Autorádia
Čítať ďalej...

Nakoľko tento MB S-class bol dovezený, jeho rádio sa nedalo používať na SK a vzhľadom aj na jeho vek už nebolo na 100% funkčné. Výmena nebola jednoduchá, nakoľko v aute už bol osadený prémiový systém BOSE od výroby. Rádio sme vybrali od výrobcu PIONEER, tak aby čo najmenej poakzil dizajn krásneho interieru. Vzhľadom na nedostatok informácii o systéme nám montáž trvala pár dni, ale výsledok je všetko funkčné.   

Čítať ďalej...

Ak Vaše OEM autorádio nezvláda USB/AUX/MP3 poprípade Flac tak ho stačí vymeniť za napríklad PIONEER. Dnes už nieje problém kúpiť redukcie čí už plastové, káblové, anténne alebo ovládanie na volante spojazdniť. Táto Corsa bola na prianie majiteľky vybavená autorádiom Pioneer s USB/AUX/FM/AM samozrejme BT a BT audio. Takže konektivita je už na slušnej úrovni. Samozrejme po výmene funguje aj ovládanie na volante vďaka dokúpenému interafce. Montáž nám trvala 1,5h cena práca + materiál 229eur. 

Čítať ďalej...

Potreba telefónovania počas jazdy pribiedla zákazníka k nám na výmenu sériového autorádia za rádio s BT. Autorádio PIONEER vyriešilo jeho problém a navyše mu pribudlo USB, AUX a BT Audio. Zákaznik môže počas jazdy bezpečne telefónovať vďaka BT handsfree a keď práve netelefónuje môže počúvať kvalitný zvuk z kvalitetného autorádia. Montáž nám trvala 3hodiny a ostalo zachované aj ovládanie na volante aj OEM parkovačky.

Čítať ďalej...

 Do tejto Vectri si zákazník prial dať namiesto originálneho rádia kvalitnú multimédiu. Tak sme vybrali multimédiu od Kenwood-u DMX-100BT. Tento 2din prehráva videá a hudbu, má bluetooth na telefonovanie a na streaming hudby BT Audio. Na túto kvalitnú multimédiu sme napojili tiež kvalitný aktívny subwoofer JBL GT5-1204BR pre zvýraznenie basovej zložky. Montáž nám trvala 7 hodín.

Čítať ďalej...

V tomto Hummry sme osadili zákazníkom dodanú multimédiu Macrom namiesto pôvodného autorádia. Samozrejme výmenou sme dosiahli lepšiu konektivitu a funkčnosť ako u sériového autorádia. Vďaka redukciám je aj po výmene všetko ako ma byť a neutrpel ani dizajn prístrojovej dosky. No a nakoniec aj originálny subwoofer je funkčný , takže už len jazdiť a užívať si. Montáž nám trvala 3hodiny.

Ponúkame Vám

 • Predaj a montáž:
 • -Autorádií, Multimedií
 • -Reproduktorov
 • -Zosilňovačov
 • -Subwooferov
 • -Parkovacích senzorov
 • -BT sád
 • -USB Interface
 • -Tlmenie
 • -Vyhrievanie sedadiel
 • -Servis OEM zostáv

 

Služby klientom:

- Kávička, čaj

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

tuning folie logo
peugeot club