže počúvať kvalitný zvuk z kvalitetného autorádia. Montáž nám trvala 3hodiny a ostalo zachované aj ovládanie na volante aj OEM parkovačky.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Cookies

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club